Kokį anime pavadintumėt klasika? Kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • despair
    bud sweat and beers...

    • 2007 06 01
    • 168

    #16
    Autorius Light
    Klasika nezinau gal Berserk....



    Apie anime klasiką Lietuvoje apskritai negali būti kalbos, nes nėra iš ko rinkti. Kiek čia rodė anime 10-20? Per 15 metų įskaitant filmus.
    20 anime lietuvoj as 3 gal maciau. Pavardint galetumet nors 10 anime Lietuvij rodytu?
    Dragon Ball
    Dragon Ball Z
    Dragon Ball GT
    Digimon
    Digimon 2
    Dgimon tamers
    Digimon Frontier
    Pokemon
    Pokemon Advance
    Pokemon 1,2,3 movie
    Beyblade
    Yu-Gi-Oh
    Shaman King
    Cowboy Bebop
    Hellsing
    Gantz
    Sailor Moon
    Rurouni Kenshin
    Duel Masters
    Bidaman
    Paskutinis pakeitimas nuo despair; 2008-06-02, 23:24.

    Comment

    • dArt
      Rimtas forumo narys

      • 2006 12 23
      • 134

      #17
      Autorius voiceofdeath
      1.Gundam 0083 -mecha klasika ,kodėl ne pirmasis 0079 paprasta po 0083 gundam serija tapo ypač populiari
      2.Akira - pirmasis ir nepakartojamas biopunk
      3.Last Exile - kitoks steampunk
      4.GITS - be komentaru
      Reikėjo man wikipedijoj pasižiūrėt ką reiškia tie steampunk ir biopunk

      Gundam 0083 gali būtu nei vieno nemačiau tai nesiginčysiu.
      Dėl GITS sutinku, nors orginalaus filmo dar ir namčiau. Tačiau jis iš tikrųjų buvo orginalus ir savo tema ir animacija.

      Akira. Vėl nemačiau. Nebent savo tema išsiskiria. Bet nei vieno tęsinio ir tik vidutinis į vertinimas.

      Dėl Last exile visiškai nesutinku. Visų pirmą per naujas 2003. Tema gal ir įdomi, bet įgyvendinimas tragiškas. Nemanau, kad jei kažkiek orginalesnė ar naujesnė įdėja anime iš kart tampa klasika. Turi jis turėti savo pasekėjus ta pačia tema arba tęsinius arba labai populiarus tapti.

      Autorius Light
      Pavardint galetumet nors 10 anime Lietuvij rodytu?
      Jau matau ir be manes išvardijo žmonės ~20. O dar mano ankstesniame pranešime paminėti: shoot, speed racer, Jetter Mars. Anksčiau rodydavo per televiziją daugiau anime nei dabar.

      Comment

      • Lax..
        reLaxed




        • 2005 12 24
        • 516

        #18
        Autorius dArt
        Akira. Vėl nemačiau. Nebent savo tema išsiskiria. Bet nei vieno tęsinio ir tik vidutinis į vertinimas.
        Vėlgi ginsiu Akirą. Akira buvo/yra/bus filmas ir jam tęsinių nereikia. Tai toks išbaigtas ir gražus kamuoliukas, kad jam nei pridėt, nei atimt. Beto su šiuo filmu kūrėjas įsiamžino anime istorijoje, kaip garsiausiu filmu už japonijos ribų.
        P.S. Keista, kad daug kas kiša labai jau naujus anime. Imo animai sukurti po 2000 jau nebeįeina į klasikos kategoriją.

        Comment

        • dArt
          Rimtas forumo narys

          • 2006 12 23
          • 134

          #19
          Autorius technotrach
          LoGH - gaila kad nieko panasaus nebekuria.
          Sutinku. Yra dar priešistorė irgi beveik nieko neprastenė. Iš viso ~160 epu ir dar keli flimai.

          Autorius Lax..
          Vėlgi ginsiu Akirą. Akira buvo/yra/bus filmas ir jam tęsinių nereikia. Tai toks išbaigtas ir gražus kamuoliukas, kad jam nei pridėt, nei atimt. Beto su šiuo filmu kūrėjas įsiamžino anime istorijoje, kaip garsiausiu filmu už japonijos ribų.
          Kadangi nemačiau tai patikėsiu tų kurie matė nuomone. Nesakau, kad privaloms tęsinys tai tik vienas iš rodiklių.

