Pasakykit tiesa kokie yra GERI anime ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil Mastermind
    Just Evil

    • 2009 02 24
    • 154

    Baccano
    Code Geass
    Legend of the Galactic Heroes
    Cowboy Bebop
    Samurai Champloo
    Ghost Hound
    Detroit Metal City
    Hundred Stories
    Higurashi no naku koro ni
    Black Lagoon
    Gintama
    Paranoia Agent
    Perfect Blue
    Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

    Comment

    • Andrzejka
      Naujokas
      • 2010 03 21
      • 10

      Man patinka visi anime kuriuos ziuriu,esu tikras otaku ir net jei kazkas pradzioje nepatinka,nemetu ir ziuriu iki galo(visada veliau atsiranda kazkas idomaus).
      Stai ka pats mielai paziureciau 2 karta:
      Bounen no Xamdou
      Seirei no Moribito
      Sitie manau visiems patiks.

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • RyuMaster
        Narys

        • 2010 05 25
        • 48

        Nieko neskaityk - iskarto atsakyk!
        Pagrinde - nesiulyciau ziureti anime, turincius daugiau nei 20-30 epizodu.

        Jeigu komediniu norysi:
        1. Gintama
        2. Ping Pong Club

        Lengvesniu, ne komediniu:

        1. Melancholy of Haruhi Suzumiya
        2. Tales of Abyss

        Rimtesniu:
        Rozen Maiden

        Romantiniu:
        Shoujo Sect

        Comment

        • Miyata
          Find your own sins, kid.



          • 2008 01 09
          • 452

          Autorius RyuMaster
          Nieko neskaityk - iskarto atsakyk!
          Pagrinde - nesiulyciau ziureti anime, turincius daugiau nei 20-30 epizodu.

          Jeigu komediniu norysi:
          1. Gintama
          2. Ping Pong Club

          Lengvesniu, ne komediniu:

          1. Melancholy of Haruhi Suzumiya
          2. Tales of Abyss

          Rimtesniu:
          Rozen Maiden

          Romantiniu:
          Shoujo Sect
          1.Gintama turi 201 seriju ir kai mangos bus pakankamai isleista, prades isleidinet anime serijas vel. Beje, priestarauji pats sau - sakiai nepatari nieko ziuret kas turi daugiau nei 20-30 seriju, bet gintama ir ping pong turi zymiai daugiau seriju.
          2..Ping Pong Club - 52 serijos.
          3.Shoujo Sect isvis hentai o ne romantika.. Jai ir noretum paprestaraut, kad ten yra romantika - tai ji nekokia, permiega su viena, poto su kita ir viskas kruta. O pabaigoje isvis lieka su kita mergina ir nesvarbu kas su kuom miegojo. Ir pagal si "romantini" kaip tu vadini hentai, meile=tik seksas. Vos tik kartu, iskart mylietis pradeda.. Nepavadinsi tai normalia romantika, only hentai.

          Comment

          • RyuMaster
            Narys

            • 2010 05 25
            • 48

            1. Deja, taip =( Gyvenau nuo ketvertadienio iki ketvertadienio, bet, viena diena tai pasibaige. Nieko, Gintama dar sugris!
            2. Patikslinsiu. 20-30 standartiniu episodu (24 min). Ping Pong Club 12 minuciu episodas, taigi is mano saraso tik Gintama ir priestarauja.
            3. Na, cia ne Strawberry Panic, zinoma, kur romantika yra romantika, ir viskas chiki. As manau, romantika turi but neakivaizdi, anaip norisi vemti. Bet nesigyncisiu, kadangi matau, kad tu Shoujo Sect esmes nesupratai, arba as prigalvojau tuo, ko kiti nemato.

            Comment

            • Miyata
              Find your own sins, kid.



              • 2008 01 09
              • 452

              Tai kad ten jokia gilesne mintys ir nesislepia.. Ten tos romantikos galima sakyt ir nebuvo, nes meile buvo parodyta kaip seksas.. Kiekviena diena miega su kitomis, ir niekam tai nerupejo. Aisku idomu butu tavo nuomone isgirst, kur tu ten romantika izvelgi bet nereikia fleimint cia. Jai nori tai maloniai isklausysiu tavo versija per PM.
              Beje nevisada buna kad kai daug seriju, prasta kokybe ir daug fileriu. Pavyzdziui Hajime no Ippo, no filers , super kokybe ir svarbiausia, daug epizodu! Viskas ko reikia. Su Gintama tas pats. Nezinau kaip del fileriu, bet jai jie yra tai tikrai labai idomus ir nepastebimi - Eyeshield 21, Full Metal Panic, Clannad, Minami-ke, History's Strongest Disciple Kenichi, Hikaru no Go. Cia isvardinau kelis daugiaserijinius anime is mano matytu, be kuriu yra dar pilna tokiu pat geru anime ir su daug seriju.

              Comment

              • RyuMaster
                Narys

                • 2010 05 25
                • 48

                Pries kelis metus viename forume skaiciavom (zinoma, gana subjektiviai tai gavosi)
                Idomus ir geri anime virs 30 seriju / Visu tokiu skaicius = 3% ;
                Idomus ir geri anime, maziau nei 30 / Visu tokiu skaicius = 17 %;

                Tuo ir remiasi mano logika.

