Ar galėtum kada daugiau nebežiūrėti anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sprite
    Naujokas
    • 2011 07 15
    • 11

    HELL NO,that's impossible for me, Nes išvis neturėtčiau, ką veikt. Prie Pc nusibostu, į lauką, irgi kiekvieną dieną nusibostu.. tajgi Be Anime...

    Comment

    • Gaara69
      Naujokas
      • 2011 09 30
      • 9

      Negalečiau, nes be anime žiūrėjimo daugiau nėr ką veikt

      Comment

      • After
        As the psycho himself

        • 2009 07 15
        • 125

        Seniau galvodavau, kad ne neimanoma... O dabar vis reciau ir reciau Jai i savaite serija paziuriu, tai buna gerai.. Bet kuo tolyn tuo maziau, is nauju niekas i aki nekrenta, visi tokie nuvalkioti... Nu, bet vis tikiuos kokio stebuklo, ir seip daug, bent is paziuros atrodo geri *Cought* Code Geass *Cought*

        Comment

        • Delete .
          Naujokas
          • 2011 10 11
          • 22

          Taip , lengvai . Man nėra sunku mesti anime . Aišku tai galima sakyti yra mano mažytė laisvalaikio dalis , bet . . lengvai tai galėčiau palikt . Nors ankščiau man tai buvo neįmanoma .

          Comment

          • エル・ローライト
            Naujokas
            • 2010 09 18
            • 27

            Yra mokslai, užsiėmimai, lieka vis mažiau ir mažiau laiko. O jei dar nerandu anime sau prie širdies, tai galiu nežiūrėt ir porą mėnesių. Anime - man poilsis ir tingus laisvalaikis, kuriam norėčiau skirt daugiau laiko, bet kažkaip jau nebeišeina. :| Galėčiau, bet tai nereikštų, kad išvis nustočiau žiūrėt.
            careless careless, shoot anonymous anonymous; heartless, mindless, no one care about me.

            Comment

            • seijuri
              Nya!
              • 2006 02 16
              • 59

              tikrai galėčiau, ir tuo didžiuojuosi net. vasarą buvo neįmanoma manęs atplėšt nuo kompo, nuo ryto iki vakaro ANIME ANIME ir tik Anime. šiek tiek buvo baisu, kad atėjus rudeniui aš negalėsiu mokytis, ir apskritai "gyvent".
              Bet keista, Anime man netrūksta, aš tiesiog arba nerandu tuo momentu tinkamo, arba tikrai labai "tingiu" žiūrėt. vėl ateis atostogos, vasara, tada taip, vėl grįšiu prie seno užsiėmimo .. Galbūt.

              bet kol kas visiškai išbraukt Anime iš savo gyvenimo kaži ar galėčiau...nea, kol kas tai neįmanoma.
              never get a girl mad.....
              especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

              Comment

              • DancingFox
                Naujokas
                • 2011 05 28
                • 4

                Gal ir galėčiau.. Nes ir taip tik kokius pora kartu i savaitę žiūriu..

                Comment

                • uNgis
                  Naujokas
                  • 2010 10 14
                  • 6

                  Žinoma galėčiau, juk bet kokiu atveju anime tik laisvalaikio dalis, be to mokslai, bei visa kita tam trukdo, bet jei atrandu kokią laisvą valandėlę niekada neatsisakau pažiūrėti.

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • pushis33
                    Naujokas
                    • 2011 10 11
                    • 4

                    Na as tai negaleciau gal kokia savaite bet ne daugiau

                    Comment

                    • Raven
                      Narys
                      • 2009 08 29
                      • 48

                      Autorius Bardakas
                      Prisimink šį post'ą po poros metų. Gerai pasijuoksi ;]
                      sutinku cia visi taip mano tik pradeja ziureti anime kad niekad nenustos :/ as jau metus neziurejas anime o ispradziu galvojau kad visa gyvenima ziuresiu D

                      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                      Comment

                      • Miesto_Druidas
                        the journeyman



                        • 2010 08 17
                        • 1515

                        Bus matyt, šiaip dabar kol būna gerų ongoing'ų ir nematytų vertų dėmesio dar daug tai negalėčiau mesti taip lengvai, bet manau užeis toks štilis. Šiaip jei viskas saikingai tai nematau dėl ko būtų galima mesti anime žiūrėjimą, aišku jei žiūri kiauras dienas ir vien anime tai be abejonės persisotinsi.

                        Comment

                        • Sakura
                          Naujokas
                          • 2011 10 20
                          • 2

                          No way!!! ANIME FOREVER Bet tiesą pasakius jeigu labai reikėtu galėčiau mest, bet to nenoriu ir apie tai negalvoju Kai pradėjau žiūrėt Anime tai tapo mano gyvenimo dalimi, ir tik dėl Anime aš pradėjau domėtis Japonija Todėl tikrai nežadu atsisakyti Anime

                          Comment

                          • Miss_Ugne
                            Naujokas
                            • 2011 07 28
                            • 4

                            Būna,kada pabosta,ir padarai pertraukėlę-nebežiūri,po to vėl užeina manija.,visiškai atsisakyt anime negalėčiau..

                            Comment

                            Working...