Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Katsu
    Hajimemashite



    • 2007 01 18
    • 192

    #76
    Reikia ir man čia pagaliau pasireikšti

    Pora anime, kuriuos neseniai bandžiau žiūrėti, bet po pusės peržiūrėtų epizodų tiesiog mečiau, be šanso sugrįžti:

    Sunabozou - Dėl šito anime, bent jau ko tikėjausi - tą ir gavau. Didelį pagrindinio veikėjo debilizmą. Epizodas po epizodo ir viskas tas pats per tą patį.
    Tengen Toppa Gurren Lagan - Kai pagalvoju, piešimas labai malonus akiai, veiksmo sočiai. Bet parodijos turbūt ne man... "Užmušė" mechos kaip milžiniškos galvos, matyt.

    Buvo dar keletas anime, bet jau nebekasiu jų iš po žemių, tegu ilsisi ramybėje...
    Perskaičius temą, tai daug anime suminėta, bet ir žmonių skoniai tokie skirtingi, kad pakraupsti išvydęs mylimą anime kažkieno droping list'e
    Bet dropinimas iš tiesų yra neišvengiamas, nes kam aukoti savo laiką, jei tai neduoda jokio malonumo. O nuomonę apie dropintą anime, bent jau aš, visada pasilaikau sau - kam gadinti nervus tiems, kam tas anime patiko

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      #77
      Autorius Katsu
      Sunabozou - Dėl šito anime, bent jau ko tikėjausi - tą ir gavau. Didelį pagrindinio veikėjo debilizmą. Epizodas po epizodo ir viskas tas pats per tą patį.
      Nea, jis net labai gudrus vaikinas. Aišku kai neturi reikalų su didžiapapėmis mergomis.

      Comment

      • slicKrox
        Catching some Zzzzs...




        • 2012 08 01
        • 2161

        #78
        Autorius Katsu
        Reikia ir man čia pagaliau pasireikšti

        Pora anime, kuriuos neseniai bandžiau žiūrėti, bet po pusės peržiūrėtų epizodų tiesiog mečiau, be šanso sugrįžti:

        Sunabozou - Dėl šito anime, bent jau ko tikėjausi - tą ir gavau. Didelį pagrindinio veikėjo debilizmą. Epizodas po epizodo ir viskas tas pats per tą patį.
        Tengen Toppa Gurren Lagan - Kai pagalvoju, piešimas labai malonus akiai, veiksmo sočiai. Bet parodijos turbūt ne man... "Užmušė" mechos kaip milžiniškos galvos, matyt.
        Keista, kad nepatiko Tengen Toppa Gurren Lagan ir Sunabozou, nes vieni iš ryškiausių, neįtikėtų ir mažai kur besutinkamų nuotykių, o ir vienas bei kitas, be savo parodijos elementų turi ir neblogą istoriją. Kaip bebūtų, taip... kiekvienas esam per daug skirtingi, kad kartais suvokti kaip tai gali vienam ar kitam nepatinkt, kai savo akimis žiūrint tai atrodo visai kitaip.
        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-11-09, 14:00.

        Comment

        • Cheshiro
          uztat as balta ir pukuota

          • 2007 09 23
          • 110

          #79
          Bible black *tevai nelaiku namo uzsuko*
          Xenosaga *kazkaip po 3 epo tingejau siustis*
          Sainioku monogatari *itariu kad anime ilgesni nei 50 epu sukurti ne man..*
          Bleach *nu kiek gali ma ji leist.. pazejao ~90 seriju ir jau statau sau paminkla*
          Black lagoon *ka zinau.. kompe vis dar guli.. reiks kada perzet visgi.*
          NANA *durnas torrentas kazkokio velnio uzblokavo T.T*
          GTO *not my type... kraujo mazai... ir tt*
          ir dar daug daug kitu del daznaiusios priezastys
          *tevai namo grizta*
          *tingiu siustis nes viena RaRa turiu siustis apie 3-6 menesius.*
          *Tingiu ieskotis online nes ilgai krauna*
          *neturiu laiko nes periodiskai reikia mokytis*
          *knisa miegoti per pamokas nes namie nakti praleidai prie kompe*
          *padazneje kompo arestai*

          T.T lyg ir tiek
          Never trust a smiling cat...

