Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ManOverBoard
    Narys

    • 2013 06 22
    • 82

    nu ir as tada pasigirsiu meciau trinity blood po 14 episodu nes labai man primine lievesne hellsing kopija su tokiu neidomiu pagrindiniu veikeju pats nesuprantu kaipas ji dar ipuseti spejau

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      Kaip susibiesinau.... Žiūriu yra toks Cross Ange, 25 serijų mecha. Kas čia gali būti blogai? O gi bobinykas, blyn! Sugadino šventinę nuotaika....

      Comment

      • Shenn
        Forumo ligonis


        • 2009 09 21
        • 539

        Autorius Killerbee
        Kaip susibiesinau.... Žiūriu yra toks Cross Ange, 25 serijų mecha. Kas čia gali būti blogai? O gi bobinykas, blyn! Sugadino šventinę nuotaika....
        Nu va, tiek tikrinau vis AZ tikėdamasis ,kad butent šiam sukurpsi viena iš smagesnių aprašymų...ir še tau bobų išsigando. Na jo feministinis iki kaulu smegenų, bet ten tiek daug visokios smagios velniavos dėjos , retai kur išvysi

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          Autorius Shenn
          Nu va, tiek tikrinau vis AZ tikėdamasis ,kad butent šiam sukurpsi viena iš smagesnių aprašymų...ir še tau bobų išsigando. Na jo feministinis iki kaulu smegenų, bet ten tiek daug visokios smagios velniavos dėjos , retai kur išvysi
          Nu blyn, tikiu
          Spoileris:
          (jau vien "išprievartavimas" koks buvo)
          , bet negaliu aš tokių pakęst ir viskas.

          Comment

          • Dangis
            Naujokas
            • 2015 07 11
            • 1

            Aš tai žiurejau gyvuju numireliu mokykla bet niekur neradau 2 sezono gal žinot kur yra su Lietuvišku audio. Nes angliškai netaip idomu.

            Comment

            • taven
              Forumo maniakas

              • 2010 06 12
              • 432

              Autorius Dangis
              Aš tai žiurejau gyvuju numireliu mokykla bet niekur neradau 2 sezono gal žinot kur yra su Lietuvišku audio. Nes angliškai netaip idomu.
              Nėra antro sezono ir kažin ar kada bus, nes manga, pagal kuria anime ir sukurtas, jau 5 metai kaip stovi vietoj.

              Comment

              • VikiChan
                Laido Riterė

                • 2013 01 15
                • 291

                Well, mečiau Sword Art Online antrą sezoną. Nuo 15 epo pradedant nieko kabinančio nepamačiau, tad po 16 epo nusprendžiau nebesikankint. Gun Gale arka nors ir turėjo minusų, bet buvo tvirtai pritraukus mano dėmesį, nes ji buvo kitokia, o jai pasibaigus dingo noras žiūrėt toliau.

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Comment

                • ENKORw0w
                  forumo idiotas
                  • 2015 09 06
                  • 13

                  turbut vienintelis anime kurio nebaigiau ziureti , tai buvo naruto. Ziauriai uzknisa jog ten veiksmas ir kovos labai letos. o as kai neesu kantrus zmogus tai man.. tai taip ir gavosi kad praziurejau pirma sezona visa siaip ne taip , ir shippudino kazkur iki 100 seriju datempiau per puse metu

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    Divine Gate. Net nebandykit žiūrėti, sutaupytą laiką geriau išleisti miegui ar tualete žaidžiant Angry Birds. Depresyvi ir nuobodi fignia, sukurta pačio Šėtono kaip kankinimo įrankis.

                    Comment

                    Working...