Anime daroma įtaka paaugliams ir vaikams

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • bOnus
    Yes Man
    • 2008 05 09
    • 30

    #76
    Siaip jo, nors dar tik kelis anime mates, bet taip jau pritrauke jie Jau kazkaip keista daros ;D Ir pritariu Haji, kiti sako, kad anime vaikiska nors net nera mate ne vieno ir nieko nesupranta

    MyAnimeList

    Comment

    • Darker

      #77
      Kad maziem waikam daro itaka taj pastebejau,atsimenu anksciau maciau kaip waikai begioja ir zaidzia,waidina DBZ o del paugliu nlbj ka pastebejau.

      Comment

      • Haji
        Horror and Mystic lover
        • 2008 07 04
        • 116

        #78
        na atvirai tai man pasirode kad anime fanai yra draugiski ipac vieni kitiems. gal cia ir yra itaka. arba man tik taip atrodo xDD

        Comment

        • biganimefan
          Vienišė manijakė


          • 2008 03 20
          • 228

          #79
          Autorius Haji
          na atvirai tai man pasirode kad anime fanai yra draugiski ipac vieni kitiems. gal cia ir yra itaka. arba man tik taip atrodo xDD


          anime&manga labai suartina žmones. Taip daug draugų gali susirasti. Kai kurie žmonės sėdi užsidarę namuose 24/7 prieš pradėdami žiūrėti anime. Vėliau vis eina į miestą susitikti su kitais fanais, daugiau laiko praleidžia bendraudami, darosi atviresni, daug laiko praleidžia ne namie o ką nors veikdami. Kai kuriems tai padeda ( pažįstu vieną asmenį, kurį taip paveikė anime)

          Comment

          • Smart
            Rimtas forumo narys

            • 2007 12 05
            • 118

            #80
            Lol, ar nors karta girdejot ,kad harris potteris skatina vaikus i juodaja magija ,satanizma?




            Pagal kai kuriuos ,taip ir yra.
            Paskutinis pakeitimas nuo Smart; 2008-07-31, 16:10.

            Comment

            • Ledux
              PlixPlox

              • 2007 03 09
              • 135

              #81
              Thanks to anime i become a biger pervent .
              Pirmoji mada buvo digimonai su kaimynu isivaizduodavom kad esam digimonai ir kaudavomes.
              Oi prisimenu ir as šukaudavau "kamehameha" begiodavom po pievas ir isivaizduodavom kad esam visokie songokai tik daug kietesnis ir su ivairiausiom galiom. Veliau pradejom piešti visokius mazus zmogeliukus DB stiliumi nusipiesi issikerpi sugalvoji varda sugalvoji galias ir keliauji i kova su draugais prisimenu turejau visa maisa pripaisytu zmogeliuku. Na aisku pirkdavau tas DB gumas nors galima sakyt pirkdavau lipdukus nes guma visai nesvarbi budavo poto is kazkur atsirado pirkt DB kortu bet nesumastem kaip su jom normalei lost tai ilgai ir nezaidem poto is kopijuodavau piesiniusnuo lipduku ir piesdavau i dideli sasiuvini (dar ir dabar tebeturiu) karta siunciau i flinta liuksiska piesini atrode tikrai kietai bet deja neatrinko ai beja kopijuodavau tiek daug tu lipdduku kad veliau tiesiog visi mano piesiniai buvo vienaip ar kitaip pansus i songoka ilgai ilgai piesdavau nenaturaliai raumenigas rankas . Prisimenu kai ka nors nupiesdvau visi sakydavo "O songokas" biski knisdavo . Na bet songokai isejo is mados bet atejo mada Yugioh. Isleidau gal koki 100 ar 50 litu yugio kortom prisimenu visi draugai susirinkdavo ir losdavom yugioh kortomis visi susideliodavom kalades ir pliekdavom 1vs1 po to per tv pamatem kad zaidzia 2vs2 tai ir mes pradejom,pamatem kad zaidzia kazkokiam tai labirinte tai ir mes pradejom pasidirbom labirinta ir zaisdavom .Kaip gerai kad uzteko proto nepirkti orginaliu yugioh kortu uz 50Lt . Manau dar ir dabar kokiam stalciui surasciau tas kortas. Po kurio laiko baige rodyti yugioh bet dar gan ilgai losdavom su kortom . Bet veliau visiem atsibodo .
              Na ir po kurio laiko isnaujo atradau anime ANIME ZONOJE kaika parsisiunciau paziurejau ir uzsikabinau po to uzsikabino ir kaimynas . Iseidavom i laiptine pasneket ka gero beziuri kas idomaus ir siaip .
              Na o dabar anime itakos nebedaro nes kaip ir nebeziuriu.
              sigpic

              http://ledux.myanimelist.net

              Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

              Nebūk jautis 2009

              Comment

              • InuyashaGirl
                Mielas Ruzavas padaras ^^

                • 2008 04 18
                • 152

                #82
                pawydziu...ir as labirinto noreciau cia rimtai ....na o as noriu tureti bokso kriause...plius noriu lankyti aikido...nju zodziu noriu moket dauzyt snukius ....seip anime bent jau mano nuomone daro gera itaka...neziurint i mano keista poreiki but museikia batareika .....nes dauzyt noras atejo ziurint rurouni kenshin, inuyasha ir DBZ...geriausia anime
                Paskutinis pakeitimas nuo InuyashaGirl; 2008-08-01, 11:32.
                Imagine there's no Heaven
                It's easy if you try
                No hell below us
                Above us only sky
                Imagine all the people
                Living for today