          Spoileris:

          Comment

          • Katsu
            Hajimemashite



            • 2007 01 18
            • 192

            #80
            Autorius Killerbee
            Nea, jis net labai gudrus vaikinas. Aišku kai neturi reikalų su didžiapapėmis mergomis.
            Tą tai pastebėjau Bet man reikia daugiau rimtumo su gera humoro doze, o nepaliaujamo seilėjimosi, net ir didžiausio pavojaus akivaizdoje

            Autorius slicKrox
            Keista, kad nepatiko Tengen Toppa Gurren Lagan ir Sunabozou, nes vieni iš ryškiausių, neįtikėtų ir mažai kur besutinkamų nuotykių, o ir vienas bei kitas, be savo parodijos elementų turi ir neblogą istoriją. Kaip bebūtų, taip... kiekvienas esam, per daug skirtingi, kad kartais suvokti kaip tai galima vienam ar kitam nepatinka, kai savo akimis žiūrint tai atrodo nepriekaištingai.
            Kad jie išskirtiniai, tai net ir aš, nesužiūrėjęs iki galo, tą žinau. Bet vieną anime žiūri ir jauti, kad jis tau kažką duoda atgalios. O šių anime atveju - nieko panašaus. Kita vertus, gerai Killerbee parašė viename iš savo post'ų - gal nuotaika ne ta?
            Paskutinis pakeitimas nuo Katsu; 2008-11-09, 14:00.

            Comment

            • Miyata
              Find your own sins, kid.



              • 2008 01 09
              • 452

              #81
              hmm, kaip keista bebutu as wisus iki galo daziuriu Nes issirenku gerai, va buvo pora anime kurie nelabai patiko bet daziurejau, o seip tai manau Sailor moon nepaziureciau nei 2ep, per telika kai rode vos vemt neverte :sick:

              Comment

              • LNS
                Ohhh yeah - The Universe
                • 2007 11 15
                • 68

                #82
                GTO - pagrindinio veikėjo veido išraiškos taip nervino, kad daugiau 2 serijų neiškenčiau;
                Berserk - buvo pirmasis, kurio neištvėriau. Žiūrėjau, kol supratau, kad visiškai neseku kas vyksta. Visiškai neįtraukiantis pasirodė;
                COWBOY BEBOP - pirmos serijos net nebaigiau. Kažkaip nieko įdomaus nevyko...
                Full Metal Panic - parašyta, kad komedija, bet nieko juokingo nepamačiau;
                Last Exile - per pirmas dvi serijas neįtraukė, trečios neprisiverčiau žiūrėt;
                Mobile Suit Gundam - tas pats kaip ir su berserk. Tik dar galvojau, kad pasidarys įdomus po poros serijų. Pasirodo klydau;

                Comment

                • zeo
                  forumo idiotas
                  • 2008 10 30
                  • 152

                  #83
                  Last Exile irgi nebaigiau ziureti, nustojau po keliu epu, kazkaip visai neitrauke, nors piesimas padorus visai buvo.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    #84
                    Mahoraba ~Heartful days~
                    Įvairios asmenybės vienoje mergaitėje gal ir įdomu, bet vaikiškas piešimas mane pribaigė.

                    Comment

                    • DIX
                      エドワード


                      • 2008 08 22
                      • 243

                      #85
                      Siaip anime visad stengiuos daziuret iki galo, bet Air Master niekaip neisejo. Nepatiko piesimas, istorija (nors street fighting anime ir megstu), o apie charus isvis nei vieno gero zodzio pasakyt negaliu - verdiktas 2/10 unwatchable!

                      Spoileris:

                      Comment

                      • ResuEmanon
                        Bohemian Vagabond
                        • 2007 06 02
                        • 36

                        #86
                        Project ARMS

                        Nezinau kodel tiksliai bet kazkas apie sita anime mane tesiog baisiai atstume... ar tai muzikos trukumas, ar tai istorijos isdestimas, kazkas tesiog man paliko tustuma po kiekvieno epizodo :/ tesugebejau 3 epizodus perziureti.
                        Reiks dar kada bandyti ziureti, nes siaip man nebuna taip, kad nepatiktu kokie anime. O sita anime dar ir nera tokia, kad butu tragiskai ivertina(aniDB), tai reiskias nera visiskas neziurimas slamstas, bet yra teke perziureti lekstu, gan levu anime ir tai padarydavau be problemu... O cia...? Gal ateiti visgi ismoksiu(o gal jau ismokau) savo mentaliteta papildyti tuo ko truko kai ziurejau praita karta... viliuosi :/
                        To be strong...? It isn't about being able to fight others, it's about being able to fight ghosts of your self.

