Ar yra mačiusių Tales from Earthsea?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Petras
    Senjougahara Fascination
    • 2008 04 12
    • 38

    Ar yra mačiusių Tales from Earthsea?

    Buvau sužavėtas Ursula K. Le Guin 'Žemjūrės' serija, ir visai neseniai sužinojau, kad pagal ją yra sukurtas anime: 'Tales from Earthsea'. Ir kūrė ne bet kas o studio Ghibli? Gal yra mačiusių šį anime, kokie atsiliepimai?

    Be abejo planuoju pažiūrėti ir pats, bet dar negreit jis atsisiųs
  • Džiro sesė
    X - Crime of visual shock


    • 2005 11 12
    • 604

    #2
    Taip mačiau ir man nepatiko, žiūrėjau vien dėl to, kad tatai Ghibli darbas,
    siužetas man pasirodė nevykęs ir kažkoks be minties, neužkabinantis,
    piešimas buvo vienintelis dalykas, dėl kurio neišjungiau anime ir
    pažiūrėjau iki pabaigos. Šis darbas (kartu su "Kiki's delivery servise")
    buvo vieninteliai Ghibli darbai, Kurių neįsirašiau į diską, o tatai viską
    ir pasako~

    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

    Comment

    • Ozis

      #3
      Ziurejau. Nepatiko. Kodel pasakyti negaliu, mat nieko apie si anime neatsimenu. Tik tai, kad tikejausis pirmos knygos ekranizacijos, o atradau kazkokios is tolesniu (kur jau nupeizeta i lankas).

      Comment

      • Lax..
        reLaxed




        • 2005 12 24
        • 516

        #4
        Aš tik prisimenu, kad užmigau per jį. Ir buvo diena. Ir tai nebuvo pogulis. Matyt tikras nuobodyla buvo :]

        Comment

        • Bardakas
          Žmogus Ne





          • 2005 09 22
          • 1462

          #5
          Pamenu peržiūrėjau iki pusės jį, ketinau trint, bet užmiršau, po mėnesio susiradau kompe vėl ir likusią dalį peržiūrėjau, va tada tai tikrai ištryniau. Prasčiausias ghibli darbas turbūt. Net nežinau kur bėda buvo... Piešimas tikrai nekoks, kaip ghibli galėjo labiau pasistengt, toliau istorija nežavinti, toks lyg eilinis fantasy, bandė pridėt tą prieskonį ghibliška, bet nesigavo kotais. Šiaip 4/10 gal net per daug duodu čia.
          Maybe on Earth, Maybe in the Future
          sigpic
          Kurokawa idėjinis lyderis
          Lėtai keičiu slaptažodžius

          Comment

          • BlackMale

            #6
            As atsimenu ,kad tikrai ziurejau sita anima, nes atgaminu tu drakonu kova,kazkokius narkotinius rutuliukus,bet ar as ji baigiau ziuret tikrai nepamenu... vienintelis mano gyvenime filmas, kurio visiskai neprisimenu,net neznau apie ka jis ten buvo, o tai greiciausiai reiskia, kad sitas animas nelabai vertas demesio, zinau, jog po jo Ghibli isleido Iblard Jikan, o ten jau visiskai sugadintu LCD monitriu pasaulis....

            Myazakis , turbut, zeme pardave...

            Comment

            • Lax..
              reLaxed




              • 2005 12 24
              • 516

              #7
              Na jūsų žiniai Miyazakis jau seniai pasitraukęs. Seniai nebekuria anime - Tales from Earthsea buvo jo sūnaus darbas. Miyazakis net rankų nekišo prie jo, nes buvai smarkiai nusiteikęs prieš, kad sūnus pasirinktų animatoriaus kelią. Dabar Miyazakis ruošias lyg ir prisidėti prie kito filmo kūrybos, bet amžinai jis taip ir negali pasitraukt galutinai. Neduoda ramybės jam dabartinė situacija rinkoje xD

              Comment

              • San_Sakura
                Naujokas
                • 2007 07 01
                • 16

                #8
                Pagal sias knygas yra ir filmas pastatytas :rolleyes: Ziurejau bet nepatiko.... o kad ir anime yra tai tik cia ir perskaiciau :rolleyes: Dazniausiai filmai buna nelabai kokie pastatyti pagal knygas..... (Anime pabandysiu ir as susirasti )

                Comment

                • Augis24
                  AZ rėmėjas




                  • 2009 03 29
                  • 767

                  #9
                  Net neradau aprašymo... Man visai patiko piešimas ir pabaiga, tik galbūt tikrai nuobodokas ir garantuotai neskirtas jaunesniajai auditorijai.

                  Comment

                  • ghiblifan
                    Naujokas
                    • 2012 08 02
                    • 9

                    #10
                    Galėjo ir labiau pasistengti kurdami šį anime. Nelabai užkabino, pagrinde žiūrėjau dėl piešimo.

                    Comment

                    Working...