Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Autorius Shenn
    Na nuojauta tavęs neapgavo, apart kelių antraeilių vyriškų personažų, grynai feministinis serialas.
    Vaje, ką padarė iš Last Exile.... Feminizmas must die!!!

    Comment

    • Squalleh
      .MØNSOON.



      • 2009 01 12
      • 1892

      Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai
      Antra karta metu. Ar man vienam atrodo kad tai, iš ko jie bando sukurti dramą yra ištraukta iš nieko ir yra absoliučiai absurdiška?

      Comment

      • taven
        Forumo maniakas

        • 2010 06 12
        • 432

        Blood C- del veplos pagrindines veikejos,mirusios aplinkos ir vienodumo.
        Yuru-yuri - pats nesuprantu ko tikejaus is anime tokiu pavadinimu.
        Zero no tsukaima f - vien del Louise , per tris buvusius sezonus taip neikyrejo, kaip cia per 4 epus.

        Comment

        • kaguya
          Narys

          • 2009 08 26
          • 31

          Rozen Maiden - slyksciai saldus, neidomus, vaikiskas, fe!
          Baka

          Comment

          • CyaneusCat
            Naujokas
            • 2012 04 29
            • 5

            Bleach..... idomi pradzia, o veliau tai tas pats kartojasi ir nieko naujo. Veikejai irgi seip sau (pvz didziapape Inoe, kuri nieko nesugeba ir tik lenda kur nereikia >.<....)
            I want cookie!!! o(≧∀≦)o

            Comment

            • mixas5
              Narys
              • 2012 01 30
              • 39

              One piece.Tiesiog ne mano stiliaus anime net pirmo ep neįstengiau peržiūrėt gal dėl piešimo, arba pasirodė man per daug vaikiškas anime. ;/

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Miyata
                Find your own sins, kid.



                • 2008 01 09
                • 452

                Autorius mixas5
                One piece.Tiesiog ne mano stiliaus anime net pirmo ep neįstengiau peržiūrėt gal dėl piešimo, arba pasirodė man per daug vaikiškas anime. ;/
                lol. Sita daugiasezoni seriala ziuri daugiausia suaugusieju, t.y. kiek suaugusiuju ziuri ji palyginant su kitais tokio tipo serialais, tai kartu sudejus turbut skaicius neprilygs. Ir bleach vertinai 5/5 ir tau nevaikiskas? lol. O del piesimo tai tu paziurek i data kada one piece prasidejo, tai aisku pirmos serijos bus tokios. Tu bent youtubei paziurek tolimesnius epizodus. Pvz http://www.youtube.com/watch?v=uvYWRpN2rz4
                Dabartiniam one piece piesimui nedaug anime prilygsta, net nekalbu apie daugiasezonius.

                Galvok ka nori, bet paziurint i tavo anime list'a, as tau 100% galiu pasakyt kad prarandi labai daug neziurejes one piece.

                Comment

                • mattusha
                  Rimtas forumo narys

                  • 2012 01 18
                  • 187

                  Kuro Majo-san ga Tooru!! per daug vaikiškas gan anime istorija tikrai silpna veikėjai užknisa ,o didžiausia priežastis tai trukmė 7 minutės viena serija ....

                  Comment

                  • Nismo
                    Narys
                    • 2008 10 24
                    • 90

                    Medaxa box- niekuo nesudomino manes ta istorija ir piesimas man nelabai toks

                    Comment

                    • Miesto_Druidas
                      the journeyman



                      • 2010 08 17
                      • 1515

                      Autorius Nismo
                      Medaxa box- niekuo nesudomino manes ta istorija ir piesimas man nelabai toks
                      Manęs irgi, dargi anime žiauriai nuobodus. Nors vat sako kad manga vėliau tikrai tampa įdomi ir verta dėmesio (na juk Monogatari novelių autorius rašo jai istoriją), bet čia viso labo bus 13 epizodų ar panašiai, tai abejoju ar anime bent jau nueis iki tų tariamai įdomesnių vietų. Kol kas on-hold. Taip pat kantrybė trūko ties Kore Wa Zombie Desu Ka tęsiniu, bei drop'inau Sankarea, ties šiuo gal paskubėjau, tad irgi pastatau į on-hold, reiks grįžti jei atsiliepimai bus geri.

