Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Akemi
    Naujokas
    • 2009 01 15
    • 27

    Love hina --- po 2-ju ep. nusibodo...
    D.Gray man --- nzn....kazkoks niurus....galbut visai fainas, bet manes netraukia
    loveless --- na sita ash greiciausiai tik atidejau

    Comment

    • Invisible
      geek

      • 2007 12 31
      • 15

      naruto ir bleach ir niekada prie jų negrįšiu. Apgailėtina kas iš jų patapo. Bleach net mangą dropinau skaityt beviltiški anime su savo gumos tampynais. Praktiškai kas dešimtą epizodą galima žiūrėt, o jei filleriai prasideda išvis smagu..
      Juubee-chan: Lovely Gantai no Himitsu tai buvo smegenų lastelių kepinimas. Nuo to laiko kai pamatau kažką iš juubee-chan ir atpažįstu suskausta galvą.
      There's nothing right in my left brain,
      there's nothing left in my right brain.

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        Chokotto Sister. Maniau esu pakankamai atsparus žodžiui "broliukas", bet pasirodo klydau. Nepakankamai...

        Comment

        • amidau
          ☣☠☣







          • 2007 04 25
          • 1384

          Autorius Killerbee
          Chokotto Sister. Maniau esu pakankamai atsparus žodžiui "broliukas", bet pasirodo klydau. Nepakankamai...
          Sudominai, reikės kada užmest akį kokie ten "broliukai".
          Ši gija jau kelintą kartą man neblogų rekomendacijų pasiūlo.

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            Autorius amidau
            Sudominai, reikės kada užmest akį kokie ten "broliukai".
            Ši gija jau kelintą kartą man neblogų rekomendacijų pasiūlo.
            Jei bandysi žiūrėti pasiruošk išgirsti žodį oniii-san bent 20 kartų....vien per pirmą seriją.

            Comment

            • mindzze
              Forumo vilkas

              • 2007 05 18
              • 375

              Mano atveju , anime aš nebaigiu žiurėti "dropinu" dėl tryjų priežasčių. Pirpa , dėl neišprususio anime, kvailas piešimas , dar kvailesni veikeju harakteriai(tai nervina). Antra , tai butu žudantis visapusiškas anime nuobodumas . Trečia , tai tesiog ne ant nuotaikos pasitaikes anime. T. p. pradedi žiurėt romatika, kai be galo norisi veiksmo, dažniausiai palieku kitam katui.
              Šiendien mečiau žiurėyti anime Mahoutsukai ni taisetsu na koto, dėl atros priežastes . Anime apsoliučiai neturi jausmu (dramos, itampos),tai pribaigė mane negyvai.

              Comment

              • soshite
                pinky promise

                • 2009 01 22
                • 119

                nesu baigus (na galima sakyti nepradejus) tik gits 2 nes kompas sudurniavo ir pradejo rodyt suletintai...

                please, wake up to reality...

                Comment

                • SiRiX
                  (^'^)

                  • 2008 05 16
                  • 34

                  Mečiau daug
                  Naruto shippuuden ar kaip ten wtf? kažkokie akatsuki? Jau dbz geriau. Nepatiko man kova 5 serijos kiba neturiu ką žiūrėt? ant dbz bent 3 ep'ai kova būdavo ir per teliką rodydavo tai nekainuodavo hhd vietos
                  Dears liko 4ep'ai neprisiverčiu pažiūrėt kažkas ten netaip
                  Net neįsivaizduoju ką daryt parsisiunčiau The Melanchonly of Haruka titrai ir angliškas įgarsinimas tuo pačiu nemėgstu aš angliško įgarsinimo neskaitant fma. Greitu laiku bus drop'intas arba siūssios orginalo kalba

                  http://www.speedtest.net/result/505549429.png

                  Comment

                  • CvC
                    [_]D CareCup, It's Empty.
                    • 2009 01 15
                    • 75

                    History's Strongest Disciple Kenichi.Pasirode per daug istemptas ir nesudomino.Pagrindis herojus visko bijo,bet visus sumusa.Poto dar kazkos elfas draugas is kazkur atsirades pasirode kuri tik pamates negalejau pernesti

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      Autorius CvC
                      History's Strongest Disciple Kenichi.Pasirode per daug istemptas ir nesudomino.Pagrindis herojus visko bijo,bet visus sumusa.Poto dar kazkos elfas draugas is kazkur atsirades pasirode kuri tik pamates negalejau pernesti
                      Šeip tai tas elfas yra vienas iš geriausių komedijinių personažų apskritai.

                      Comment

                      • Gu.
                        /b/tard

                        • 2008 08 30
                        • 37

                        "NANA" peržiūrėjau pusę. nepatiko man tie visi pasiverkšlenimai ir pasigraudenimai.
                        "Excel Saga". neužkabino kažkaip,nors būčiau galėjęs dabaigt.
                        "Bleach". užp**o tas pats per tą patį.

                        daugiau lyg ir nelabai prisimenu,kad būčiau metęs. :>
                        keista,bet "Lucky Star" ir "Azumanga Daioh" manęs neužkniso ir net peržiūrėjau 2 kartus. :>
                        When they cut my signature..
                        At first i was like
                        But then, i lol'd.

                        Comment

                        • Lucion666
                          Forumo maniakas

                          • 2007 04 08
                          • 430

                          dropinau lucky star, nes pirma serija kalbejo kaip jos valgo ka nors... wtf??!!

                          Comment

                          • Melancholy~
                            Narys
                            • 2009 02 12
                            • 59

                            Neon genesis Evangelion. Nes Shinjis uzkniso negyvai. Durnas bicelis kazkoks...

                            Comment

                            • Psichas
                              Rimtas forumo narys

                              • 2008 04 16
                              • 147

                              D.man - uzkniso ... weiksmas tas pats per ta pati... weikejai apgailetina... po 25 atrodo seriju meciau... ne man toks anime
                              Soul eater - draugas dave 20 seriju su virsum... perziurejau 13 ar pan pradejo ta lenta Maka taip nervint kad nebegalejau ziet... bet bent 2 gerus veikejus turejo Soul ir Black Star xD del ju kadanors gal pabaigsiu ziet
                              daugiau nuodemiu nebeprisimenu, gailiuosi del ju ir zadu nebenusidet xDDDDDD
                              the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                              Comment

                              • Hikari_
                                Mental

                                • 2008 02 27
                                • 981

                                Dazniausiai kai koki nors mesdavau tai vistiek paziuredavai pacia pabaiga kuo baiges.. Tai va esu metus 100% Ichigo, ir Gantz (dvi paskutines serijas meciau)

                                Comment

                                Working...