Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    Autorius Audria
    Paskutinis kurį mečiau - Gintama.
    Turbūt todėl, kad tikėjausi iš jo per daug. Perskaičius aprašymą, bei visus jį giriančius komentarus, kad tai "duper duper ultra mega osom sick komedija, kurią žiūrėdamas žvengsi be sustojimo, kol galop apsimy...", tikėjausi na mažų mažiausiai kažko toooookio.
    Pirmas ep. nepatiko visai, na bet negalima iš pirmo epizodo spręsti apie visą anime. Taigi kantriai laukiau tos juoko bombos kažkur apie dešimt epizodų, bet kai ir po tiek laiko šis super duper osom anime man daugiausiai išspaudė tik šypseną bei mini giggle..
    Supratau kad ne ne, ne man toks anime.
    Iš esmės tai jis nėra jau toks nejuokingas ar prastas, tačiau toks humoras turbūt tiesiog ne man
    Bus tikrai juokingas jei suprasi kas kiekvienoje serijoje ir parodijuojama. O šiaip random serijos apie samurajus ir politiką ir man ne visada patikdavo.

    Comment

    • daimonass
      Forumo vilkas


      • 2008 12 08
      • 354

      Autorius slicKrox
      Bus tikrai juokingas jei suprasi kas kiekvienoje serijoje ir parodijuojama. O šiaip random serijos apie samurajus ir politiką ir man ne visada patikdavo.
      Maniau cia tik tiems galioja, kurie megsta parodijas...
      Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

      One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

      Comment

      • UpDog
        Einu teisingu keliu xD

        • 2010 10 25
        • 42

        Honey and Clover - kažkoks nesuprasi, neįdomu žodžiu.
        Hajime no ippo - pagrinde viens per ta pati. Koki nauja smugį išmoksta ar naujas priešininkas pasirodo tai ten jau Oho...
        One piece - animacija nepatiko.
        Bleach - atsibodo žiūrėti.
        Naruto Shippuden - nežiūrėjau koki menėsį paskui tingėjau dasivyti naujas serijas.
        Gantz - žiūrėjau iki 5 epo. Buvo įdomu, bet paskui nebe.
        Ergo Proxy - iškart nepatiko, nebaigiau net 1 epo dažiūrėt.

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          Autorius daimonass
          Maniau cia tik tiems galioja, kurie megsta parodijas...
          Kiek pamenu ten ne tik parodija buvo. O juodas humoras jau kiekvienam pagal skonį.

          Comment

          • Ayami
            Menas buti savimi.

            • 2009 05 10
            • 123

            Fate/stay night - Vos istempiau kelis ep. Nei kiek netrauke ziureti toliau..

            D.Gray man - Praziurejau 40ep vien is principo. Seip maniau kad gal kas nors atsitiks tokio kas uzkabins. Deja..

            Suzumiya Haruhi no Yuuutsu - Girdejau geru atsiliepimu apie si anime, bet ne man jis. Nemaciau ten nieko idomaus.

            Yamato Nadeshiko Shichi Henge - Banali istorija, bet ziurejosi gan neblogai. Tik nebeiskenciau del Sunako. Baisiai man jos charakteris nepatiko.

            Zero no Tsukaima - Nebuvo nieko jame, kas uzkabintu ziureti toliau.

            Aaaaaaa!

            Comment

            • enjutsu
              Rimtas forumo narys

              • 2008 08 19
              • 131

              Autorius Ayami
              Fate/stay night - Vos istempiau kelis ep. Nei kiek netrauke ziureti toliau..

              D.Gray man - Praziurejau 40ep vien is principo. Seip maniau kad gal kas nors atsitiks tokio kas uzkabins. Deja..

              Suzumiya Haruhi no Yuuutsu - Girdejau geru atsiliepimu apie si anime, bet ne man jis. Nemaciau ten nieko idomaus.

              Yamato Nadeshiko Shichi Henge - Banali istorija, bet ziurejosi gan neblogai. Tik nebeiskenciau del Sunako. Baisiai man jos charakteris nepatiko.

              Zero no Tsukaima - Nebuvo nieko jame, kas uzkabintu ziureti toliau.
              patarciau nemesti D.grey-man ten geras ir idomus anime tik jo problema kad jam reik daug laiko isibeget mazdaug ten kur metei ten jau turetu kazkas idomesnio prasidet o dar veliau bus dar geriau, o haruhi sugadino antras sezonas
              o del tu ka pats esu metes tai
              Dance in the Vampire Bund - kazkaip is pradziu lyg ir buvo idomus bet poto pabodo
              Asobi ni Iku yo irgi tiesiog nusibodo ziuret
              B Gata H Kei na komedija kaip komedija bet irgi kazkaip pabodo
              Touka Gettan visiskai as jo nesupratau bandziau kaip nors istempt bet toliau dvieju epu nepavyko

              siaip kai ka nors pradedu ziuret visad pabaigiu nors mano mestu anime skaicius labai mazas.
              ps situos anime kuriuos paminejau gal kada prisiversiu paziuret isskyrus Touka Gettan jo tikrai neketinu
              Paskutinis pakeitimas nuo enjutsu; 2011-03-13, 21:48.
              sigpic

              Comment

              • Kenčis-Himura

                Žiurėjau Claymore ir nebegalėjau pribaigti, gal iš pradžių užkabino, bet geresnį pradėjau žiurėt ir taip viskas baigėsi.

