Anime daroma įtaka paaugliams ir vaikams

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • BadBoyyy
    Narys

    • 2003 08 03
    • 68

    #61
    anime man buvo didelis postumis domėtis japonijos kūltūra, poto manga, o kad kas pasikeistu gyvenime ar mano elgsenoje, ji nieko kaip ir nepaveikė
    http://www.arkisound.net - another sound of nature...

    Comment

    • mariux9998
      Labas.

      • 2008 06 20
      • 434

      #62
      Itaka? Yra siokia tokia. Prisimenu, kai buvau 5 - okas isejau mokykloje su draugais i lauka. Ir girdim balsus, kurie saukia Ka-Me-Ha-Me-HA!!!!! Visi tik nubegom pazet, ten, kur buvo minia zmoniu. Aplinkiniai paaiskino, kad tai - pirmokai. Vienu zodziu jie musesi, bet su visokiom ten bangom ir imantriais spyriais. Mokytoja ju laiku atejo - manau vienam is nosies kraujas bego. Na, tai dar ne vienintelis kartas. Kartais as noriu uzmust savo klasiokus, galvoju "jei tureciau death note" ir pan. Na tai tik tiek itakos ispuoliu ir regejau

      Comment

      • Futari
        AZ rėmėjas



        • 2007 01 07
        • 1094

        #63
        Jo, ir as toki dalyka girdejus
        Devintokes stovi ir "kamehamina". As einu pro sali, sakau "Pabaigoj Haaaa pamirsot"...

        Comment

        • biganimefan
          Vienišė manijakė


          • 2008 03 20
          • 228

          #64
          Įtaką daro, bet pats žmogus gali tai kontroliuoti. Jei jis neturės saiko, tai tikrai atsilieps jo elgesyje, išvaizdoje, kalboje, mąstyme. Kiekvienas turime patys susilaiktyti, nes negalima visko priimti už gryną pinigą.
          Anime gana dažnai sudaro tam tikrus idealus, kurie neegzistuoja tikrame pasaulyje. Jaunesni to dar nesuvokia, bet jei esi vyresnis, tai jau tu suvoki , kas yra blogai, ir kaip nebūna, todėl jau gali save kontroliuoti. Beto, aplink mažuosius visada juk būna kas nors vyresnis ir protingesnis, ir viskas priklausys ar kiti jiems padės atskirti realybe nuo fantazijos ar ne.
          Vis dėl to , įtaka yra, net ir vyresniems, tik patys turim apgalvoti, ką darome.

          Aš jau prisisėmiau pakankamai, gerai kad dar nesapnuoju tokių dalykų, nes tikrai išsigasčiau ir tikriausiai mesčiau anime, todėl, kad man jau vaidenasi.

          Comment

          • Dancia
            Loading - Please wait...

            • 2008 03 23
            • 50

            #65
            Autorius mariux9998
            Itaka? Yra siokia tokia. Prisimenu, kai buvau 5 - okas isejau mokykloje su draugais i lauka. Ir girdim balsus, kurie saukia Ka-Me-Ha-Me-HA!!!!! Visi tik nubegom pazet, ten, kur buvo minia zmoniu. Aplinkiniai paaiskino, kad tai - pirmokai. Vienu zodziu jie musesi, bet su visokiom ten bangom ir imantriais spyriais. Mokytoja ju laiku atejo - manau vienam is nosies kraujas bego. Na, tai dar ne vienintelis kartas. Kartais as noriu uzmust savo klasiokus, galvoju "jei tureciau death note" ir pan. Na tai tik tiek itakos ispuoliu ir regejau
            bet tarkim kodėl juos užmušt nori tai nepagalvojai. Čia irgi galėtų būt anime įtaka, bet abejoju.

            Moralas tas, kad mes kartais net nesusimąstome ką galvojam ir t.t.

            I would love to change the world, but they won't give me the source code.

            Comment

            • wabaliuz
              Narys
              • 2007 11 18
              • 48

              #66
              Susidomejau Japonija ir....


              .... siaubingai uzsimaniau katanos. xD Jei shipintu i lt tokia pat kaina, kaip i us... ;(

              Comment

              • Futari
                AZ rėmėjas



                • 2007 01 07
                • 1094

                #67
                As tai jau kiek laiko mintiju kad noriu chopstikus nusipirkt

                Comment

                • FreaK`aZ
                  Rimtas architektorius




                  • 2005 02 22
                  • 532

                  #68
                  Autorius Futari
                  As tai jau kiek laiko mintiju kad noriu chopstikus nusipirkt
                  nuveik į čili kiniją, ten for free duoda...
                  "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                  with a sick idea of world domination"

                  Comment

                  • Hikari_
                    Mental

                    • 2008 02 27
                    • 981

                    #69
                    Bet pvz ten kur vaikas isoko i sulini (kaip teletabiai) tai tas vaikas tiesiog norejo atkartoti tai ka mate, nesuprasdamas kad tai realybeje nera imanoma. O tie kur laksto ir leidzia kamehames juk jie supranta, kad galiu neturi ir istikruju nepaleis tikros bangos JIE TIK ZAIDZIA. O man anime padare ytaka..ir tada as tapau ,,otaku" .
                    Paskutinis pakeitimas nuo Hikari_; 2008-11-01, 16:10.

