Anime daroma įtaka paaugliams ir vaikams

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Moonmist
    Moonmist
    • 2009 08 17
    • 5

    Mhm. Ačiū. Aišku, vat, padarytų koks pilkas, neįdomus žmogiukas mokomąją anime, sudomintų vaikus. Tik nelabai įsivaizduoju turinį to anime. Kartais pradedu kliedėti. Atsiprašau.
    Getting closer every second. Pretty sure I'm gonna win. Nothing matters more than safety, tells me sorrow blowing wind.

    Comment

    • varnass
      Narys

      • 2009 04 15
      • 59

      itaka daro ne vien anime http://www.games.lt/g/news.full/17928 http://vilniaus.diena.lt/naujienos/i...benzina-229141

      “This is your life and it's ending one minute at a time”
      ― Chuck Palahniuk

      Comment

      • Hiroyuki
        Naujokas
        • 2009 08 14
        • 1

        anime vaikams daro tikrai itaka , girdejau tokia istorija ji gali pasirodyti gan siurpoka bet istikro yra labai juokinga bent man vienu zodziu pradedu :

        paauglys toks 17-18 metu japonijoj ar kinijoj ten prisiziurejo visokiu anime filmuku tiesa sakant mechu , jis pradejo gerti benzina kad taptu robotu galvojo kad geriant benzina galima tapti robotu , tapo visskai psichiniu ligoniu, visisku adaptu , nieko nesupranta , nei sneket nieko net vaiksciot nemoka invalido vezimeli sedi , o tevai sake kad anscaiau jis buvo labai gabus protingas zmogus . nu nzn juokinga seip bet tuo paciu metu ir liudna
        P.S uzmirsau pasakyt , kaip tevai pamate kad geria benzina , jie netycia uzuode benzino kvapa jo kambaryje

        Comment

        • Moonmist
          Moonmist
          • 2009 08 17
          • 5

          Pritariu Smart. Visai nejuokinga.. Žmogus tiesiog lengvai pasidavė..
          Getting closer every second. Pretty sure I'm gonna win. Nothing matters more than safety, tells me sorrow blowing wind.

          Comment

          • Ayami
            Menas buti savimi.

            • 2009 05 10
            • 123

            Nu as anime daromos ytakos nejauciu. Benzino gert nenoriu ,o ziauri irgi netapau. O tas 17-18 metu vaikinas kuris gere benzina turbut buvo kazko apsiuostes.

            Aaaaaaa!

            Comment

            • usakou
              Rimtas forumo narys
              • 2009 04 19
              • 188

              negalima sakyt,kad anime daro itaka,juk tom kamehamem laksto mazi vaikai zaisdami..koks skirtumas,tai ne itaka,tegul zaidzia vaikai ;D bet kai jau persistengia tada jau pasimato ta itaka. jeigu butu koks paprastas cartoonas su kamehamem galbut irgi vaikam itaka darytusi xD kazka suveliau..zodziu,ir netgi man daro ta itaka, jauciu pati,kad man vien anime ,cosplay galvoje. bet istikruju ir siek tiek naudos is to,fantazija mano ziauriai laki pasidare xD
              dar viena mano nuomone apie itaka anime : jeigu ziuri koki ecchi arba horror,hentai..nu tada zmones buna priklausomi,nori ziuret ir ziuret tokius . o paciam gyvenime kaip atsilieps tai nezinau. mano drauge ziuredama tokiu zanru anime iskrypusia isviso tapo o man anime itaka tik i nauda, pasaulis spalvingesnis pasidare:rolleyes:

              Comment

              • varnass
                Narys

                • 2009 04 15
                • 59

                pas mus seniau vaikai dragonballz kieme zaizdavo visokias kamehame leisdavo o dabar madoi l2

                “This is your life and it's ending one minute at a time”
                ― Chuck Palahniuk

                Comment

                • Lucion666
                  Forumo maniakas

                  • 2007 04 08
                  • 430

                  pradėjus žiūrėti anime, pradėjau žudyti žmones







                  __________________________
                  beprasmė tema...

                  Comment

                  • Aramis

                    Smart, mažai post'ų turi? Kažin ką veikia moderatoriai...

                    Comment

                    • mariux9998
                      Labas.

                      • 2008 06 20
                      • 434

                      Autorius pilkasis_kardinolas
                      Smart, mažai post'ų turi? Kažin ką veikia moderatoriai...
                      Atostogauja

                      Comment

                      • dattebayo
                        random fangirl syndrome

                        • 2007 11 18
                        • 207

                        Pažiūrėjau DMC, bet tėvų nenužudžiau,
                        Mačiau Air Gair, bet nebandžiau su riedučiais nušokt nuo televizijos bokšto or smth,
                        Žiūrėjau Ikkitousen, bet nelaksčiau pusnuogė ir nespardžiau kitų mergaičių.
                        Keistas aš bebras.

                        Aplinka niekada nebuvo ir nebus kalta, kaltinkit dumbassą kuris niekad nesupras visų šitų įtakos bulšit.

                        Šiaip, offtopic, bet kažkodėl prisiminiau, kaip 5-toj klasėj auklėtoja uždraudė žiūrėt simpsonus, nes jos nuomone, jie mums darė blogą įtaką. Lul.

                        Comment

                        Working...