Anime daroma įtaka paaugliams ir vaikams

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lucion666
    Forumo maniakas

    • 2007 04 08
    • 430

    Itaka daroma, ir kartais pats nori buti kaip is to filmuko ar kartot tu pasakymu ar judesiu, it's human nature ^^ Bet vieniem ta itaka daroma gera, kitiem bloga >> cia jau nuo pacio zmogaus

    Comment

    • stiff
      Dievas ;D

      • 2008 08 07
      • 85

      hmm.. manau anime sioke toke ytaka daro jei vaikai ziuri sangokus ir zaidze su kitais manau puiku nes tai gerina ju vaizduote aisq jei jie isrimto nesibaladoja is pagaliu bet didiause ytaka daro aplinka , mokykla aplinkiniu elgesys

      Comment

      • Nismo
        Narys
        • 2008 10 24
        • 90

        Nu ka as zinau man tai jokios ytakos nedaro.O kad kitiems daro tai cia jau nuo zmogaus priklauso.

        Comment

        • eQuis
          noriu pakeist nick.

          • 2008 03 29
          • 46

          Manęs kažkaip nelabai veikia anime, kur yra žiaurumas etc. Bet vat romancai tai kartais priverčia susimąstyt about human being

          Comment

          • Silvestras
            Rimtas forumo narys



            • 2008 04 18
            • 162

            Kažkas panašaus buvo kai tik pradėdavau žiūrėt visokiausius animukščius,konkrečiai net nežinau kas būtent,tai netgi labiau buvo tas pirminis įspūdis vis gyliau įtraukiantis į anime pasaulį.Aišku laikui bėgant visi anime elementai daugiau ar mažiau pasikartodavo ir kaip ir bet kuris kitas normalus dalykas tas anime apakinimas praėjo ir pasukau kitu keliu.Dabar kaip ir kiekvienas subrendęs žmogus renkuosi originalesnius,ypatingesnius ir kažkuo išsiskiriančius anime kūrinius,nors aišku ir nuo popso neatsisakau (o kur be jo..).Tačiau vargu ar koks anime padarytų rimtesnė įtaką konkrečiam žmogui šiek tiek labiau susipažinusiam su anime kūltura ir detalėmis.Nebent įtakoti tokiais dalykais buna (patys suprantat,Naruto,Bleach,DN,CG,Elfen Lied,Rurouni Kenshin,FMA etc.) 14-17 metų nepilnamečiai.Beje tokia jau ir įtaka iš mano paminėtų anime,vien tik žodis.Tačiau nepaisant jų,juk visokių freak'ų pasitaiko.O vat mano nuomonė tokia,kad jau tokie dalykai kaip meninė animacija neturėtų įtakoti žmogaus šiuolaikiniame pasaulyje,visu pirma tai absoliučiai nesusiję vieni su kitais dalykai,na nebent gyveni Japonijoje (esi japonas) ..

            Comment

            • Melancholy~
              Narys
              • 2009 02 12
              • 59

              Aisku, kad itaka yra. Viena mano pazystama paziurejo kazkoki anime kurio pavadinimo nepamenu, tai paskui pradejo elgtis kaip pagrindinis personazas, panasiai rengesi, kalbejo, elgesi. Zodziu issidirbinejo visiskai. Manau cia ir buvo padaryta itaka..

              Comment

              • Snabas
                Rimtas forumo narys
                • 2008 11 12
                • 140

                Nežianu, man atrodo, man įtakos anime nedaro... na, nebent daugiau nusišneku apie Japoniją, daugiau nieko

                Comment

                • Narya
                  Citizen Erased

                  • 2009 01 22
                  • 205

                  itakos manyciau tikrai daro. pradedant nuo vienadieniu jausmu ( pvz. mire megstamiausias veikejas- negi soksi is dziaugsmo. nuliusi jei net tik akimirkai) ir baigiant elgesio pakitimu, kas sveika nera, bet jei zmogui patinka ir kitiem netrugdo tai pirmyn.
                  as pati galiu pasakyt kad ziurint anime itaka jauciu, bent tol kol ta anime ziuriu. pvz- ziuredama death note ir matydama visuos tuos piestinius saldumynus pati ju uzsimanydavau
                  bet juk itaka kazkokia daro viskas - mokykla, draugai, filmai, anime, reklamos (kad ir kaip nesinori sakyt )
                  ir visdelto nemanau kad ta itaka yra blogai, nebent zmogus nestabilios psichikos ir pradeda daryt nesamones. o nestabilios psichikos zmonems vieta yra tam tikrose istaigose, taigi , su tokiais susitvarkius, problemos nematau
                  deviantArt
                  BLACKOUT

                  Comment

                  • zeke
                    trust me i'm engineer

                    • 2009 01 02
                    • 392

                    asmeniskai man tai nelabai jau ka ir padaro. bet cia priklauso nuo zmogaus - kaip supranta tai ka mato.
                    ir dar aisku priklauso nuo to ka ziuri - man labiau patinka komedy su romance. gal del to nejauciu dideles itakos.
                    S_T

                    Comment

                    • Sheeva

                      NA kaip jau daug kas pasakė viskas daro įtaka.Aišku jai ten yra kokie nesveiki biški žmonės, kaip pavyzdžiui esu skaičius kaip pradeda visokias nesamones vaikai daryti, kitus sužeisti ar net užmušti arba užsimušti tai žiauru... Bet mano nuomone čia nuo žmogaus priklauso , o ne nuo žiūrėjimo ar pnš. Na ka čia tik mano nuomonė (Gal ji ir kvaila, kadangi aš dar maža palyginus )

                      Comment

                      • madaralt
                        Rimtas forumo narys
                        • 2009 02 28
                        • 112

                        Na mane paveike bet ne ant kamehamiu o nat realiu paprastu dalyku kaip japonu kultura, anime piesimas, kendo ir kiti kovos menai is japonijos
                        sigpic

                        Comment

                        • Horkis
                          Kritikuosiu žiauriai


                          • 2005 12 23
                          • 637

                          joo ytaka yra ziauri.... del anime as pradejau paisyt fanarta kuris taip sakant niekam nenaudingas... ir tikrai nepades man stojant...


                          Comment

                          • Akina
                            Narys

                            • 2009 03 09
                            • 82

                            mane kai kurie anime ar tam tikros scenos vercia giliai susimastyti apie tam tikrus dalykus. tik tiek. dar geras dalykas yra tas, kad kartais vercia pasportuoti

                            http://astnav.deviantart.com/

                            Comment

                            • Olasas
                              back forever

                              • 2009 02 27
                              • 273

                              nzn man itaka biski padare nenustoju galvot apie japoniska kovos menas.. xD beje pradejau piest fanarta kuris yra totalus laiko stumimas xD
                              Paskutinis pakeitimas nuo Olasas; 2009-03-16, 16:22.

                              Spoileris:

                              Comment

                              • fasian
                                Tas kur daug kalba.


                                • 2009 01 28
                                • 586

                                Autorius eQuis
                                Manęs kažkaip nelabai veikia anime, kur yra žiaurumas etc. Bet vat romancai tai kartais priverčia susimąstyt about human being
                                mane irgį tik romance priverčia susimastyt dar drama.
                                Ech tie seni laikai ..

                                Comment

                                Working...