Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • alucard
    Narys
    • 2011 05 10
    • 70

    Blood+ kažkas ten tokio yra kad mane atstumia kaip muse nuo disklofoso
    First it control your mind
    Then it destroy your body

    Comment

    • Semashke
      U can call me Sema



      • 2009 01 16
      • 425

      Air Gear - Gal 6-7 epus pažiūrėjau bet ir tai per prievarta, niekaip nesižiūri. Gal toliau įdomiau.
      semashke.deviantart.com BLACKOUT

      Comment

      • Berserker
        Тёмный рыцарь
        • 2012 01 26
        • 7

        naruto is daugiaserijiniu, o is tu trumpesniu tai Kamisama no memo-chou.
        naruto net 3 kartus bandziau pradet ziuret, bet isvis jis man beviltiskas, na pradzia nesudomino ir viskas.
        Kamisama no memo-chou, del sito, tai isvis nzn, kazkokia ale tai Gosick kopija vos ne... gal jei ne po Gosick eitu, tai gal dar turetu sansu tas anime...
        yra ir dar keletas, bet neistrigo atminty...
        ai, jigoku shoujo 3 sezonas. ten tai vejai prasidejo palyginus su 1 ir 2 sezonais...

        Comment

        • baganas
          Narys
          • 2010 08 14
          • 31

          Deadman Wonderland net nezinau gal per daug man ten kraujo ir brutalumo


          Comment

          • Toxiz
            Naujokas

            • 2009 10 25
            • 13

            Chrono Crusade, puse gal paziurejau, bet briedas man ten kazkoks.

            Comment

            • seijuri
              Nya!
              • 2006 02 16
              • 59

              Oretachi ni Tsubasa wa Nai - per daug man ten papų. ir apskritai, tokia nesąmonė, kad neduok dieve..
              never get a girl mad.....
              especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

              Comment

              • Berserker
                Тёмный рыцарь
                • 2012 01 26
                • 7

                o man patiko pasijuokt, kai ten nesamones krete isvis smagu buvo na prasmes ten per daug nebuvo tikrai, bet linksma siaip tokius vejus geriausia ziuret po rimtu anime, prablasko neblogai... nes po Code Geass ar Elfen lied tikrai atsiranda apieka pagalvot...

                Comment

                • mattusha
                  Rimtas forumo narys

                  • 2012 01 18
                  • 187

                  Arakawa Under the Bridge - per daug čia comedy žanras išreikštas

                  Comment

                  • eimantas
                    Naujokas
                    • 2012 02 13
                    • 6

                    trigun toks perdaug vaikiskas prie to paties DBZgt net gedasakyt kad juos ziurejau

                    Comment

                    • Nismo
                      Narys
                      • 2008 10 24
                      • 90

                      Texhnolyze net nezinau po dvieju seriju meciau as ji nesudomino jis manes nors panasus i ghost in the shell bet jam neprilygsta

                      Comment

                      • ewlds
                        hard to understand
                        • 2009 02 14
                        • 120

                        Kolkas esu nebaigęs tik dviejų žiūrėti: DB GT ir Peach Girl. DB GT todėl, kad per daug į lankas nuvažiavo o Peach Girl piešimas nepatiko ir muilo per tris serijas kurias mačiau visiems metams prikaupiau, tai pagalvojau, kad pakaks.
                        ^_^

                        Comment

                        • dfsafsaf
                          Beautiful Lies

                          • 2010 05 13
                          • 261

                          Neperseniau dropinau šiuos anime:
                          Sacred Seven - tiesiog nei įdėja, nei personažai nebuvo įdomus, sugebėjau peržiūrėt vos 4 serijas
                          Revolutionary Girl Utena - žinau kokia bus pabaiga, todėl negaliu prisiverst žiūrėt viso kito
                          Gyo - nepatiko visi tie pakeitimai nuo mangos, tai peržiūrėjau vos ~20min
                          Amagami SS+ plus
                          Cromartie High School - tiesiog ne man tokius žiūrėt , o ir sukėlė juoką, tik 1 kart per trys serijas ir tai pačioje pirmoje

                          Comment

                          • Absurdëh
                            AZ Fairy


                            • 2011 03 21
                            • 524

                            Steins;Gate fenomenas, pamenu laukiau...kadangi patinka Sci Fi anime, miesto aplika etc.. bandžiau žiurėt 2-3 kartus gal 1,5 serijos išstenėjau. (nu gal biški ir per mažai) bet taip jau. -nuobodu, nyku pilka, balta, juoda,- visur, nieko nevyksta,tuščia, - man depresija nuo šitos nesamonės. Be padoraus garso, color corection ir kameros darbo amv gaunas lygiai tokie patys niurus. Nu bln man turi patikt panaši atmosfera,- fenomenas tikrai. Manau kažkada dar grįsiu prie šito sourse. Bananas mikrobangėj nesužavėjo utubej seniai jau kažkas bandė taip ir ne tik su bananu
                            d9 || amvorg || amvazar'17

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2910

                              Last Exile: Ginyoku no Fam
                              Per dvi serijas taip ir nesuradau normalaus ir pagrindinio vyriško personažo. Paskubėjau?

                              Comment

                              • Shenn
                                Forumo ligonis


                                • 2009 09 21
                                • 539

                                Autorius Killerbee
                                Last Exile: Ginyoku no Fam
                                Per dvi serijas taip ir nesuradau normalaus ir pagrindinio vyriško personažo. Paskubėjau?
                                Na nuojauta tavęs neapgavo, apart kelių antraeilių vyriškų personažų, grynai feministinis serialas.

                                Comment

                                Working...