                Comment

                • Ledux
                  PlixPlox

                  • 2007 03 09
                  • 135

                  #83
                  Tas labirintas siaip buvo keli sukijuoti popieriaus lapai ir isbraizyti langeliai nieko ipatingo
                  sigpic

                  http://ledux.myanimelist.net

                  Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

                  Nebūk jautis 2009

                  Comment

                  • noone.ninja
                    •٠ZetsubouSensei٠•

                    • 2008 06 21
                    • 34

                    #84
                    man tj itaka didele padare.pradejau japonishku zodziu zodineli ir paishau visokes catgirls ...nu dar apranga pakeichiau ^^"...is depresijos ishsivadavau

                    Comment

                    • WailfulDevil
                      Daddy Sparda >:3

                      • 2007 08 20
                      • 73

                      #85
                      na..pirma karta anime turejo keista poveiki, nes jis skirias nuo cartoon daug kuom ir kelia susizavejima. emocijos gilesnes ir atrodo kur kas geriau. Anime's zanru tiek daug, kad atrandi ka tu labiausiai gali pamegti...smagus laiko praleidimas, kuris itraukia i kita ir stebuklinga pasauli XD

                      Comment

                      • chibi_nemiga
                        Rimtas forumo narys

                        • 2008 08 01
                        • 117

                        #86
                        Aišku, man anime tikrai padarė įtaką, nes vienas mano pirmųjų piešinių buvo Sailor moon pagrindinė veikėja [kai man buvo keturi metukai.XDD]. ir dabar, aišku, daro šiokią tokią įtaką, bet namanau, kad į blogąją pusę.;>
                        užtat maži vaikai.... pamenu, kaip kartą buvom pas tėvų draugus nuvažiavę. jie turėjo du vaikus - dukrą ir sūnų. na, dukra buvo mano amžiaus, o sūnus - šešerių. ir vat jam įtaką DBZ padarė. pamato kokią lazdą, akmenį, pagalį, etc.paima, surinka "aš Songokas!!!!" [ar kažką tokio.] ir meta į mus su jo sese. nu mes ir pačios mažos buvom, tai teko slapstytis.XDD

                        Comment

                        • svajone
                          Tiesiog žmogus

                          • 2008 09 21
                          • 176

                          #87
                          manau anime kaip ir kiekvienas aplinkos veiksnys daro šiokę tokę įtaką. labai priklauso nuo pasirinkto anime, asmens amžiaus ir kaip jis ta anime supranta.....

                          Comment

                          • Aivaras
                            ką tu?

                            • 2008 09 10
                            • 358

                            #88
                            Aisq yra.
                            Pvz daugumoje anime pagrindiniai char buna depresuoti, verkia, arba ten tarkim nelaiminga meile, gale kasnors mirsta.Tai manau gali paveikt ir stebintiji, arba kartais jie net nori buti panasus i personasus, ne tik isvaizda (cosplay) bet ir charakteriu.

                            Comment

                            • kite321

                              #89
                              manau, kad anime kaip ir knygos, filmai ir tt., daro dideli poveiki juos ziurintiems zmonems. juk viskas uzsifiksuoja pasamoneje ir ten pasilieka amzinai. as esu is tu zmoniu, kurie netiki charakterio paveldejimu. manau ,kad zmones tampa kazkuo gyvenimo eigoje, o ne paveldi tam tikras savybes is tevu. asmenybe formuoja ivairus isgyvenimai, patirtys. todel asmenybes formavimuisi gali tureti itakos net ir paprasciausias anime, ypac jei ji ziuri mazas vaikas. tokia teorija paaiskina, kodel siais laikais gatvem vaiksto tiek dauk idiotu: matyt prie to gali buti prisideje absurdiski amerikietiski filmai. :}

                              Comment

                              • martuksss
                                Naujokas
                                • 2008 09 14
                                • 15

                                #90
                                na visu pirma priklauso koks tanime , na vaikams tai gali padaryt ir bloga itaka, nes jie daug ko dar nesuvokia , o suagusiems , jie atsirenka kas jiem naudinga , tai todel jiem tik gera itaka daro

                                Comment

                                Working...