                        Comment

                        • Kira-han
                          Nanda yo?
                          • 2008 10 01
                          • 11

                          #87
                          Dropped:

                          BECK - laukiau kažko stebuklingo, nes visų išgirtas, bet nuvylė, nes aš 'band' vaizdą įsivaizduoju kitaip.
                          I My Me! Strawberry Eggs - nuobodus... ir tas cross-dressing... o.O
                          InuYasha - tingiu pabaigti, nes pradėjau per TV, neprisimenu kur baigiau, ir šiaip nėra super įdomus.
                          Juuni Kokuki - per senas anime.
                          Kaikan Phrase - per senas anime.
                          One Piece - baisus piešimas, o per 5 matytus epizodus nelabai spėjau įsijausti į tą komediją...
                          Paranoia Agent - per senas anime.
                          Serial Experiments Lain - nelabai 'pagavau' aš tą minti, tai atsibodo žiūrėti. Ir šiaip senas anime...
                          Shikabane Hime: Aka - nuo-bo-dus.
                          Slam Dunk - per senas... ir tas pats kas su InuYasha.
                          Soul Eater - vietomis tikrai pritraukiantis, bet kai nusivažiuoja, tai nusivažiuoja. Tad negaišiu laiko.
                          Tales of the Abyss - nekomentuosiu daug: išsigimęs anime, negaliu pakęsti.
                          Law of Ueki - same as InuYasha ir Slam Dunk.
                          YGO - per ilgas ir šiaip nebuvo didelio entuziazmo baigti...

                          Comment

                          • FreaK`aZ
                            Rimtas architektorius




                            • 2005 02 22
                            • 532

                            #88
                            Autorius Kira-han
                            Dropped:
                            BECK - laukiau kažko stebuklingo, nes visų išgirtas, bet nuvylė, nes aš 'band' vaizdą įsivaizduoju kitaip.
                            tavo vaizduotė sucks tada, jei tu kitaip įsivaizduoji ir dėl to droppini.
                            ir išvis, tavo komentarai apgailėtini....like "per senas anime" gal geriau rašyk "aš jam dar per jaunas". Nu nors užmušk, niekinis komentaras.
                            Like paranoia agent per senas anime, jis fuking 2004 metų, taip ir sakyk kad nieko nesupratai dėl to dropinai, tas pats ir su lain'u, ir išvis, jaučiu kad tu Baliklinis narutardas su deatnoutu tašėj.
                            "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                            with a sick idea of world domination"

                            Comment

                            • Kira-han
                              Nanda yo?
                              • 2008 10 01
                              • 11

                              #89
                              Visų pirma, kas patinka kitiems, neprivalo ir man patikti, žiūriu anime savo malonumui, o ne kad peržiūrėti, tai jei nepatinka, nėra tikslo toliau žiūrėt, nes yra dar tūkstančiai kitų anime, kur man labiau įtiks, skonio reikalas, ŠIAIP.

                              Tas tavo "aš jam dar per jaunas", tai nusišnekėjimas totalus, yra ir bet tų Paranoia Agent ir Serial Experiments Lain rimtesnių, LOL, kad tu pripažinai tuos anime iš paskos turiu ir aš? Atsipeikėk. Tarp skirtingų žmonių gyveni, visi ne vienodi ir ne vien tavo nuožiūrų, požiūrių, supratimų yra. Dėl kažkokių anime sprendžia aš per jauna ar ne... neblogai neblogai. : D
                              "išvis, jaučiu kad tu Baliklinis narutardas su deatnoutu tašėj" - mano žiūrėti/žiūrimi anime, tačiau nereiškia, kad jei man nepatiko tau ar kitiems patinkantys anime, aš turių būti narutard ir etc, juk nuo kažko reikėjo pradėti... Ir taip, man labai rūpi piešimo kokybė ir metai, jei kas nepatinka, nedvejoju ir metu, aišku yra išimčių, bet aš tokių anime, kaip ir nemėgstu.
                              P.S. warui, už Paranoia Agent, susimaišiau tuos metus, jei geriau pasidarė.

                              Comment

                              • Snabas
                                Rimtas forumo narys
                                • 2008 11 12
                                • 140

                                #90
                                Naruto, nes neberodo xD

                                Comment

                                Working...