Anime kurių nebaigėm žiūrėt. Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Draconica

    Autorius Miesto_Druidas
    Tiesiog kai žinutėje tokia tema parašai nemažai pavadinimų, kuriuos mėgsta ir vertina daugelis, nori nenori tikėkis feedback'o, kuris gal tau ir visai nepatiks..
    Atleisk, bet tikrai prajuokinai nemažai pavadinimų? aš mačiusi apie 270 įvairiausių anime ir visus juos rinkausi pagal tuos pačius kriterijus ir nepasisekė tik dėl 14, todėl sakyčiau čia gan mažas sąrašas.
    O dėl to vertinimo. Labai jau šališkai pasakysiu, bet didžioji dalis pasaulio moterų mėgsta "miniakus", tai ką, man dabar irgi juos pradėti mėgti? Masės nuomonė kažką renkantis man visiškai neimponuoja.
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2012-09-18, 16:15.

    Comment

    • Whitex
      Rimtas forumo narys

      • 2008 07 09
      • 125

      Autorius Draconica
      Labai jau šališkai pasakysiu, bet didžioji dalis pasaulio moterų mėgsta "miniakus", tai ką, man dabar irgi juos pradėti mėgti? Masės nuomonė kažką renkantis man visiškai neimponuoja.
      Taaaaip. Prasau, pradaryk tai del musu. Skolingi neliksim, haha.

      Comment

      • TheNote
        Naujokas
        • 2012 11 25
        • 7

        Tengen Toppa Gurren Lagann - baigiau žiūrėti kai žmonės išsilaisvino ir įkūrė savo miestus, nuo tada pasidarė kažkokia pieva.
        kaze no stigma - Kažkur viduryje pasidarė labai jau nuvalkiotai, pagrindinis veikėjas kaip įprasta per ne lyg OP.

        Comment

        • daimonass
          Forumo vilkas


          • 2008 12 08
          • 354

          Autorius TheNote
          Tengen Toppa Gurren Lagann - baigiau žiūrėti kai žmonės išsilaisvino ir įkūrė savo miestus, nuo tada pasidarė kažkokia pieva.
          Pritariu tau, nors as ji dabaigiau, bet nuo tada kai mire Kamina, anime suprastejo, o tada ziurejau, tik del ko kad perziureti, o paskutinius epizodus, praktiskai praskipinau...
          Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

          One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

          Comment

          • Nolikita

            Hmm ... Buvo keletas anime , kurių nedažiūrėjau , bet minėsiu tuos , kurie visiem tikraaai žinomi - tai Bleach & Naruto . O nedažiūrėjau jų dėl labai paprastos priežasties - jie man tiesiog per ilgi . Na , kiek žinau iš kitų , kurie nemetė jų , tai sako įdomūs & pan. Na , įdomūs tai įdomus , bet man laaabai greit nusibosta ilgi ilgi anime .

            Comment

            • Miesto_Druidas
              the journeyman



              • 2010 08 17
              • 1515

              Autorius Nolikita
              Hmm ... Buvo keletas anime , kurių nedažiūrėjau , bet minėsiu tuos , kurie visiem tikraaai žinomi - tai Bleach & Naruto . O nedažiūrėjau jų dėl labai paprastos priežasties - jie man tiesiog per ilgi . Na , kiek žinau iš kitų , kurie nemetė jų , tai sako įdomūs & pan. Na , įdomūs tai įdomus , bet man laaabai greit nusibosta ilgi ilgi anime .
              Tai čia nelabai priežastis, kad per ilgas. Jei įdomus, tai įdomus, jei tik pilsto iš tuščio į kiaurą tai neįdomus. Žiūriu One Piece, perėjau 300 serijos barjerą, ir nė nežadu mesti. Aišku bent man jis nėra tobulas, bet įdomus ir turi savų pliusų, nuotakingas, smagus. Vienu žodžiu: geras. Aišku nežinau ,kaip su tais Bleach ir Naruto, gal jie rimtai neįdomūs, net nėra noro mėginti. One Piece kai reikia, tikrai labai įdomią istoriją geba pasakoti.

              Nors nieko nesakau, jei nepatiko tai nepatiko. Vienas anime kurio tikrai nesugebėjau iki galo išžiūrėti buvo Skip Beat, mėginau ir iš naujo pradėt, bet nesižiūri nors tu ką, lyg šarmo nėra, lyg nejuokingas, ar dar kažkas. Kitas anime iki kurio galo nebeištempiau buvo Inu x Boku SS, jau toks nuobodulį varantis pasirodė kad jau nebetvėriau. Nors kaip ir nesu prieš shoujo nusistatęs.