                Siaip, yra dar du dalikai:
                1. Priprantamumas. Daugiaserijinis anime gali but ir vidutinis, bet tu priprasi, kas ka ten surasi, ir tau bus siaip idomu.
                Arba Gintama paimti. Ten yra kruva genialiniu momentu, bet 30% episodu galima mest lauk. Bet nieks gi nesako, kad tai blogas anime. Kodel? Priprantamumas.
                2. Glaustumas - sąmojo siela.

                Comment

                • Archas22
                  Naujokas
                  • 2007 08 16
                  • 20

                  Tikrai "shoujo sect" labai "gili" "romantiska" mintis. Skonio reikalas, bet pagal epizodu skaiciu vertint ar anime geras ar ne, tai per daug subjektyvu.
                  Geri, tai laiko patikrinti. Sutinku su Ichigo sarasiuku, ne visus mates, bet kuriuos ziurejau nepasigailejau.

                  Comment

                  • Myliu Ichigo
                    Naujokas
                    • 2009 10 18
                    • 20

                    Geri anime yra Naruto ir naruto shipuuden , ir beabejo visu geriausia anime yra Bleach tai vat šitie yra patys geriausi anime

                    Comment

                    • Gvauz
                      Naras
                      • 2006 11 18
                      • 271

                      Autorius Myliu Ichigo
                      Geri anime yra Naruto ir naruto shipuuden , ir beabejo visu geriausia anime yra Bleach tai vat šitie yra patys geriausi anime
                      tokie geri yra tik tiem kas dar be jų yra matęs dar kokius 3 anime. suprantu kai atrodo geri iki kokių 16 metų, bet poto skonis atsiranda ir pagalvoji: " kokį šūdą aš čia žiūriu?"

                      Comment

                      • ciombiukas
                        Forumo maniakas




                        • 2009 09 18
                        • 463

                        Autorius Gvauz
                        tokie geri yra tik tiem kas dar be jų yra matęs dar kokius 3 anime. suprantu kai atrodo geri iki kokių 16 metų, bet poto skonis atsiranda ir pagalvoji: " kokį šūdą aš čia žiūriu?"
                        100% su tavim sutinku, kai paziurejau jau daugiau nei pusantro simto anime, tai man tokie kaip naruto ar bleach nekyla i aukstas vietas, nes yra tokiu geru anime kurie pribloskia ir savo piesimu ir istorija, zinoma naruto ziuriu ir jis gan idomus, bet palyginus pries pora metu kaip ji ziurejau ir dabar, tai skirtumas tikrai jauciasi.

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • Myliu Ichigo
                          Naujokas
                          • 2009 10 18
                          • 20

                          Autorius Gvauz
                          tokie geri yra tik tiem kas dar be jų yra matęs dar kokius 3 anime. suprantu kai atrodo geri iki kokių 16 metų, bet poto skonis atsiranda ir pagalvoji: " kokį šūdą aš čia žiūriu?"
                          Na , aš kaip tik dabar pradėjau žiūrėti anime ir domėtis tai vat man atrodo kad jie yra

                          Comment

                          • Gvauz
                            Naras
                            • 2006 11 18
                            • 271

                            Autorius Myliu Ichigo
                            Na , aš kaip tik dabar pradėjau žiūrėti anime ir domėtis tai vat man atrodo kad jie yra
                            tai po kiek laiko atrasi ir gerų anime ir savo mėgstamą stilių

                            Comment

                            • Insanity
                              Alter Ego

                              • 2010 01 31
                              • 122

                              Su laiku keičiasi temperamentas, su temperamentu skonis, ir vis atrandi kažką naujo ir labiau stebinančio, stulbinančio, beto toks klausimas "koki anime yra geri?" yra labai abstraktus, ir negali turėti konkretaus atsakymo, kaip kad klausimas reikalauja.
                              Kad ir kaip bebūtų, galiausiai dėl "skonio" nesiginčijama.
                              It's up to you

                              Comment

                              • Driezius
                                Kas toks?

                                • 2009 10 21
                                • 143

                                Dažnai pasitaiko, kad kitų asmenų rekomendacijos nepasiteisina. Reikia domėtis pačiam, išmėginti daugelį žanrų, po to ir išmoksti atsirinkti ką žiūrėti, o ko ne. Todėl nematau reikalo čia girtis va patiko tas, tas ir tas, todėl čia yra geri anime. B*sh*t. Vienam tai gali atrodyti paskutinis šlamštas, o kitam mėgstamiausias kūrinys. Mūsų visų skoniai juk skirtingi ir tikrai nėra 100% bent vieno identiško, nes tai nulemia per daug niuansų, įtakotų mūsų asmenybės. Manau, kad čia yra beprasmė diskusija, nes jos progreso nėra ir nebus. Geriau kelkitės į "rekomendacijas" ir "top 5 anime list" gijas, kurios labai šauniai atlieka savo pareigas ir iš jų naudos bent yra.

                                Dabar galit rėkt atgal.

                                Comment

                                Working...