          Autorius Lax
          P.S. Keista, kad daug kas kiša labai jau naujus anime. Imo animai sukurti po 2000 jau nebeįeina į klasikos kategoriją.
          Čia irgi sutinku. Kas šiandien ar vakar atrodo nerealu. Po kelių metų gali būti pamiršta. Arba užgošti dar "nerealesnių šedevrų". Bet žmonės vardina tą ką žino.
          Buvo apie ~1985-1986 daug populiarių anime Maison Ikkoku , City hunter, Touch, Kimagure Orange Road. Nors jie įnešė šį tą naujo, o man net ir dabar yra įdomūs nei vieno jų nedrisčiau pavadinti klasika. Nebent galima jausti nostalgija, jei kas matė juos anksčiau.
          Paskutinis pakeitimas nuo dArt; 2008-06-03, 11:42.

          Comment

          • Hellsing_lover
            Purinsesu no Darukuneso




            • 2007 02 15
            • 1318

            #20
            Autorius Lax..
            P.S. Keista, kad daug kas kiša labai jau naujus anime. Imo animai sukurti po 2000 jau nebeįeina į klasikos kategoriją.
            Na nelygu, ką žmogus laiko klasika, ar tai, kas buvo išleista labai seniai ir tuomet buvo populiaru, ar tai, ką iš visų jo matytų anime jam įstrigo labiausiai, sukelia kažkokius jausmus, ir tą anime galėtų žiūrėti ne vieną kartą.

            Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

            Comment

            • Lax..
              reLaxed




              • 2005 12 24
              • 516

              #21
              Pats vienas žmogus negali laikyti klasikos kažkuo savu, jam priimtino. Tai yra kaip ir bendras visos bendruomenės priimtas požiūris į kūrinį. Visai kaip ir moralė, etika, ar kas kito (dabar nešauna į galvą). Tad tai, kas tau įstrigo labiausiai ir galėtum žiūrėt dar ne kartą tikrai nėra klasika, tai "tau labiausiai patikęs anime" xD

              Comment

              • Hellsing_lover
                Purinsesu no Darukuneso




                • 2007 02 15
                • 1318

                #22
                Autorius Lax..
                Pats vienas žmogus negali laikyti klasikos kažkuo savu, jam priimtino. Tai yra kaip ir bendras visos bendruomenės priimtas požiūris į kūrinį. Visai kaip ir moralė, etika, ar kas kito (dabar nešauna į galvą). Tad tai, kas tau įstrigo labiausiai ir galėtum žiūrėt dar ne kartą tikrai nėra klasika, tai "tau labiausiai patikęs anime" xD
                Sakyčiau labai diskutuotinas dalykas, kurio diskusijų čia neverta pradėti Nes jei taip, tai klasika yra pats pirmasis išleistas anime

                Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                Comment

                • bigGuy
                  Narys

                  • 2008 03 21
                  • 47

                  #23
                  Pirmas anime tas su žvejojančiu berniuku? Be abejo klasika, vien dėl "išprusimo" susiradau pažiūrėt. O va koks antras, tai nieks nežino
                  Pasikartosiu, kai kalbat apie klasikinius anime, prisiminkit klasikinę muziką ar klasikinius literatūros kūrinius. Lengviau įsivaizduot ir mažesnė tikimybė nusišnekėt.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    #24
                    Autorius dArt
                    Buvo apie ~1985-1986 daug populiarių anime Maison Ikkoku , City hunter, Touch, Kimagure Orange Road. Nors jie įnešė šį tą naujo, o man net ir dabar yra įdomūs nei vieno jų nedrisčiau pavadinti klasika. Nebent galima jausti nostalgija, jei kas matė juos anksčiau.
                    Mano nuomone Maison Ikkoku galima prie klasikos priskirt. Praejo jau dafiga metu o žiūrisi puikiai. Net ir piešimo atžvilgiu prie kurio greitai priprantama.