              Comment

              • titanai
                Lietuviškoji anime svaja

                • 2012 11 14
                • 120

                Capeta. Prakeiktas greitis liovėsi, kai sulūžo kartingas, o tuomet aš didžiai nusiminiau ir spustelėjau iksiuką video plėjerio dešiniajame kamputyje. Reikės pabaigti.

                Comment

                • Draconica

                  Yozakura Quartet
                  Per visus tris epizodus kuriuos pažiūrėjau bandžiau susidomėti. Lyg ir žanrai man patinkantys, lyg ir istorija nebloga, bet atrodo anime, kad sulipdytas iš neturėjimo ką veikti. Visi tikslai iškart atskleisti, sugebėjimai taip pat. Taip ir nesiryžau grįžti prie šio anime.

                  Comment

                  • Miesto_Druidas
                    the journeyman



                    • 2010 08 17
                    • 1515

                    Autorius Draconica
                    Yozakura Quartet
                    Per visus tris epizodus kuriuos pažiūrėjau bandžiau susidomėti. Lyg ir žanrai man patinkantys, lyg ir istorija nebloga, bet atrodo anime, kad sulipdytas iš neturėjimo ką veikti. Visi tikslai iškart atskleisti, sugebėjimai taip pat. Taip ir nesiryžau grįžti prie šio anime.
                    OVA'os nebandei? http://myanimelist.net/anime/8457/Yo...:_Hoshi_no_Umi . Man pačiam nei šilta nei šalta lygint originalo nežiūrėjus, bet daug kur sako kad OVA kur kas geresnė. Plius retellingas, geriau atpaskoja originalią mangą (taip sako) bei tik trys epizodai.

                    Comment

                    • Draconica

                      OVA galvojau žiūrėti po serijų. Kažkaip dažniausiai taip darau, nebent pastebiu, kad OVA anksčiau išleista buvo.

                      Comment

                      • Squalleh
                        .MØNSOON.



                        • 2009 01 12
                        • 1892

                        Artėja drop'o Sankarea. Pabaigsiu kaip visada iš principo, bet oh Goood. Aš neturėčiau tiek problemų su ja, jeigu anime nesistengtų pristatyti save kaip dramą apie vieniša ir turtingą mergaitę o iškart pasakytų kad bus standartiška, bei nejuokinga ecchi komedija. Pražiūrėta gal pusė kol kas, nes galvojau rasiu ką nors klipui, tai pabaigsiu biški vėliau.

                        Comment

                        • Miyata
                          Find your own sins, kid.



                          • 2008 01 09
                          • 452

                          Autorius Squall
                          Artėja drop'o Sankarea. Pabaigsiu kaip visada iš principo, bet oh Goood. Aš neturėčiau tiek problemų su ja, jeigu anime nesistengtų pristatyti save kaip dramą apie vieniša ir turtingą mergaitę o iškart pasakytų kad bus standartiška, bei nejuokinga ecchi komedija. Pražiūrėta gal pusė kol kas, nes galvojau rasiu ką nors klipui, tai pabaigsiu biški vėliau.
                          Heh, man irgi biski nepatiko kad bando daryt drama is nieko, gan gadina visa vaizda. Bet vistiek kazkodel idomiai ziurejosi, kol nesustojau pries ar tai po 9-o epizodo. Pradejau kazka kita ziuret, o dabar noro nera dabaigt paskutinias 3-4 serijas, jau gal keli menesi kaip nustojau ziuret. Reikes kada nors dabaigt...

                          Comment

                          • pixel.hime
                            pesimistė
                            • 2013 01 13
                            • 16

                            Busiu labai banali pasakydama, kad tai yra Naruto Shippuuden ir Bleach. Anime visiškai sugadino unikalius braižus, kurie yra mangoje, taip pat filleriai tragiškiausi iš tragiškiausių.
                            Taip pat Strawberry Panic. Nesuprantu, kaip už šio anime išvis galima užsikabinti.
                            dA | Tumblr

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2910

                              Autorius pixel.hime
                              Taip pat Strawberry Panic. Nesuprantu, kaip už šio anime išvis galima užsikabinti.
                              Aš suprantu, bet čia reikia mėgėjo....

                              Comment

                              • pixel.hime
                                pesimistė
                                • 2013 01 13
                                • 16

                                Nu tame ir esmė! Aš daugiau veiksmo norėjau o jos kaip nieko nedaro taip ir nedaro. Nieko ten nevyksta. Gal čia 'subtilumą' norėjo išlaužti.. Nežinau.
                                dA | Tumblr

                                Comment

                                Working...