                    Comment

                    • zeroevil
                      Hentaiščikas
                      • 2008 02 18
                      • 64

                      #70
                      Anime daro itaka jaunesniems zmonems kaip mariux9998 ir parase.Koks mazesnio amziaus vaikas gali prisiziurejas dbz ar kokio kito anime isikalti sau i galva ,kad jis ir skraidyti moka.O tada pasekmes butu nemalonios
                      Paskutinis pakeitimas nuo zeroevil; 2008-07-06, 09:08.

                      Comment

                      • Evil_of_Darknesz
                        Suicide is painless...

                        • 2006 04 09
                        • 998

                        #71
                        Gerai nepradekit vaidint cia psichologu, nes kiekvienas vis kitaip supranta ta otakizma. O kai pradeda aiskint ir vaidint ten kazka, tai nebezinai ar juoktis ar verkt, kazkokia apsurdo simfonija gaunasi

                        Autorius mariux9998
                        Itaka? Yra siokia tokia. Prisimenu, kai buvau 5 - okas isejau mokykloje su draugais i lauka. Ir girdim balsus, kurie saukia Ka-Me-Ha-Me-HA!!!!! Visi tik nubegom pazet, ten, kur buvo minia zmoniu. Aplinkiniai paaiskino, kad tai - pirmokai. Vienu zodziu jie musesi, bet su visokiom ten bangom ir imantriais spyriais. Mokytoja ju laiku atejo - manau vienam is nosies kraujas bego. Na, tai dar ne vienintelis kartas. Kartais as noriu uzmust savo klasiokus, galvoju "jei tureciau death note" ir pan. Na tai tik tiek itakos ispuoliu ir regejau
                        Sitai paaiskinciau, kaip suvaikejima XD
                        Paskutinis pakeitimas nuo Evil_of_Darknesz; 2008-07-05, 12:01.

                        Comment

                        • zeroevil
                          Hentaiščikas
                          • 2008 02 18
                          • 64

                          #72
                          Vaikai yra vaikai, jie ir turi elgtis kaip vaikai.
                          Paskutinis pakeitimas nuo zeroevil; 2008-07-06, 09:03.

                          Comment

                          • mindzze
                            Forumo vilkas

                            • 2007 05 18
                            • 375

                            #73
                            Autorius Evil_of_Darknesz

                            Sitai paaiskinciau, kaip suvaikejima XD
                            Nemanau ,kad vaikai gali dar labaiu suvaikėti . Aš ir kai buvau septineriu su draugais žaidžiau DBZ kovas (budavau CeLL ) Taip linksma budovo, kad net nepastebėdavome kaip žiaurei susižalodovome vienas kita. Buvo gera buti vaiku , ir tai nekalta ta anime daroma itaka, tosiog kai buvome vaikais svajodovome buti konuors ipatingu ar "Kietu".

                            Comment

                            • destiny
                              Rašytojas

                              • 2008 06 20
                              • 242

                              #74
                              Aisku kad anime daro ytaka (nebent buni jos mates labai mazai) o tai kokia ta ytaka yra bloga ar gera manau priklauso nuo zmogaus harahkterio ir amziaus.Seip as manau kad anime reiketu pradeti ziuret bentjau nuo kokiu 9 metu nes gali but taip kaip amerikoj wienas mazametis mire smelio dezej bandydamas atkortoti gaara(is Naruto), nu aisku as neturiu omeny tokiu kaip koki simpsonai ar dar kaskas pan.Seip jai zmogus anime paziuri laiswailaikiu tai nera blogai, bet jaigu jis negali atsitraukti nuo anime tai jau nera gerai.O tas susidomejimas piesimu ar dar kokiu awm ar wallpaper siuntimasis wisai normalu.Nu man paciam dideles ytakos nepadare, gal tik pradejau dometis kai kureis dalykais susijusiais su anime ir japonu kultura ir siektiek istorija ir nemanau kad tai yra blogai, nu ir dar gan zenkliai pagerejo anglu kalbos zinios o tai tikrai yra gerai
                              Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                              sigpic

                              Comment

                              • Haji
                                Horror and Mystic lover
                                • 2008 07 04
                                • 116

                                #75
                                na man tai pvz daro. negaliu nustot ziuret xD anime tampa nebe animacija bet way of life ;D aisq kaikurie mano kad anime yra vaikiska ir nesubrendeliska. (nepatinka man tokie zmones xD) ;D

                                Comment

                                Working...