                    Comment

                    • NazguLL
                      Naujokas

                      • 2006 07 06
                      • 10

                      #25
                      Autorius Hellsing_lover
                      Sakyčiau labai diskutuotinas dalykas, kurio diskusijų čia neverta pradėti Nes jei taip, tai klasika yra pats pirmasis išleistas anime
                      Klasika yra kurinys kuris ir po daugybes metu yra visu pripazystamas ir tai negali buti vieno zmogaus nuomone, kad koki nors kuriny butu galima vadinti klasika,mano nuomone,turetu praeiti maziausiai 20 metu, ir jeigu dar tada zmones domisi juo,tada drasiai jy galima vadinti klasika

                      Comment

                      • Tsuyu
                        VAK

                        • 2007 03 30
                        • 135

                        #26
                        1988m. pasirodes My Neighbor Totoro..toks ganetinai senas anime, o vis ziurimas ir ziurimas =) matyt, tai ir turetume vadint klasika. Tas kas vis dar populiaru, bet nenauja..
                        nors nesigincysiu jog apskritai anime istorijoje Akira klasika, nors nemacius ir ne nesiruosiu ziuret ^__^

                        Comment

                        • Zaigetzu
                          Kovinis Tinginys

                          • 2006 02 21
                          • 44

                          #27
                          Akira, Gundam (del situ viskas aisku) ir Dragon Ball ne todel kad DB mano pirmasis matytas anime (mano pirmasis buvo candy candy ir robotukas marsas) o todel kad kiek man zinoma 1) DB turejo orginalia istorja ir super galias kas tikrai ikvepe velesnius anime 2) kurtas 86-89m. (reiskia pries 20m), turejo tesiniu ir dragon ball'u dar ir siomis dienomis domimasi 3) pritrauke daug fanu kurie tapo otakais.
                          taigi kaip kiekvienas zanras turi savo anime kuris jo vystimuisi inese kazka naujo taip ir DB inese action, martial arts zanrui kazka naujo, neskaitant nupiestas super powers...
                          _______

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2910

                            #28
                            Autorius Koori
                            P.S. Maison Ikkoku - klasika? Nejuokinga :/
                            O aš ir nejuokauju. Savam žanre visai visai.....

                            Comment

                            • yamis
                              Narys

                              • 2006 09 28
                              • 66

                              #29
                              Autorius Zaigetzu
                              Akira, Gundam (del situ viskas aisku) ir Dragon Ball ne todel kad DB mano pirmasis matytas anime (mano pirmasis buvo candy candy ir robotukas marsas) o todel kad kiek man zinoma 1) DB turejo orginalia istorja ir super galias kas tikrai ikvepe velesnius anime 2) kurtas 86-89m. (reiskia pries 20m), turejo tesiniu ir dragon ball'u dar ir siomis dienomis domimasi 3) pritrauke daug fanu kurie tapo otakais.
                              taigi kaip kiekvienas zanras turi savo anime kuris jo vystimuisi inese kazka naujo taip ir DB inese action, martial arts zanrui kazka naujo, neskaitant nupiestas super powers...
                              Pritariu

                              Ir nuo savęs dar pridedu Akira ir Perfect Blue. Abu seni ir kažkodėl man vienas su kitu asocijuojasi(gal kad vieną po kito žiūrėjau) bei palikę nemažą įspūdį

                              Comment

                              • Nebu
                                Syscemos Valdovas

                                • 2006 08 07
                                • 199

                                #30
                                Na aš klasikai priskirčiau ghibli produkciją, o konkrečiai tokius darbus kaip my neighbour totoro, Nausica ir Princess Mononoke.
                                Beabejonės Akira pakliūna į klasikos kategorija.

                                Manau, kad į šią kategorija įsipaišytų ir Ghost in the shell, NGE bei berserk, nors tai jau paskutiniojo 20a. dešimtmečio kūriniai, tačiau jie - savo žanro elitas.

                                Šiuos darbus laikau klasika, nes jie savo laiku buvo revoliucingi ir nepralenkiami, o kai kurie tokie kaip Akira ar ghost in the shell net ir dabar tiek technine prasme tiek idėjine sunkiai rastų sau lygių.

                                Beabejo yra ir tokios legendos kaip Robotas Marsas, deja aš jį mačiau būdamas dar vaikas ir negaliu dabar vertinti.
                                O daba pasigailėsi!!!

                                Comment

                                Working...