                Comment

                • After
                  As the psycho himself

                  • 2009 07 15
                  • 125

                  Autorius Kenčis-Himura
                  Žiurėjau Claymore ir nebegalėjau pribaigti, gal iš pradžių užkabino, bet geresnį pradėjau žiurėt ir taip viskas baigėsi.
                  Manau turetum Claymore pabaigt ziuret, man pvz tikrai visai nieko.

                  Comment

                  • cobabara
                    Super mega ultra rašytojas



                    • 2009 03 17
                    • 998

                    nu ką, šiandien antrą kartą mečiau Mushishi. kai pirmą kartą žiūrėjau, tai pamenu, pažiūriu pusę epo, tada pradeda labai migdyt ir einu nusnaust. kitą dieną pabaigiu žiūrėt tą nebaigtą epą, pradedu kitą; kito epo vidury vėl pradeda žiauriai migdyt ir galiausiai einu nusnaust. taip pražiūrėjau 7 epus [aišku, vis dėlto ne kiekvieną kartą miegot eidavau]. prieš porą savaičių galvoju, reikia pabaigt, nes anime tikrai geras. na ką, šiandien pažiūrėjau 10tą epą ir galvoju, kad vis tiek jis man nesižiūri. tikrai neblogas anime, tuo labiau, kad ir siužetas originalus, na bet žiūriu vos ne per prievartą. istorija lyg ir įdomi, bet tuo pačiu anime tarsi ir nuobodus. žodžiu, nebeprisiverčiu.
                    *laukia apmėtymų supuvusiais kiaušiniais*
                    Urameshi, Iemon-dono!

                    Comment

                    • Squalleh
                      .MØNSOON.



                      • 2009 01 12
                      • 1892

                      Pirmas kas šauna į galvą tai būtų Hanamaru Youchien. Mečiau ne todėl kad nepatiko ar dar kažkas. Visai mielas dalykas. Tik kad nebuvo nuotaikos tam kol kas. Butinai grįšiu kai bus noro ir laiko.
                      Paskui.. Full Metal Alchemist: Brotherhood. Ta pati priežastis. Trūksta laiko ilgiems anime. Bet butinai grįšiu kai baigsiu visus darbus, nes nuojauta sako kad bus epinis dalykas.

                      O šiaip stengiuosi pražiūrėti iki galo bet ką, ką jau pradedu žiūrėti. Tiesiog toks jau principas tikriausiai.

                      P.S. nustebau kad vien šiame puslapyje pakankamai žmonių nepatiko vienas iš mano favoritų Bakemonogatari. Nebandysiu keist kažkieno nuomonės, bet tikriausiai tiesiog nesupratot anime. Ar ne, gomen, nebandėt suprasti. Tas pats liečia ir tų, kurie vertina 20+ serijų anime pagal pirmą epizodą, šiuo atveju - Ergo Proxy. Ne tas anime kurį galima taip vertinti.

                      Žiurėjau Claymore ir nebegalėjau pribaigti
                      Pabaik. Jis to vertas.

                      Comment

                      • Zx-Shade
                        digital existence



                        • 2009 03 14
                        • 725

                        king of thorn. Ant pabaigos uzmigau o paskui tingejau ziuret tai istryniau.

                        Comment

                        • Temoze
                          Naujokas
                          • 2011 05 13
                          • 4

                          Elfen leid'as nors ir visu labai isgirtas, bet manes kazkaip neitraukė.

                          Comment

                          • Sentum
                            Narys

                            • 2011 02 18
                            • 74

                            Gosick... nuo 8 epų jau nebežiūriu, nes nekabina. Žiūri ir žinai, viskas aišku - kaltas bus tas, ko nė neįtarei ir ji lengvai viską išspręs...

                            Comment

                            • Unusual
                              3------->

                              • 2010 10 14
                              • 40

                              Autorius Sentum
                              Gosick... nuo 8 epų jau nebežiūriu, nes nekabina. Žiūri ir žinai, viskas aišku - kaltas bus tas, ko nė neįtarei ir ji lengvai viską išspręs...
                              Tuom CSI ir paremtas, kad maziausiai itartinas kaltas, bet vis tiek jis islieka labai ziurimas. O jei i tema tai niekaip neprisiverciu D.Gray-men pabaigti, nes toks slow-motion atrodo.

                              Comment

                              • Ruu
                                Rimtas forumo narys

                                • 2010 07 07
                                • 156

                                Detroit metal city.
                                Aš pirmą žiūrėjau filmą taigi tikėjausi tikrai pamatyti kai ką įdomiau.Net pirmo ep'o nepabaigiau žiūrėti. Neužkabino.

                                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                                Comment

                                Working...