Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Bakkemonogatari
    Naujokas
    • 2010 07 30
    • 13

    Hmm... Mačiau nemažai, todėl ir mestų anime yra nemažai. Anksčiau dar tempdavau, bet dabar be gailesčio metu, nes tikrai laiko švaistymas. Labiausiai tokie, kaip čia pasakius, sunervinę, buvo Higurashi no Naku Koro ni, kur kažkokie 'kawaii' tipo animacinukai kraujuose maudosi, nu tai ką aš žinau, pieva. Nesuderino biški. Po to... Tales of the Abyss. Tiesiog ėjo per nervus tiek su istorija, tiek su veikėjais, nėra nieko konkretaus kas nepatiko, nes nepatiko viskas. Ir galiausiai - White Album 2nd Season. Pirmą dar pažiūrėjau, bet jau antro sezono melodramos buvo reto nuobodumo.
    Šiaip dauguma anime metu daugiausiai dėl istorijos, mažiau dėl piešimo ar veikėjų, nes dabar tiek anime ir tiek apgailėtino siužeto, kad net komentarų nėra.

    Comment

    • arc9944
      wut?

      • 2010 01 30
      • 92

      Bleach Meciau...

      Uzsnusdavau kartais kai ziurejau tj sakau "ajkana jis peklon einu pavalgyt" ir nebeziuriu...

      Comment

      • tobyy
        Narys

        • 2009 10 20
        • 80

        princess lover Nežinau kas nutiko atrodo geras anime bet nebeprisiverčiu žiūrėti liko keli ep ir mečiau.
        Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
        Legendary ninja of nine tails...

        Comment

        • tsuki_hana

          Na as siuo metu ziuriu apie 64 anime, daugelis is ju ne mesti bet ''on hold'', viso pribaigiau 85 ir turiu pasakyt kad tik viena anime meciau nes jis mane juodai uzkniso. Tai buvo 07-ghost. Apgailetina. perziurejau kazkur 14 epu(taip taip traukiau itin ilgai) bet tada pasiekiau savo limita...Pasakysiu dar karta - APGAILETINA. Taip pat buvo nemazai anime kuriu nusprendziau neziuret po puses pirmo epo, bet ju tikrai nepamenu. Taipogi meciau kelis anime nes pradejau skaityt manga. Padariau taip ir su bleach ir su naruto. Kas mete anime ir neskaite mangos daug ka praranda...

          Comment

          • tomaxas
            Naujokas
            • 2010 03 28
            • 15

            Code Geass - na is pradžiu buvo visai nieko bet po to nusibodo , tiesiog ne mano stilius

            Comment

            • Gecas
              Rock And Roll Child

              • 2010 03 09
              • 137

              Death note, nežinau peržiūrėjau 8epizodus bet visiškai neįtraukė. Gal dėl to kad mačiau filmus
              Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

              Comment

              • Red_Elf
                pandų karai :D


                • 2009 05 07
                • 1112

                Senkou no Night Raid, tikrai nuoširdžiai bandžiau jį pabaigt, esu ne iš tų, kurios meta vos pradėjusios, stengiuosi kruopščiai atsirinkt ką žiūrėt, bet šį kartą apsišoviau ir neištvėriau

                Comment

                • Emm-chan
                  Naujokas
                  • 2010 04 26
                  • 3

                  Šeip nebaigiau žiūrėti "Onegai My Melody". Galvojau, kad kažkas geresnio, bet dėja, buvo tikras š. ^^

                  Comment

                  • Lorilei
                    Naujokas
                    • 2010 07 09
                    • 27

                    Kažkodel niekaip neiveikiu "Sengoku Basara" ,kaip pradedu po kokiu 5 seriju metu.
                    I read , i copy, i quote and then i just ignore it (Pink color makes me paranoid)

                    Comment

                    • Adwims
                      Naujokas

                      • 2010 04 08
                      • 23

                      Seitokai no Ichizon - pasirode lb jau lekstas humoras
                      Katanagatari - piesimas prastokas bet labiausiai uzkniso kad 80% serijos ruosiasi kovai
                      Ikkitousen - net nzn tiksliai kas nelipo,gal per daug "blondiniska" pana
                      Ranma 1/2 - nebloga ideja,gan juokinga bet po 4sezonu nusprendziau pertrauka padaryt

                      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                      Klausimai: kas? kur? kaip? kodėl? ir iš kur? Maniakas?

