Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lightyear8684
    Dweller
    • 2011 04 17
    • 5

    Autorius Unusual
    Tuom CSI ir paremtas, kad maziausiai itartinas kaltas, bet vis tiek jis islieka labai ziurimas. O jei i tema tai niekaip neprisiverciu D.Gray-men pabaigti, nes toks slow-motion atrodo.
    Pats siandien baigiau D.Gray-man ziuret, pirmi 50~ epizodu yra filleriai ir gan nuobodus, pats galvojau mesiu ir nebeziuresiu, bet nuo ~60-70 prasidejo visas idomumas o tada kai pradejau ir bagiau per kelias dienas.

    As pavyzdziui niekaip nesuprantu kodel visiem patinka Gintama, jau 20 ep praziurejau ir nesuprantu, humoras nera kazkuom ypatingas..

    Comment

    • Mao
      a.k.a. Lzq

      • 2006 07 25
      • 223

      Soul Eater - per daug nuobodus ir be galo užknisantys veikėjai.
      I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

      Comment

      • Unusual
        3------->

        • 2010 10 14
        • 40

        Autorius Mao
        Soul Eater - per daug nuobodus ir be galo užknisantys veikėjai.
        Kiek perziurejai, kad metei?

        Comment

        • Mao
          a.k.a. Lzq

          • 2006 07 25
          • 223

          Autorius Unusual
          Kiek perziurejai, kad metei?
          Well, virš 20 serijų kažkur. Tiesą pasakius viena tikrai kieta dalis iš tiek kiek žiūrėjau buvo tos pora serijų su Black Staru kai jis ten kažkur išvykęs. Ten tikrai įtraukė.: D Tik kad nepamenu gerai..
          I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

          Comment

          • Squalleh
            .MØNSOON.



            • 2009 01 12
            • 1892

            Mao, kuo nuobodus ir kuo užkniso veikėjai?

            Beje, jeigu patiko Black Star, peržiurėk iki galo, ten jam daugiau dėmesio bus skirta veliau.

            Comment

            • Mao
              a.k.a. Lzq

              • 2006 07 25
              • 223

              Autorius Squall
              Mao, kuo nuobodus ir kuo užkniso veikėjai?

              Beje, jeigu patiko Black Star, peržiurėk iki galo, ten jam daugiau dėmesio bus skirta veliau.
              Kadanors manau užbaigsiu, nemėgstu palikt nebaigtų anime (nu gravitation tai tikrai nebaigsiu, too disturbing). Kaip sakiau gan seniai aš jį bandžiau žiūrėt, tai pernelyg nepamenu, bet tiesiog nebuvo kuo įtrauktų. O veikėjai tai tiesiog.. na, kaip čia pasakius. Tiesiog jų charakterio bruožai per daug rodomi. Kad ir paties black staro ta arogancija labaaai išryškinama, kas mane pradėjo nervint.
              I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

              Comment

              • Nanami
                PONPONPON~

                • 2010 06 12
                • 118

                Air Gear - tikėjausi, kad bus įdomiau žiūrėti, bet kažkaip neužkabino manęs~
                Boogiepop Phantom - tikėjausi kažko baisaus, bet po 4 ep. taip ir nesulaukiau, o dar tas keistas siužetas kažkaip nelipo man~
                Dance in the Vampire Bund - visiškai nekabino, pažiūrėjau vos 2 ep. ir neištvėriau, nuobodus pasirodė, gal jei būčiau pažiūrėjus kiek daugiau ir bučiau įsivažiavus, bet abejoju~
                Gosick - jau galvojau bus vienas mano mėgstamiausių iš detektyvinių anime, bet klydau, ta kawaii'na mergaitė, kuriai reikia vos akimirkos išsiaiškinti viską, kažkaip netiko prie tokio žanro anime~

                Comment

                • エル・ローライト
                  Naujokas
                  • 2010 09 18
                  • 27

                  Autorius Ruu
                  Detroit metal city.
                  Aš pirmą žiūrėjau filmą taigi tikėjausi tikrai pamatyti kai ką įdomiau.Net pirmo ep'o nepabaigiau žiūrėti. Neužkabino.
                  Man tas pats nutiko.. Filmą žiūrėjau dėl Kenichi Matsuyama, o anime taip ir nesuėjo :c
                  careless careless, shoot anonymous anonymous; heartless, mindless, no one care about me.

                  Comment

                  • lialia
                    GD <3

                    • 2010 07 18
                    • 383

                    Bleach - nepatinka man tokie anime blyn. Nu ok Naruto vis dar eina bet tik jau ne bleach'a man žiūrėt oj ne mannnn... Ten tos kovos ir t.t. nu neįdomu.
                    Fairy Tail - pirmas įspūdis kai draugė papasakojo: wow tikrai visą žiūrėsiu. Po 10 serijų žiūrėjimo: šė kažkoks paskutinis draugė gaus galvon xDDD Ten panos tokios durnos bet dėl piešimo prisikabint negaliu. Tyliu.
                    http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                    Max parašo aukštis 130

                    Comment

                    • Squalleh
                      .MØNSOON.



