Kokį anime pavadintumėt klasika? Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • vrblitz
    ningen..

    • 2008 10 01
    • 223

    #46
    ne nuo laiko priklauso klasika tai ar ne

    Comment

    • sek0ne
      AnimeMinusFamHator




      • 2007 04 28
      • 1260

      #47
      Autorius vrblitz
      ne nuo laiko priklauso klasika tai ar ne
      vat kad nuo laiko. gi nepavadinsi 300 klasikiniu filmu, nors jis LABAI geras, o uz 30 metu prashau vadink

      Comment

      • Shien
        Naujokas
        • 2009 02 13
        • 9

        #48
        Visi raso, kad dragon ball yra klasika, taciau taip nera. Nors ji ziuredami daugelis augom, taciau vien del to jo taip vadinti negalima. Mano manymu klasika butu Mononoke Hime, vienas is tu anime, kuriuos megstu, o ypac gerbiu Nes si anime galeciau ziureti daugybe kartu ir jis man nepabostu

        Comment

        • enjutsu
          Rimtas forumo narys

          • 2008 08 19
          • 131

          #49
          na Mononoke Hime senas (nors dragon ball zymiai senesnis) kaikam gal ir idomus (na man nieko ipatingo) bet dragon ball emiau klasika ne del to kad ji galeciau ziuret daugybe kartu tiesiog na jis gan senas gan populiarus ir dar panasiai. Na manau geriausiai tiktu i klasikas
          sigpic

          Comment

          • Yory-kun
            Naujokas
            • 2009 02 08
            • 26

            #50
            Aš tai manau, kad Transformers. KAžkada dėl šios animes alpo visa Amerika ir pati Japonija, dar iki šiol prisimenu šį filmuką. Daug kas jį žiūrėdavo.
            Karas - tai apgaulės kelias.Todėl, jei ką ir sugebi, tai vis tiek rodyk, jog nesugebi.

            Comment

            • sek0ne
              AnimeMinusFamHator




              • 2007 04 28
              • 1260

              #51
              Autorius enjutsu
              na Mononoke Hime senas (nors dragon ball zymiai senesnis) kaikam gal ir idomus (na man nieko ipatingo) bet dragon ball emiau klasika ne del to kad ji galeciau ziuret daugybe kartu tiesiog na jis gan senas gan populiarus ir dar panasiai. Na manau geriausiai tiktu i klasikas
              mononoke 1997 metu, taigi jis dar ne klasika, o sedevras. po 20 metu jau bsu klasika

              Comment

              • destiny
                Rašytojas

                • 2008 06 20
                • 242

                #52
                Pirma sovus mintis taj "Dragon Ball" nes manu pakankamai senas ir populiarus. Dar manau, kad "Death Note" gal but jis dar nera toks senas, kad butu klasika, bet tikrai manau, kad tokiu kazkada taps, nes tikrai puikus anime.
                Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                sigpic

                Comment

                • Exotic Anime Girl
                  Ima firin mah lazah!!!
                  • 2008 07 04
                  • 67

                  #53
                  Klasika,Rurouni Kenshin(Samurai X kartais),Dragon Ball,Sailor Moon,Speed Racer(mano brolis vaikysteje ziuredavo),Candy Candy(kazkada rode per LNK neatsimenu bet rode)....Nu daugiau nezinau,visi sitie anime,Amen.

                  Comment

                  • Neverman
                    Naujokas
                    • 2009 03 31
                    • 18

                    #54
                    Klasika,Dragon ball ir rurouni kenshin (aš su jais augau ir jie yra gana seni ir popiuliarūs ,kad galėtu vadintis klasika)
                    Ir žinoma death note ,nes kito tokio anime nėra ir manau niekada nebus :3

                    Comment

                    • eliona999
                      Naujokas
                      • 2009 04 05
                      • 21

                      #55
                      SailorMoon,visos merginos kurioms patinka anime ji mate .
                      Taipat pritariu Newerman death note yra kazkas ypatingo,beto dar 1 idomus reikalas neseniai buvo isleista deth note novele "Death Note Another Note: The Los Angeles BB Murder Cases".Deje internete jos perskaityt dar negalima T_T
                      Paskutinis pakeitimas nuo eliona999; 2009-04-06, 20:25.
                      sigpic

                      Comment

                      • Miyata
                        Find your own sins, kid.



                        • 2008 01 09
                        • 452

                        #56
                        Zmones, kiek jum aiskint galima, kad death note DAR neklasika, nesvarbu koks jis puikus, bet jis naujas, po 10-15 metu jau jis bus klasika.

                        Comment

                        • aguchan
                          Naujokas
                          • 2008 12 08
                          • 13

                          #57
                          klasika?? manau kad tai gundam arba sailormoon,o jeigu japonijoje,tik japonijoje tai sakyciau doraemon,nes ji jau rodo 25metus ir iki siol susilaukia vaiku demesio

                          Comment

                          • Neverman
                            Naujokas
                            • 2009 03 31
                            • 18

                            #58
                            Autorius Miyata
                            Zmones, kiek jum aiskint galima, kad death note DAR neklasika, nesvarbu koks jis puikus, bet jis naujas, po 10-15 metu jau jis bus klasika.
                            Ha,dabar perskaitom temos pavadinimą "Kokį anime pavadintumėt klasika? Kodėl?"
                            Aiškink neaiškinęs ,bet sprendžiant pagal temą tai kiekvienas iš mūsų sprendžia kas yra klasika,o kas ne.Nebūtinai reikia laukti metų metus ,kad daiktas taptų klasika...manau užtenka to ,kad DAUG žmonių jį yra matę/skaitę ir visiem iki vieno jis patiko,va čia yra klasika
                            Ir jai jau vistiek parašiau šitą nesamonę tai dar pridėsiu ,kad man klasiką yra ir speed racer aišku man jis pats nelabai patiko ,na toks pusėtinas man ,bet tikrai senas ir palyginus geras anime(jai taip vadinti galima)todėl iš respecto pridedu prie savo klasikos sarašiuko :P

                            Comment

                            • Spirit of Nightmare
                              !,,!_ (-_-) _!,,!

                              • 2008 10 17
                              • 209

                              #59
                              Autorius Neverman
                              Nebūtinai reikia laukti metų metus ,kad daiktas taptų klasika...manau užtenka to ,kad DAUG žmonių jį yra matę/skaitę ir visiem iki vieno jis patiko,va čia yra klasika
                              Tai vat, kad reikia laukti metų metus... Pagal tavo teoriją Naruto jau klasika, o anime sukurti seniai, bet neturintys milkijonų fangirls ir fanboys ne...




                              Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                              [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                              Comment

                              • Neverman
                                Naujokas
                                • 2009 03 31
                                • 18

                                #60
                                Autorius Spirit of Nightmare
                                Tai vat, kad reikia laukti metų metus... Pagal tavo teoriją Naruto jau klasika, o anime sukurti seniai, bet neturintys milkijonų fangirls ir fanboys ne...
                                Na nepasakyčiau ,kad naruto visiem patinka..jis turi tiek pat anti-fans kiek ir fans.
                                O tai ką tu nori pasakyti jai yra koks senas anime ir jis niekam nepatinka ir yra visiskas š,tai reikia jį skaityti klasika?

                                Comment

                                Working...