Ar galėtum kada daugiau nebežiūrėti anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Silvestras
    Rimtas forumo narys



    • 2008 04 18
    • 162

    #91
    Kaip tik dabar nežinau tikslaus atsakymo. Galbūt lengviausia būtų pasakyt, kad galėčaiu mesti. Bet kaip tai įtikinamai neskambėtų, po kai kurio laiko manau tikrai norėčiau sugrįžt prie žiūrėjimo. Šiaip ne anime esmė netgi. Man tiesiog patinka visa ta atmosfera. Kai vakare prieš miegą su kompu rankose, arbatos puodeliu ir kokiais sausainiais ant stalo, sėdi lovoje ir ką nors žiūri. Ir vėl gi, tai nebūtinai turi būti anime. O kas dėl anime, tai paskutiniu metu man netgi nesvarbu patapo ar būtinai jis turi būti rimtu ar vertas dėmesio. Ir nežiūriu daug serijų per dieną aš, kartais išvis nėra noro pradėti, tai absoliučiai jokio pagrindo nėra mesti. O dėl alternatyvos, tai aišku, kad kiekvienas iš mūsų turi papildomų užsiėmimų, mes gi ne robotai. Su mano tempais, bent jau aš nenutuokiu kaip man išvis gali pabost tas anime. Bet bendra prasme, tai aišku geras dalykas tas anime, mažai komercijos, daug protingų minčių, gražių panų, seksualių figūrų (Hell yeah, that's for sure), kietų vyrukų, įstabaus grožio vaizdų, niekur ankščiau nematytų pasaulių ir visokiausio kito cool stuff'o, kurio nesurasi niekur kitur.

    Comment

    • Mahiko
      Its pain time

      • 2009 04 12
      • 71

      #92
      HELL NO .Nebent Paziureciau visiskai visus anime ir netureciau ka ziuret..bet tai man negresia dar tikrai ilgai

      Comment

      • H[asas]
        WarGod'az

        • 2009 05 22
        • 125

        #93
        Tokiu temu nebekurkit vos infarkto negavau, siurpas krecia

        Comment

        • zhmogeliukas
          Super mega ultra rašytojas

          • 2007 03 21
          • 722

          #94
          Žinoma galėčiau.Ir taip retai ką pažiūrau(lol bet vistiek žiūrauXD) ir tikrai nėra taip kad būčiau nuo anime priklausomaor sth like that. Su doramom gal kitaipXD

          Nes juk vis tiek, anime nėra visas gyvenimas,ir nemanau, kad yra tokių žmonių lietuvoje,kurie būtų ten tokiais tikrais otakais, kad negalėtų būt ''atskirti'' nuo animeXD
          et nemoku dėstyt minčių..bet supratot galXD

          Comment

          • ItAx
            Naujokas
            • 2008 05 29
            • 9

            #95
            Kuri laika neziureti anime galeciau, bet mesti nzn Mesiu tada kai visi anime taps panasus vieni i kitus ir nebebus idomu

            Comment

            • tomaz222
              Dozuoju Anime
              • 2006 12 26
              • 122

              #96
              Omg viskas imanoma.Bet as apie tai dar kolkas negalvoju.

              Feed Me!


              Feed Me!

              Comment

              • Piano4rest
                ...
                • 2009 04 14
                • 65

                #97
                Nematau prasmės svarstyt tokį klausimą, nes neturiu priežasčių visiškai nustot žiūrėt anime nei dabar, nei, tikriausiai, ateitį. Tai malonus laisvalaikio praleidimas, kuriuo karts nuo karto norisi pasilepinti .
                Širdies tvenkiniai, džiaugsmo bangos.

                Comment

                • Zx-Shade
                  digital existence



                  • 2009 03 14
                  • 725

                  #98
                  Keistas klausimas, bet nemanau, kad visa gyvenima sedesiu prie kompo ir ziuresiu anime, kas kada ateis laikas kai reikes pagalvoti ne tik apie anime o ir apie svarbesnius dalykus, bet siuo metu apie tai negalvoju manau artimiausiu metu tikrai nenustosiu ziurejas anime

                  Comment

                  • djmindziulis
                    Memento mori
                    • 2009 05 17
                    • 76

                    #99
                    Tikrai galeciau, nesu toks didelis anime fanas kad neisgyvenciau...

                    Comment

                    • usakou
                      Rimtas forumo narys
                      • 2009 04 19
                      • 188

                      nea.... bent jau kelis AMV perziuret tureciau as priklausoma nuo animu

                      Comment

                      • ciombiukas
                        Forumo maniakas




                        • 2009 09 18
                        • 463

                        turbut animes nebeziureti nesugebeciau per daug uzkibes.

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • Davie
                          Žaltys
                          • 2009 08 31
                          • 36

                          Anime mano mėgstamiausias laisvalaikio praleidimo būdas. Turbūt nesugebėčiau atsisakyti anime, bent jau šiuo metu. Nors tai daugiau priklausytu nuo situacijos.

                          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                          Comment

                          • Idechi
                            Wakaranai

                            • 2008 10 21
                            • 193

                            Gaila, kad žmonių gyvenimo vidurkis ~70~ metų... Bet kas žino per gyvenimą viskas dar gali pasikėisti, galbūt pradėsių nekęst anime, arba atsiras kitoks hobis...

                            Comment

                            • donatass
                              Narys
                              • 2009 08 28
                              • 78

                              Siaip galeciau.Bet nematau prasmes jeigu man tai patinka.Man malonu ziureti anime ir nematau nieko cia blogo paziureti kas kiek laiko.Bet siaip kvailokas klausimas jei zmogus nori jis gali viska padaryt.Jei jis to nenori jo niekas neprivers to daryt.
                              Paskutinis pakeitimas nuo donatass; 2009-09-21, 23:30.

                              Comment

                              • midtress
                                Noir Guardian
                                • 2009 11 23
                                • 7

                                Tikrai galėčiau. Tiesiog aš nesu prie anime taip prisirišusi, kad negalėčiau be to gyventi. Ir pas mane neretai būna net labai didelės pertraukos tarp žiūrėjimų.
                                Paskutinis pakeitimas nuo midtress; 2011-04-09, 20:58.
                                Don't be reckless with other people's hearts. Don't put up with people who are reckless with yours.

                                Comment

                                Working...