                      • 2009 01 12
                      • 1892

                      Filmą žiūrėjau dėl Kenichi Matsuyama, o anime taip ir nesuėjo
                      Spoileris:


                      Ne, Matsuyama neblogas aktorius pagal Japonų standartus ir mastelius. Pats žiūrėjau iš pradžių filmą ir jis man patinka iki šiol. O kai kurios scenos daug geresnės negu anime. Filmo realus minusas tame, kad jis klaidina žmonės kurie nematė anime. Jis pristato tai, kas anime buvo paslėpta po humoru, dramos šviesoje. Ir nuo to, visi galvoja, jog anime bus toks pat. Bet rimtai, you are missing the point kam reikia iš tikrųjų žiūrėti DMC. Čia ne Nana, ne Beck ir netgi ne K-ON.

                      Comment

                      • エル・ローライト
                        Naujokas
                        • 2010 09 18
                        • 27

                        Autorius Squall
                        Spoileris:


                        Ne, Matsuyama neblogas aktorius pagal Japonų standartus ir mastelius. Pats žiūrėjau iš pradžių filmą ir jis man patinka iki šiol. O kai kurios scenos daug geresnės negu anime. Filmo realus minusas tame, kad jis klaidina žmonės kurie nematė anime. Jis pristato tai, kas anime buvo paslėpta po humoru, dramos šviesoje. Ir nuo to, visi galvoja, jog anime bus toks pat. Bet rimtai, you are missing the point kam reikia iš tikrųjų žiūrėti DMC. Čia ne Nana, ne Beck ir netgi ne K-ON.
                        Uch taip atsakei, kad neturiu ką pridurt, nes nesupratau. labai atsiprašau, esu labai ignorant lady. Kenichi mano mėgstamiausias šiuo atžvilgiu ir man jo vadiyba labai patinka.. Tiesa. Visada geriausia pažiūrėt anime, tada filmą. Bet kadangi tada nebuvau patyrus anime tiek kiek kiti, tikrai to negalėjau žinoti.
                        careless careless, shoot anonymous anonymous; heartless, mindless, no one care about me.

                        Comment

                        • NeXuS
                          in-control
                          • 2009 12 25
                          • 40

                          School days - jai nematet, tai geriau manau ir nematykit *sigh* ... paziurejau 5 min pirmos serijos ir paskutines kelias minutes -done-

                          Blade, Iron man, Wolverine ... Blogi originalu pastatymai ... asmeniskai nei trupiti nesudomino bet bent po 1 serija paziurejau ...
                          Power. Style. Control.

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2910

                            Kyoukai Senjou no Horizon. Tiek daug nesąmonių, kad nuo vienos serijos savijauta buvo lyg būčiau pervažiuotas fūros. Pabaigoje pasirodęs vaikinas buvo visai prie bajerio, bet serialo neišgelbėjo.

                            Comment

                            • Miyata
                              Find your own sins, kid.



                              • 2008 01 09
                              • 452

                              Autorius NeXuS
                              School days - jai nematet, tai geriau manau ir nematykit *sigh* ... paziurejau 5 min pirmos serijos ir paskutines kelias minutes -done-
                              Nori pasakysiu kodel metei? Atsakymas lengvas, prisiskaitei arba prisigaudei spoileriu ir zinojai kas atsitiks ant galo. Ant pacio anime's stumt nereikia, manau daug kas pritars kad yra geras ir atspindi realybe, nes panasiu situaciju tikrai buna. Aisku velgi tai anime, taigi viskas turejo but pagrazinta (merginu skaicius) bet be to viskas realiai buna. O jai liudnas, tai nereiskia kad lievas, tiesiog ne tavo zanras. As pats labai nemegau ir vis dar nemegstu liudnu, bet school days is one of a kind.

                              Comment

                              • RayYuka
                                Paraamnestical

                                • 2009 11 02
                                • 206

                                School Days - žiūrėdama beveik baigiau nesigraužti ranką... tris epus peržiūrėjau ir nieko absoliučiai juose neįvyko.
                                Yozakura Quartet - baigti keturi epai, kurie žudė savo ... net nepamenu, kuo ir tai jau nemažai pasako.
                                Elfen Lied - pigus pagrinde dėl to, tiesiog bado akis ir istorija neturi jokio efekto... keliomis nukirstomis galūnėmis neatsiperka, nes... net nebuvo juokinga... tikrai. Jei kada perdarytų pažiūrėčiau.
                                Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

                                Comment

                                Working...