Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Draconica

    Autorius Squall
    Na.. man ta arka nepatiko irgi. Bet Yu x Yuko verti viso serijalo. Rekomenduočiau pabaigti dėl jų.
    Nežinau kas jie tokie, o ir nelabai įdomu, he. Beto, jei ką jau metu - nebegrįžtu.

    Comment

    • Squalleh
      .MØNSOON.



      • 2009 01 12
      • 1892

      Nežinau kas jie tokie, o ir nelabai įdomu, he.
      Oh no one. Just the main characters, that's all.

      Comment

      • Draconica

        Autorius Squall
        Oh no one. Just the main characters, that's all.
        Ai tie. Kai žiūrėjau pirmą sezoną mane labai sudomino Yuko, dėl jos ir norėjau pradėti antrą sezoną, bet kai išaiškėjo, kad ji toli gražu ne tai ko tikėjausi (dar labai švelniai tariant) - prarado žavesį ir susidomėjimas dingo.

        Comment

        • Sestadienis
          Naujokas
          • 2013 03 14
          • 11

          Nu ir aš pasiguosiu.. Na va, pažiūrėjes Death Note ieškojau panašių anime ir mačiau daug kas sakė - Code Geass panašiausias ir t.t. Nu ir siunčiausi iš linkomanijos Code Geass užpackinta abu sezonus... Pralaukiau visas dvi dienas kol atsiunte ir ką gavau?.. Ogi anime kuris man labai nepatiko.. Pirma serija pažiūrėjau, nu šiaip sau.... Antra, meeh, pagalvojau... Trečia, eina šikt taip nuobodu, kad nebežiūrėsiu.. Ypač kai nepernešu mech'ų, nors kartais išskirtinius nebent (FLCL), nu va.. Ir dar gavau laukt 30 min.. Kol ištrynė Eina šikt... Nu va pasiguodžiau.
          They see me rollin
          To website
          I fu*k them
          And we will
          Have good night together
          So be my friend... :3

          Comment

          • galimybes
            Narys
            • 2012 06 18
            • 42

            Autorius Sestadienis
            Nu ir aš pasiguosiu.. Na va, pažiūrėjes Death Note ieškojau panašių anime ir mačiau daug kas sakė - Code Geass panašiausias ir t.t. Nu ir siunčiausi iš linkomanijos Code Geass užpackinta abu sezonus... Pralaukiau visas dvi dienas kol atsiunte ir ką gavau?.. Ogi anime kuris man labai nepatiko.. Pirma serija pažiūrėjau, nu šiaip sau.... Antra, meeh, pagalvojau... Trečia, eina šikt taip nuobodu, kad nebežiūrėsiu.. Ypač kai nepernešu mech'ų, nors kartais išskirtinius nebent (FLCL), nu va.. Ir dar gavau laukt 30 min.. Kol ištrynė Eina šikt... Nu va pasiguodžiau.
            gal reikejo pakenteti dar? visgi ten dominuoja strategijos, protiniai zaidimai kaip per death note

            Comment

            • nemesis
              Super mega ultra rašytojas

              • 2010 11 08
              • 1178

              Naruto: Shippuuden Movie 6 - Road to Ninja - filmas gal ir nieko, bet negalėjau klausyt korietieštiško įgarsinimo, taip negražiai skambėjo, nors tu ką :/

              Comment

              • galimybes
                Narys
                • 2012 06 18
                • 42

                Prie mano sarasiuko dar prisideda "Hellsing Ultimate" ovos tiesiog labai man kliuvo piesimas ir tikriausiai anime skirtas ne man...

                Comment

                • Miesto_Druidas
                  the journeyman



                  • 2010 08 17
                  • 1515

                  Autorius nemesis
                  Naruto: Shippuuden Movie 6 - Road to Ninja - filmas gal ir nieko, bet negalėjau klausyt korietieštiško įgarsinimo, taip negražiai skambėjo, nors tu ką :/
                  Kartais ne išeitis palaukti normalaus japoniško release'o, o ne kankintis su ankstyvaisiais iš kaži kur atsiradusiais? Nors suprantu, bent man persiklausius japoniškos kalbos anime'uose, korėjietiška klausosi labai keistai.