                      Comment

                      • Cere
                        !אני כאן כדי הסלע הזה-


                        • 2009 01 12
                        • 547

                        D.N.Angel - visai patiko, tik pamaniau, kad tokį anime tiktų kokią žiemą žiūrėti, plede įsisukus su karšta arbata.
                        DearS - Jau senai aš jo negaliu dažiūrėt, kaip metus užlaikau.. kažkas man jame nelabai užkabino..
                        Le Portrait de Petit Cossette - pasakojo man draugai, kad vaa, bus tobulas kaip tik man. blah blah blah. Nuobodokas toks, piešimas nelabai patiko, nors liko 1 serija, kažkaip netraukia pažiūrėt iki galo. Gal irgi žiemai.
                        Lucky ☆ Star - nepatiko. Totalus brainwash thingie
                        Rosario + Vampire - toks visai nieko, bet irgi, tokio tipo komedijas žiemai palikau..
                        Shuffle! - irgi senai žiūrėjau, prieš metus, net nepamenu apie ką ten. Pavasariui. Berods ten spalvota.kaip tik
                        Vampire Knight - yeah;? viskas ok, bet manga gersnė. Reikės vis dėl to pažiūrėt.. Bet rankos neima.. Bijau užmigti..
                        xxxHOLiC - šiaip tokio tipo komediją reikėtų žiūrėt su draugais siūlyčiau. Nes vienai naktim nlabai man..
                        Bleach - po 5 serijų mečiau.. Cmon, jis ongoing'e, daug daug ep'ų ir nelabai patraukė akį, nors op dainos gan geros..
                        Naruto: Shippuuden - ehh.buvau narutardė, bet prieš pusantrų metų suvokiau, kad tai laiko gaišimas, kai baigsis tas anime, pažiūrėsiu paskutinę seriją ir busiu laiminga..;D
                        Soul Eater - kažkoks piešimas lėvas.. Na, nepaliginsi su 11eyes piešimu, ten tai išpoliruota, o čia.. cartoon networkas vos ne. ir istorija neužkabino.. nors 1op visai nieko daina. ;D

                        pagrinde aš visus popsinius palikau, nors nžn, kodėl dėl jų visi iš proto išeina? :?
                        -.connection error


                        Comment

                        • Maimi
                          =^.^=

                          • 2010 07 19
                          • 109

                          Dropinau "Maburaho". Galvojau bus įdomus anime apie burtininkus ir t.t., bet supratau, kad tai kvaila meilės istorija, kurioje dominuoja nešvankūs viliojimo būdai, o ir patys veikėjai labai stereotipiški, kad net nuobodu žiūrėti (kūrėjai turėtų daug pasimokyti iš Dokuro-chan).
                          Kitas anime, kurį dropinau, tai school rumble antras sezonas. Absoliučiai nebeįdomu.
                          Lucky star taip pat dropinau, nes tiesiog nesupratau tokio humoro ir šiaip man chibiai nėra prie širdies. Man geriau kokį mistinį ar psichologinį anime pažiūrėti
                          Click Below:
                          DEVIANTART ACCOUNT

                          Comment

                          • myo13
                            guardian of the memories
                            • 2010 09 08
                            • 5

                            1. Naruto Shippuuden - per daup seriju, pabodo.
                            2. Koihime Musou - nežinau kodėl, gal reikia pabaigt.?.
                            not the same...

                            Comment

                            • holms
                              AZ rėmėjas

                              • 2009 03 03
                              • 157

                              Naruto: Shippuuden - ehh.buvau narutardė, bet prieš pusantrų metų suvokiau, kad tai laiko gaišimas, kai baigsis tas anime, pažiūrėsiu paskutinę seriją ir busiu laiminga..;D
                              oo koks progresas mano sveikinimai =)

                              Maimi: aciu uz Maburaho aprasyma labai sudomino =))) visada kai kazkas rimciau atsiranda visi meta, kai reik pasigylint ir analizuot santykius ir pns, todel man tuo sita skyltis ir patinka. protingus dalikus zmones dropina.

                              o as vat ne dropinau nei vieno anime tik turiu keleta staled.

                              moetan - loli megstu bet kazkaip neuzkabino, nusprendziau paziuret veliau
                              Hajime no Ippo - tada buvo ongoing to del stalled nes nemegau laukti ziaurei nemestu laukt.
                              Koi Kaze - tikras pedo anime =))) nusibodo ir per daug jisai LIETAS. toks beprasmiskai lietas, nes buna pauziu kitose anime po 10sek vienoj vietoj kurios nesa prasme, o sita mane uzkniso tiesiog tai irgi atidejau
                              Nana - nzn kiek epu laukiau muzikos - nesulaukiau, atsisiusiu su vertimu ziuret rusisku nes uzmiegu kitaip nors ir legendinis anime...
                              Berserk - stalled dar tada kada buvo vienintelis ripas 180x180 rezoliucija =)))))) n metu praejo reik damusht.

                              Comment

                              • Siroiokami
                                Narys

                                • 2010 09 22
                                • 67

                                Siaip labai retai metu anime, nu bet sitas
                                Seikon no Qwaser tokios lempos jau senokai nemaciau (kartais buna animeje, kai ziuri kas nors erzina, bet ignoruoji nes kiti dalykai tai daugiau maziau uzgozia ) tikejausi, kad sitame animeje bus kuo tolyn, tuo geryn, bet klydau, oi kaip klydau ;D
                                Kiti mano mesti anime buvo tiesiogg nuobodus,:
                                Himawari!
                                Read Or Die
                                Higurashi no Naku Koro ni
                                (Juos ganetinai senokai meciau ;D)
                                Skeptiko rezimas

                                Comment

                                Working...