Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Anim3
    Naujokas
    • 2009 04 05
    • 8

    Hmm butu NARUTO ir Black lagoon kadangi ir vienam ir kitaip kazko truko. Naruto tai atsibodo del to , kad tik pradzioj buvo idomu o paskui tas patc per ta paty ir neturedami ka sugalvoti vien kad isleisti nauja serija kurdavo belenkoki siuzeta.Pasidare monotoniska viskas ir dropinau.
    (SRy , kad be Lietuviskos algebros)

    Comment

    • Cere
      !אני כאן כדי הסלע הזה-


      • 2009 01 12
      • 547

      mečiau Bleach (booring for me~), Naruto(cuz lpj daug susikaupe anime ir manga žiurėt), Rosario + Vampire (šejp mečiau, aš keista), Vampire Knight ("neveža" mane), Blood+ (pradžią ir galą pažiurėjau roflroflrofl), Elfen Lied (kjp ir Blood+).
      Gal aš metu anime žiurėt tik dėl to, kad manęs bvjk namuose nebūna
      Dabar pasinešusi aš ant Kuroshitsuji [but nvrmnd]..
      -.connection error


      Comment

      • Arizona
        Narys

        • 2008 12 30
        • 92

        Loveless- kazkaip pradiza paziurejau lb neuskabino ir nuobodus pasirode,tad emiausi kito zet.
        Kanokon- pradejom zet su drauge,jin pabaige as puse perziurejau irgi gan atsibodo,tad nusprendziau veliau pabaigt,bet vis randu ka nors kito pazet.
        Nors manau kuria diena kai lb nebus ka veikt prisesiu ir abu damusiu.Kazkaip nemegstu palikt neuzbaigtu anime.

        Comment

        • AnimeFreak
          Stalker >.>
          • 2009 04 17
          • 92

          Lucky Star- pats pirmas mano mestas anime, buvo toks nuobodus, kad vos sulaukdavau kol serija pasibaigs.
          Loveless- manes irgi kazkaip neuzkabino. Bet gal dar grysiu prie jo.

          Comment

          • Dopamine
            grande animal do minimal
            • 2008 02 09
            • 16

            Blood+ ir Devil May Cry, ieskojau kazko "Hellsingisko". Nei 1 ne is toli neprilygo tai nesivarginau ziuret.
            MyMovies MyTube

            Comment

            • Zx-Shade
              digital existence



              • 2009 03 14
              • 725

              Man blood+ labai primene hellsing...

              Comment

              • Dopamine
                grande animal do minimal
                • 2008 02 09
                • 16

                Primint gal ir gali, bet prilygt ne is tolo...
                MyMovies MyTube

                Comment

                • piccosan
                  Daft Punk

                  • 2005 11 28
                  • 250

                  Ride back. neidomus kai velnias, kvailas siuzetas, nekabinanti pradzia. dar plius nepatiko kad centre mergina.

                  Comment

                  • Soulless
                    Naujokas

                    • 2009 06 18
                    • 25

                    Naruto (baisus užsiknisimas bei laiko skandinimas)
                    Devil May Cry (po pirmos serijos gavau traumą , veikėjas nė per kur nebuvo panašus į dante)
                    Jigoku Shoujo (Hell Girl) (Jau taaaip nuobodu pasidarė po 7ep)
                    Paskutinis pakeitimas nuo Soulless; 2009-07-11, 17:56. Priežastis: Atmintis.

                    Comment

                    • Monstriuke
                      Clumsy
                      • 2009 02 02
                      • 39

                      Bleech - nusibodo, ziurejau ziurejau ir nieko nepemaciau ir taip tuo paciu metu Naruto ziurejau todel dar vienas gigantiskas anime tik maise.

                      Comment

                      • paulukas4
                        Naujokas
                        • 2009 07 14
                        • 3

                        Pirmas anime kūrį pradėjau žiūrėti ir nebaigiau buvo NARUTO. Peržiūrėjau apie 300serijų. Po to viskas pasidarė šiektiek nuobodu. O svarbiausia priežastis, tai kad nebebuvo serijų su anglišku įgarsinimu Gal ir kvaila priežastis, bet galų gale, animje skirta žiųrėti, o ne skaityti (tam yra skirta Manga).
                        Antrasis Anime buvo BLEACH. Baigiau žiūrėti, kai visi veikėjai grįžo iš "Soul society" (maždaug 80serijų). O vėliau pradėjo kovoti su kažkokiais Vampyrais (bounts) - tada jau gryna nesamonė prasidėjo
                        Ir dar pažiūrėjau apie 10serijų One Piece. Nežinau kaip jums, bet mano nuomone šis Anime tinka tik dešimtmečiams.

                        Comment

                        • After
                          As the psycho himself

                          • 2009 07 15
                          • 125

                          Naruto labai nuobodus.

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2910

                            Zeta gundam - berniukas kažkoks psichas. Ir kaip visada tokiuose senuose anime problema režisūra. Neaiškios motyvacijos ir neįtikinamos emocijos. Gundamai skarbonkės, Seed'o serijinių modelių lygio.
                            Rose of Versailles - tikėjausi daugiau romantikos, bet čia vienos intrigos. Kovų scenos kėlė juoką ir nors nesu jautrus piešimui jis man buvo per senas.

                            Comment

                            • MetalistaS
                              Tas Kuris Miega
                              • 2007 05 05
                              • 34

                              kaip ir daugumai man taip pat pritrūko kantrybės pabaigti naruto tiesa iškentėjau iki shippuudeno... Pasiekimu tai laikau taip pat Soul Eater. Kodėl? Manau nes lm'u mažiau naudotis pradėjau, ir pats anime pasirodė šiek tiek per keistas (bent man) bet paliko įspūdį tai kad vienas iš pirmųjų anime su lt titrais
                              Prasklendžia juodi sparnai,
                              Nutyla varno žnektos
                              Nustebę atsimerkia numirėliai
                              Prasmek!.. Andaja

                              Comment

                              • Renata
                                Meanie


                                • 2008 05 25
                                • 715

                                Uch. Nebaigiau Code geass: R2 Šiaip aše labai norių jį pažieti, bet pas man neina susiinstaliuoti kvailo flash player'io - ir ate ate animefreak.tv o per zMule vieną epą siunčia neišpasakytai ilgai TT_TT
                                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                                Comment

                                Working...