Ar galėtum kada daugiau nebežiūrėti anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • stella
    Shooting Star


    • 2008 09 15
    • 146

    Autorius rimke
    Nu tada tu nesi tikra animes gerbeja jei taip
    Tai tiesiog reiškia, kad žmogus, būdamas anime gerbėju, dar turi pakankamai platų akiratį ir sugeba atskirti dalykus, kurie jam būtini išlikimui šioje planetoje, ir kurie skirti tik pramogai, bet nepalaikantys jo gyvybės.
    _____


    In the future 15 people will be famous

    Comment

    • Skirmish
      L.A.V Fairygodmother

      • 2010 02 22
      • 140

      Galėčiau, bet nėr tolko tam. Bent kol kas
      Šiaip vasarą, kai draugai išsilaksto tai būna marios laisvo laiko, tai daugiau žiūriu, tas pat būna per atostogos, mokslo metais pasižiūriu tik savaitgaliais, nes užduoda tiek namų darbų ir panašiai, kad užsiknisi, o dar anglų kalbos kursai nuo šių metų prisidės ir choras, tai iš vis, manau, mažai laiko teliks
      There is no losing… You either win or you learn – Helio Gracie

      Comment

      • Maimi
        =^.^=

        • 2010 07 19
        • 109

        Anime- galėčiau, bet sunkiai, manga- niekada
        Click Below:
        DEVIANTART ACCOUNT

        Comment

        • kvyy__
          Naujokas
          • 2010 09 25
          • 8

          galiu ir nežiūrėt, tokia čia ir bėda... ir nebežiūrėsiu, kai atsibos... aš nepastovi kokia tais xD

          Comment

          • zim
            Naujokas
            • 2007 02 17
            • 11

            priklauso nuo situacijos, kartais išvis laiko nėra ir galiu pora mėnesiu nežiūret...

            Comment

            • Shinigami-
              Narys

              • 2010 09 03
              • 36

              Mesti anime?! holy duck!!! kas isdryso toke nesamone pasakyti?! ant sakiu ji!!!



              Comment

              • tobyy
                Narys

                • 2009 10 20
                • 80

                Jau mečiau kokiem 2-3 mėnesiams
                Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
                Legendary ninja of nine tails...

                Comment

                • SaMe-chan
                  always online

                  • 2010 07 16
                  • 81

                  HELL NO! geras atsakymas;DDD
                  Gyvenime kažkada vis tiek reikės padaryti kažkokią pertrauką anime žiūrėjime, bet kad visam laikui sustoti taip niekada nebus ^^
                  I LOVE ANIME, jau 8 metai žiūriu ir dar daug daug metu žadu žiūrėt ^^

                  + + =

                  Comment

                  • Edvinukas
                    Kolekcionierius
                    • 2009 11 02
                    • 105

                    Visada maniau anime ziuresiu iki senatves bet reikia susidurti su realybe reikia dirbti islaikyti save busta masina todel reikia dirbti tada maziau lieka laisvo laiko po to uzsimanai viska pagerinti todel dar daugiau dirbi va vien del tokiu priezasciu nebeziuriu nes nera laiko nes gryzti po darbo ir likusi laisva laika as geriau praleidziu su mylima mergina isvaziuoju i gamta pasizmoneju o anime paziuresiu kai bus tikrai laisvo laiko aisku laisvu metu pasidomi kas naujo na va su mangom kitas reikalas visada prigiriebiu paskaityti per pietu pertrauka malonu prisedus prie stalelio issitraukti sumustini ir atsiversti tarkim koki gantz kiti to nesupranta pvz mano bendradarbiai bet manga mano atsipalaidavimas tod verdiktas toks nori gyventi kai zmogus anime nukencia

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Poupee_De_Cire
                      Naujokas
                      • 2010 08 28
                      • 18

                      Taip :P as manau kad anksciau ar veliau viskam turi ateiti galas :P
                      nors is kitos puses tai neskaudes niekas nuo to kad paziuresiu anime karteli kita.
                      goo.gl/mYYYZ


                      Mirs naktis. Gims diena.

                      Comment

                      • winterq
                        Naujokas
                        • 2009 03 08
                        • 5

                        bet kada galeciau mesti, paprastai ziuriu anime ir pamirstu nuo savaites iki keliu menesiu, bet buna, kad ir kiekviena diena po kelias valandas maziausiai praleidziu ziuredamas.

                        Comment

                        • ~Madara Phantomhive~

                          Nežiūrėjau anime nemaža laiko tarpą (apie du mėn).Maniau nebežiūrėsiu, bet išėjo kitaip Neištvėriau.

                          Comment

                          • uNgis
                            Naujokas
                            • 2010 10 14
                            • 6

                            Nebežiūrėt anime?... Neeee... nebent pertrauką padaryt, bet nebežiūrėt tai tikrai kad ne.

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                            Comment

                            • martikhora
                              Jėbus
                              • 2010 10 04
                              • 16

                              Laaaabaaaai jau sunku būtų... Na aišku nieko amžino nebūna, bet man anime kaip ir neišskiriamas dalykas, kitur tą laiką išnaudot net nelabai pavyktų...
                              !!!???!!!

                              Comment

                              • Edvinukas
                                Kolekcionierius
                                • 2009 11 02
                                • 105

                                As pastbejeau kad dauguma kurie sako kad ziures anime visa laika ir neisivaizduoja kad to negaletu nedaryti yra nepilnameciai ir gyvena is tevu kisenes o kai reiks gyventi ant saves eit i darba ir t.t. nemanau kad bus perdaugiausia laiko tam skirti nebent jusu gyvensite is to

                                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                                Comment

                                Working...