Anime daroma įtaka paaugliams ir vaikams

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • usakou
    Rimtas forumo narys
    • 2009 04 19
    • 188

    daro..ir dar kajp..pvz.: is mano mokyklos tokia mergaite yra..nu nrmali atrodo..bet onej pvz.: po fotkem komentaru tokiu prisirasius: as anime mergaite, as galvoju apie Itachi, cia as po gyvenimo kovos.... ziauru..tokius vejus dar pradejo sneket... kitiem paziurejus kokius animus kiekviena gyvenimo diena kaip koks anime episodas ar drama

    aj,dar po mano kajmuka laksto kaip isproteje vaiku grupele, tipo "naruto team" xDD nusisneka... -.- nu ziauriai ytaka..bet jeigu saikingai dar zaidi,o jeigu ten visa baigi isprotet del kokiu anime..nu cia jau beda
    Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-06-18, 11:25.

    Comment

    • kloo44
      -*-*-*-*-
      • 2009 05 16
      • 10

      Anime itaka daro ir netik paugliams ar vaikams nors vaikai labiausiai itakojami dar atsimenu pats kai buvau mazgis lakstydavau sode su tomaz222 ir kapodavau medzius leisdavau kamehames ir pan visai nera ce ko slepti tikiu kad kas antras is az tuo laikotarpiu taip elgesi kai vaikucei buv ;D tiesa tai nevisada linksmai baigiasi
      sigpic

      Comment

      • Moonmist
        Moonmist
        • 2009 08 17
        • 5

        Prieš kelis metus tai kaip tik DBZ visokie buvo. Juokingiausia tai, kad man visiškai nepatikdavo, nemėgdavau tokių. O vėliau po truputį, po truputį ir dabar tikrai anime domiuosi, galiu atskirt hentai nuo kodomo ar pan. Šiaip manau neigiamos įtakos anime nedaro, nebent mažas vaikas susidomi hentai ._. Kartais, jei ne kokį mecha žiūri, tai ir susivokt padeda. Anime įtaką daro tik tada, kai be to nebegali gyventi, nieko prieš save nematai ir kiekvienas plikas, storas dėdulė tau atrodo kaip Hakeshi'ai visokie. Mecha, DBZ pavyzdžiui skatintų progresuoti visokias muštynes ar kamehames ir pan., bet tai praeina.
        Getting closer every second. Pretty sure I'm gonna win. Nothing matters more than safety, tells me sorrow blowing wind.

        Comment

        • druzokas
          Narys
          • 2009 08 17
          • 41

          Vot itaka buna kai zmones rengiasi kai kokie Narutai, save filmuojasi ir pasidaro pajuokos objektais ;D

          Comment

          • Augis24
            AZ rėmėjas




            • 2009 03 29
            • 767

            Va to tai nesuprantu, kalbu apie video, tiksliau nesuvokiu, kaip taip galima išvis. Kaip kažkas jau minėjo, viskas priklauso nuo vaiko, nuo jo supratimo. Visi juk išauga iš visokių kamehamių ir pan. Bet ne visada. Pas mane rajone, yra toks vaikinas, jam 20 metų lygtais, tai jis leidžia laiką su 6-mečiais ir šūkaudamas rajone "Kamehame, rasengan, baika no jutsu ir t.t." laksto. Bet daugeliui anime pasidaro kaip hobis, kai jau supranta ką išvis reiškią žodis Anime arba kaip laiko leidimas, o kai kurie, vadina tai multikais ir taip ir pasilieka savo multikų pasaulyje, kuriame gyvena songokas ir visi kiti personažai.

            Comment

            • winry3
              hahahahaha! niam :DD

              • 2009 02 18
              • 112

              O aš tai su šypsena prisimenu laikus, kai vaikai dar tik kamehame apsiribodavo.Pvz mano pusbroliukas mane trankydavo su tom kamehamem (blogiausia,kad negalėdavau vožtelt atgal,nes mažas),bet poto ant soniko persimetė,tai patikėkit,kamehame buvo geriau.Išvada :jau geriau anime daro įtaka,o ne kiti smurtaujantys multikai.
              Not bad...

              Comment

              • Sfinksaslt
                Rimtas forumo narys

                • 2009 01 22
                • 134

                Autorius Smart
                Jau geriau kamehame ,negu kai dabar 10 metciai is manes prasosi parukyt...-______-
                Visiškai sutinku aš pvz pradinėj būdamas irgi lakstydavau su kamechamecha ir dabar dar palakstau kartais
                1. Tu dabar internete
                2. Tu dabar animezona.net
                3. Tu skaitai
                5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
                6. Tu dabar tai patikrinai
                7. Tu šypsais

                Comment

                • Blizzard
                  GFX maker


                  • 2009 03 25
                  • 224

                  o koks skirtumas i ka jis turning.. ar i japanes ar i amerika, ar taip ar taip i kanors vistiek jis svyra. jeigu israsiu kanors superduper kieto tai jaunimas bus panasus i mane. taip jau yra ir taip bus, tik galiu pasakyti jog noreciau kad mano vaikas jeigu turesiu kadanors tokiu, butu panasesnis i japonus negu i amerikiecius savo mastymu..

