Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Original_Prankster
    Mr. Mojo Risin'

    • 2008 11 04
    • 200

    Cobra the Animation: The Psycho-Gun . Dropinau pirmam epui įpusėjus. Kažko neužkabliavo, gal žanras ne mano. Ir galbūt dėl to, kad nematęs TV serijų ir kitų OVų.
    Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
    There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

    Comment

    • GranRey
      Kažką pamiršęs.

      • 2008 11 01
      • 91

      xxxHolic, nes piesimo neiskenciau ir seip neidomus pasirode.

      Comment

      • Eman
        Naujokas
        • 2008 12 24
        • 20

        Aš tai Ah! My Goddess ir Karin po pirmų epizodų atmečiau. Nežinau, neužkabino tokiam laiko "aukojimui". Gal kitą kart bandysiu;D

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          Nabari no Ou
          Pasirodė, kad ten skaldo lengva pederastiška ir emo'iška dvasia. Istorija nuobodi. Pradžioje buvo neblogas action, bet tik tiek.

          Comment

          • setas
            Ežiukas duobkasys
            • 2008 03 29
            • 77

            He is My Master turbut pirmas anime kuri meciau del piesimo nepatiko jis man nors tu ka o tas krokodilas? ten is vis ar krokodilas buvo taip ir nedasuto

            Comment

            • Miyata
              Find your own sins, kid.



              • 2008 01 09
              • 452

              Autorius setas
              He is My Master turbut pirmas anime kuri meciau del piesimo nepatiko jis man nors tu ka o tas krokodilas? ten is vis ar krokodilas buvo taip ir nedasuto
              taip ten buvo toks " krokodilas " xD O seip tas anime 4fun only

              Comment

              • destiny
                Rašytojas

                • 2008 06 20
                • 242

                net nzn kodel, bet kaskur nuo 25-26 ep meciau FMA. pradzioj buvo uzkabines jis mane bet po to kaskaip atsibodo ir pajutau kad ziuriu grynai tik is pareigos, tai nusprendziau mest lygiai taip pat nuo puse kaskur meciau ir afro samuraj(sitas tai net nebuvo uzkabines ), dar buvau metes ir elfen liad, bet visgi paskui prisiverciau perzet visus ep iki galo...
                Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                sigpic

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2910

                  Hyakko - Azumanga Nr..... tikrai ne pirma ir ne paskutinė. Negaliu pakęsti mergiotiškų komedijų.
                  Shugo Chara! - maho-shoujo turbūt vienintelis žanras, kurio nevirškinu bet kokiam pavidale. Dar kartą tuom įsitikinau.

                  Comment

                  • Dwesk
                    Rimtas forumo narys

                    • 2008 12 27
                    • 162

                    bleach, one piece, nes per daug serijų, net atsibodo žiurėt, fileriai,neidomu jau, tas veiksmo tempimas... stebuklas kaip aš baigiau žiurėt naruto

                    Comment

                    • TheCoolMaker
                      UVERworld

                      • 2008 02 10
                      • 142

                      O man dar tokio nebuvo bet manau sulauksiu, nežiūrių "beleko" Keista net, visad stengiuos, bet kokį anime išžiūrėti neprasukęs, nieko nepraleidęs, kad ir kaip kreizova būtų, paskum dar ką praleisi gero

                      Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                      Comment

                      • Baka
                        For Christs Sake

                        • 2007 09 11
                        • 133

                        Gilgamesh, vienu zodziu nyyyykus. Neisveizejau daugiau antros serijos
                        Dar ji man dave draugas paveizet, sake pasakyk nuomone, kai jam pasakiau nykus jis pripazino jog identiska mintis ir jam sukosi

                        Comment

                        • ernis
                          you believe sky ?
                          • 2008 11 07
                          • 39

                          Haibane Renmei-sito nekaip nebaigiu zeti jau tris menesius kaip ji bandau zeti bet lb nobuodus gal mintis gera bet neko nepatrauke demesio mane... kitus geriau ziuriu

                          Comment

                          • Mitsukaru
                            What ever? Megstu Anime!
                            • 2009 01 08
                            • 1

                            O mane labiausiai uzknisa, tiesiog uzpisa, kai rodo koki anime kaip pvz.: "Naruto" ir per mazesne puse, kur idomiausia jis buna nutrauktas ir perkeltas i kita kanala, arba isviso panaikinamas! O tuomet imeta vietoj jo kazkoki suda! >

                            Comment

                            • nysaka
                              ...
                              • 2008 02 23
                              • 20

                              Genshiken... Gal nesu to real-life ar kaip čia pavadinus tą žandrą mėgėja, bet visdėlto mečiau. Gal kada po daug daug metų, kai daug anime būsiu peržiūrėjus pabandysiu dar kart, bet dabar jo niekas nepriverstų žiūrėt. Tiesą pasakius ir piešimas nelabai patiko.
                              Paskutinis pakeitimas nuo nysaka; 2009-01-08, 20:16.
                              sigpic

                              Comment

                              • Suzume.

                                Bleach,per daug seriju,atsibosta,mano limitas tai apie 60 - 70 seriju,toliau su tais paciais veikejais man nebeidomu kazkaip. Na dar niekaip nebaigiu ziuret Serial Experiment Lain, neuzkabina niekaip... O girdejau daug kam patiko...

                                Comment

                                Working...