                      Comment

                      • justinas
                        Naujokas

                        • 2012 04 13
                        • 21

                        Mano pagrindiniai pamesti/on-hold:
                        Arakawa Under the Bridge x Bridge - pasiėmiau tikėdamasis rimtos istorijos. Pirmą sezoną šiaip ne taip ištempiau susitaikęs su tuo, kad jos čia nebus, antro - nebe.
                        Ben-To - ėmiau iš durnumo, vėliau atsirado ką rimtesnio žiūrėti
                        Danshi Koukousei no Nichijou - visi liaupsina, bet mane per retai pramušdavo. Gal kada dar pratęsiu.
                        Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! - šlapimo fetišui jau turiu KissXsis...
                        Gantz - atrodė rimtas, teištvėriau 4 epizodus - beprasmis gore, istorija kol kas ėjo ~niekur, kvailesnių ir tipiškesnių ateivių padaryti ir negalėjo.
                        Kamisama no Memochou - pirma serija labai patiko, jei būtų taip ir toliau, būtų gerai, tačiau vėliau teliko tipinis moe-tsundere-etc. stuff.
                        Kämpfer - Nežinau, ko išvis iš jo tikėjausi...
                        Maji de Watashi ni Koi Shinasai! - žr. Ben-To
                        Maria†Holic - pabodo. Aš su shaft'u turiu „love-hate relationship“.
                        Natsu no Arashi! Akinaichuu - vėlgi, antrame sezone visiškai pametė bet kokią istoriją ir pasidarė per daug random.
                        R-15 - žr. Kampfer.

                        Comment

                        • Bardakas
                          Žmogus Ne





                          • 2005 09 22
                          • 1462

                          Autorius justinas
                          Mano pagrindiniai pamesti/on-hold:
                          Arakawa Under the Bridge x Bridge - pasiėmiau tikėdamasis rimtos istorijos. Pirmą sezoną šiaip ne taip ištempiau susitaikęs su tuo, kad jos čia nebus, antro - nebe.
                          Ben-To - ėmiau iš durnumo, vėliau atsirado ką rimtesnio žiūrėti
                          Danshi Koukousei no Nichijou - visi liaupsina, bet mane per retai pramušdavo. Gal kada dar pratęsiu.
                          Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! - šlapimo fetišui jau turiu KissXsis...
                          Gantz - atrodė rimtas, teištvėriau 4 epizodus - beprasmis gore, istorija kol kas ėjo ~niekur, kvailesnių ir tipiškesnių ateivių padaryti ir negalėjo.
                          Kamisama no Memochou - pirma serija labai patiko, jei būtų taip ir toliau, būtų gerai, tačiau vėliau teliko tipinis moe-tsundere-etc. stuff.
                          Kämpfer - Nežinau, ko išvis iš jo tikėjausi...
                          Maji de Watashi ni Koi Shinasai! - žr. Ben-To
                          Maria†Holic - pabodo. Aš su shaft'u turiu „love-hate relationship“.
                          Natsu no Arashi! Akinaichuu - vėlgi, antrame sezone visiškai pametė bet kokią istoriją ir pasidarė per daug random.
                          R-15 - žr. Kampfer.
                          Čia tipiškas ateivis:
                          Spoileris:

                          Čia Gantz ateivis:
                          Spoileris:

                          Turbūt kai žmonės kalba apie ateivius tai jiems pirma į galvą šovusi mintis - svogūnagalvis?
                          Maybe on Earth, Maybe in the Future
                          sigpic
                          Kurokawa idėjinis lyderis
                          Lėtai keičiu slaptažodžius

                          Comment

                          • justinas
                            Naujokas

                            • 2012 04 13
                            • 21

                            Autorius Bardakas
                            Čia tipiškas ateivis:
                            Spoileris:

                            Čia Gantz ateivis:
                            Spoileris:

                            Turbūt kai žmonės kalba apie ateivius tai jiems pirma į galvą šovusi mintis - svogūnagalvis?
                            Vis tiek žalias žmogeliukas... Ok, gal apie tipiškumą ne taip pasakiau, bet kvailiau už jį... Nebent žuvys iš Gyo...

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2910

                              Upotte!!
                              Mergaitės-ginklai? Virš mano supratimo ribų..

                              Comment

                              • sariukas12
                                Baka
                                • 2011 06 15
                                • 12

                                Ir as neseniai dropinau viena anime tai Fairy Tail istveriau 6 serijas(ir jas prasukinedamas) jeigu butu trumpesnis gal nebuciau dropines o dabar virs 100 seriju tai neapsimok vargt
                                http://myanimelist.net/animelist/sariukas12

                                Comment

                                Working...