                  Comment

                  • Aramis

                    Autorius Smart
                    ...Ir busim kaip zhydai seniau,tik ne be zemes ,o be kulturos...
                    Ir kultura kuriama ne masemis,o po viena.O kad suprastume savo lietuviska kultura,turim gryst i pagoniskas saknis...laikus kai turejome savyta kultura.
                    Damn, kietas pasakymas. Tik gaila, kad ne tik pagonybė, bet ir krikščionybė yra mūsų paveldas.
                    Okupacijos metais būtent katalikybė padėjo lietuviams išlaikyti savitumą.
                    Mūsų kultūroje dar neišnyko ideologinis savęs suvokimas (niekas savęs nelaiko amerikiečiu arba japonu), taigi neverta dėl to diskutuoti.
                    Kad į mūsų kultūrą ir braunasi naujos tradicijos, nėra visiškai blogai, tiesiog svarbu kokiame kontekste jos pritaikomos.
                    Anime, kaip žanras, nėra savaime blogas - jo įtaka kiekvienam paaugliui ar vaikui skirtinga.
                    Kas, kad vaikai laksto rėkaudami kamehame? Vis geriau nei iš Holivudinio kovinio filmo perimtų rimtesnes kautynes arba žiaurumą.
                    Būtent nuo tokios įtakos apsaugoti ir skirtas amžiaus reitingavimas.
                    Taigi, kol laikaisi amžiaus reitingavimo, įtaka lieka minimali.
                    O dėl globalizacijos... Norite uždaros kultūros - atsisakykite užsienio rašytojų, menininkų, muzikantų..., tada turėsime gryna Lietuvišką kultūrą, bet kam to reikia?

                    Comment

                    • winry3
                      hahahahaha! niam :DD

                      • 2009 02 18
                      • 112

                      Va užsiminėt apie amerikietišką kultūrą.Gi ir pas juos kažkas gražaus yra .Va dabar vaikai kieme rasengan rėkia,o juk galėtų užplėšt kokią dainą kaip Walt Disney filmukuose
                      Paskutinis pakeitimas nuo winry3; 2009-08-18, 16:41.
                      Not bad...

                      Comment

                      • Blizzard
                        GFX maker


                        • 2009 03 25
                        • 224

                        ta itaka visada bus ir jus jos neisnaikinsit, jeigu nevienos valstybes tai kitos, jeigu ne anime tai koviniu filmu ir t.t. kekvienas zmogus pagal save renkasi, o banda renkasi irgi pagal save.. kol bandas o ne vienetus matysit tol ir atrodys kad labai didele ta itaka.. nors taip ir yra, bet nereikia kreipti i tai demesio ir tiek

                        Comment

                        • Aramis

                          Autorius Smart
                          Krikscionybe buvo didziausias smegenu plovimas...Papirko jie visa visuomene statydami mokyklas...
                          As jau geriau garbinsiu gamtos dievus,negu ta magiska senuka virsuje...
                          \
                          Niekas nekalba apie tai, kuo geriau tikėti, tačiau Tamsta su tuo savo įvardinimu "smegenų plovimas" persistengėte. Visas religijas taip galima vadinti, o būtent tai, ką religija daro (nešė mokslą į liaudį) ir yra svarbu.
                          __________________________________________________ ______________________________________________
                          Didžiausias, mažiausias, kas tai nustato? Ką Smart pasakoja reikšdamas savo nuomonę nesvarbu. Dėl to, kad Smart nori tikėti gamtos reiškiniais tai anaiptol nereiškia, kad jis teisus. Dar niekas nenustatė, kad katalikybė - blogiečių religija, o jei turite kažkokių įrodymų kad krikščionybė didžiausia blogybė, ką gi, tada gal ir patikėsiu.
                          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-08-18, 18:05.

                          Comment

                          • winry3
                            hahahahaha! niam :DD

                            • 2009 02 18
                            • 112

                            Autorius pilkasis_kardinolas
                            \
                            Niekas nekalba apie tai, kuo geriau tikėti, tačiau Tamsta su tuo savo įvardinimu "smegenų plovimas" persistengėte. Visas religijas taip galima vadinti, o būtent tai, ką religija daro (nešė mokslą į liaudį) ir yra svarbu.
                            Bet įsiskaityk ką Smart parašė" krikščionybė didžiausias...O kokia gi populiariausia pasaulyje religija?Juk daugiausia į ją verbavo...Taigi,Smart teisingai pasakė
                            Not bad...

                            Comment

                            • Moonmist
                              Moonmist
                              • 2009 08 17
                              • 5

                              Nenukrypkime nuo temos, kas teisus o kam ablomas Taigi, aš manau, Anime, nesvarbu kokio žanro, hentai, mecha, nuotykių, drama-daro įtaką jaunimui. Nieko čia nepadarysi. Neigiama, teigiama įtaka, beveik tas pats.
                              Getting closer every second. Pretty sure I'm gonna win. Nothing matters more than safety, tells me sorrow blowing wind.

                              Comment

                              • winry3
                                hahahahaha! niam :DD

                                • 2009 02 18
                                • 112

                                Autorius Moonmist
                                Nenukrypkime nuo temos, kas teisus o kam ablomas Taigi, aš manau, Anime, nesvarbu kokio žanro, hentai, mecha, nuotykių, drama-daro įtaką jaunimui. Nieko čia nepadarysi. Neigiama, teigiama įtaka, beveik tas pats.
                                teisingai pasakyta
                                Not bad...

                                Comment

                                Working...