                  Comment

                  • Hikari_
                    Mental

                    • 2008 02 27
                    • 981

                    Naruto po ~20 serijų - dėl, manau, visiem savaime suprantamu priežasčių. Apskritai bandžiau tik žiūrėti kas ten per grybas.
                    Darker than Black - neįsivaizduoju kokiu būdu ištvėriau 18 epų, bet toliau jau nebegalėjau. Tiesiog buvo nuobodus ir kaip čia jau kažkas sakė - per daug ten visi depresuoti.
                    Kamikaze Kaitou Jeanne - žiūrėjau šitą SailorMoon kopiją just for fun. Užteko 7ep.
                    Kyo Kara Mao - vietomis lėkštokas, net neatsimenu priežasčių dėl kurių sužiūrėjau net 44 serijas iš 78. Turbūt atsibodo.
                    Samurai Champloo - keista, bet neužkabino o_O
                    Night Head Genesis - Wtf? Iš vis, wtf? Pradžia gal dar dar, nu bet paskui kas ten pasidaro, tai neaišku. Nusivažiavo iki kažkokio neišpasakyto lėkštumo, dėl ko manęs visiškai net nedomino kuo viskas baigsis. Tegul nors ir niekuo.

                    Buvo ir daugiau ''rage quit'u'', bet ten mesta po kelias serijas neištvėrus nuobodybės ar neturint vilties, kad bent kažkiek sudomins.

                    Comment

                    • Draconica

                      Pandora hearts.2 epizodai pažiūrėti, ties 3 mečiau, nes kvailo humoro ir kvailo pagrindinio veikėjo tiesiog negalėjau pakęsti. Tikėjausi daugiau, bet nusivyliau.

                      Comment

                      • Hikari_
                        Mental

                        • 2008 02 27
                        • 981

                        Autorius Draconica
                        Pandora hearts.2 epizodai pažiūrėti, ties 3 mečiau, nes kvailo humoro ir kvailo pagrindinio veikėjo tiesiog negalėjau pakęsti. Tikėjausi daugiau, bet nusivyliau.
                        Man lygiai tas pats buvo su Pandora Hearts, tos kelios serijos buvo toookios nuobodžios, kad mečiau, bet po kokių metų vis dėl to pratęsiau žiūrėjimą ir tikrai sudomino. Net į mangą žvilgetėlaju

                        Comment

                        • heawenangel
                          Rimtas forumo narys

                          • 2012 04 16
                          • 169

                          Guilty Crown , mestas kažkur ties 7 serija, kadangi velniškai nuobodus.
                          Sword Art Online, mestas ties 11 serija, kadangi tikėjausi "survival" žanro kaip žadėjo pirmoji serija. Deja.
                          Mesti ir Beveik visi Ecchi/ Comedy kaipo apskritai kurie buvo pradėti žiūrėti , nes ko gero nepernešu bei "neturiu tokiems laiko", nors taip lyg ir nediskriminuoju pagal žanrus.

                          O taip kol kas daugiau neprisimenu, daugumą taip "atidedu vėlesniam laikui", bet aukščiau minėtiesji tai patys prisiprašė kad jau mesčiau juos piktai.
                          Paskutinis pakeitimas nuo heawenangel; 2013-09-05, 19:18.

                          Comment

                          • Draconica

                            Autorius Hikari_
                            Man lygiai tas pats buvo su Pandora Hearts, tos kelios serijos buvo toookios nuobodžios, kad mečiau, bet po kokių metų vis dėl to pratęsiau žiūrėjimą ir tikrai sudomino. Net į mangą žvilgetėlaju
                            Aš nemėgstu kur humoras būna ne vietoje ir nelaiku, o į kvailelį herojų jau prisižiūrėjau Naruto žiūrėdama. Jei po trijų serijų niekas nesikeičia - net neketinu kada dar grįžti prie šio darbo.

                            Comment

                            • Hikari_
                              Mental

                              • 2008 02 27
                              • 981

                              Autorius Draconica
                              Aš nemėgstu kur humoras būna ne vietoje ir nelaiku, o į kvailelį herojų jau prisižiūrėjau Naruto žiūrėdama. Jei po trijų serijų niekas nesikeičia - net neketinu kada dar grįžti prie šio darbo.
                              Aš irgi. Pagdrindinis veikėjas tikrai bukas, bet pati istorija su įdomiais posūkiais
                              p.s. neverčiu eit ir žiūrėti, tiesiog sakau

                              Comment

                              • Draconica

                                Autorius Hikari_
                                Aš irgi. Pagdrindinis veikėjas tikrai bukas, bet pati istorija su įdomiais posūkiais
                                p.s. neverčiu eit ir žiūrėti, tiesiog sakau
                                Na, atsidėsiu prie "galbūt" skyriaus, tačiau erzina dar ir tai, kad nėra šio anime gera kokybe.

                                Comment

                                Working...