Anime daroma įtaka paaugliams ir vaikams

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mendeks
    Rimtas forumo narys
    • 2008 01 21
    • 117

    NZN lb apie itaka bet man bent anime tai atsipaliduot padeda ir dar taip kazka naujo vis suzinai ziurint anime

    Comment

    • Meduteja
      Narys

      • 2009 03 29
      • 35

      Turbut kaikuriems itaka daro o kjkuriems ne [cia aisku tik mano nuomone..] .

      Comment

      • Augustas
        Naujokas
        • 2009 03 05
        • 18

        Įtaka yra ir to paneigti nelabai išeitų, bet kaip kad sakė aKi, žiūrėdamas anime gali išmokti daugiau, nei žiūrėdamas TV. Pritariu tokia nuomonei. Po gero anime lieka daug minčių, galvoji, analizuoji anime idėją, bandai mąstyti, kaip elgtumeisi pats vienoje ar kitoje situacijoje. Ir tai padeda, atrandi naujų dalykų. Turbūt tai nėra blogai. Bet iš kitos pusės - tai tik anime. Realaus gyvenimo ji nepakeis ir kaži ar daugelio anime siužetas ar istorijos nutiks realiam gyvenime. Anime labiausiai mėgstu žiūrėti norėdamas atsipalaiduoti. Ir man tai patinka.

        Comment

        • Blizzard
          GFX maker


          • 2009 03 25
          • 224

          na manau itaka tikrai daro, taciau priklauso koki anime ziuri ir koks tu zmogus esi.
          nedaug esu anime perziurejas bet tikrai galiu pasakyti kad anime itaka man jauciasi ir man ji jauciasi ne tiek bloga kiek gera itaka. taip blogos itakos yra ( smurtas), taciau reike nepamirst kad anime yra skirta netik vaikams ir smurto tikrai isvengsi.
          Manau dauguma musu( apie musu tevus nekalbu kadangi del rusu itakos jie tikrai to nesupranta) nera pakankamai subrende, kad galetu suprasti vienus ar kitus anime principus, taisykles, taipsakant dauguma vistiek vadovaujasi mastymu: "animacija tik vaikams" kol mes is to neisauksime, tol ir matysime bloga arba is vis jokios animacijos itakos.

          virs sito posto parases zmogus sako, kad anime yra tik anime ir sako kad realaus gyvenimo ji nepakeis.
          bet velgi tai ka ismokstame is anime gali pakeisti realu gyvenima, nes mes gyvename realeme gyvenime ir tuos dalykus galime pritaikyti praktikoje, nesakau kad viska bet tokiu dalyku tikrai yra ...
          Paskutinis pakeitimas nuo Blizzard; 2009-04-12, 17:48.

          Comment

          • Augustas
            Naujokas
            • 2009 03 05
            • 18

            Sakydamas kad anime realaus gyvenimo nepakeis turėjau omenyje, kad istorijos, kurios kai kuriose anime pasakojamos niekada nebus tikros ir kad nereikia atsiriboti nuo aplinkos ir vis galva pasinerti į anime pasaulį, nrbrmatyti nieko aplink. Mokytis galime iš daug ko - anime ne išimtis. Pats jaučiu, kad mokausi iš anime. Sutinku su Tavo nuomone, kad animacija mūsų visuomenėje priimama kaip vaikams skirtas dalykas. Manau kad suaugusieji, mūsų tėvai, galėtų pasimokyti iš anime.

            Comment

            • Aimi-chan
              Ko toks piktas, a? :3
              • 2008 06 14
              • 18

              Nu manau kad daro tą įtaką xD Nu pavyzdžiui žiūrėjimo įtaką xDDD Arba prisižiūri žmogus ecchi/hentai-yaoi/yuri ir nori realiam gyvenime taip padaryti. xDDDD Arba... arba nžn kas O.o xDDD Nu ždž užsičiaupsiu. xDDD
              Nors gal tai labiau neša į anime's blogąsias savybes O.o xDD Jei klystu pataisykit mane. xD

              Comment

              • Jin
                Crazy Weirdo

                • 2009 02 06
                • 242

                Daro įtaką ir daro kokią, mano draugas gavo į ,,snukį'' nes vietoj Death Note pasakė Mirties Sąsiuvinis. Žinau ne vieną kuris nuo anime prie paskutiniosios kryžkėlės ir vien galvoja tik apie savo mirtį ir negerdamas anti-depresantų tikriausiai nušoktų nuo stogo. Bet vienus veikia mažiau kitus daugiau. Aš pvz peržiūrėjau ,,School Days'' ir visą naktį užmigt negalėjau ir net nežinau dėl ko, galvojau apie gyvenimo pabaigą ir apie panašius dalykus. Tačiau ryte viskas pasikeitė. Trumpai sakant priklauso KOKĮ anime žiūri ir KOKS tu stiprus žmogus esi iš vidaus.

                Comment

                • Blizzard
                  GFX maker


                  • 2009 03 25
                  • 224

                  bet ar nesijauti geriau tai isgyvenes? negu isvis apie tai nebutum susimastes? anksciau ar veliau vistiek butum apie tai pagalvojas... nebutu reikeja ne anime..

                  nu o apie "mirties sasiuvini"- fanboys/girls, probably the most horrofying things in the world....

                  Comment

                  • 1eimis
                    Naujokas
                    • 2009 02 12
                    • 13

                    hmm... na nezinau ant kiek ta itaka daroma...bet pvz mano pirmi anime buvo kaip ir daugelio "DBZ" kai dar maziukas visiskai bebuvau taip ir laksciau su draugais kamehames leidinedavau... (bet smagu dbr prisiminus iskart sypsena pasirodo veide)... po to perejau prie kitu action... t.y naruto,bleach ir t.t bet kas is to isejo ? sulaukiau daugiau metu ir persimeciau prie romance ir t.t (ne muilo operas bet kazka unusual..) nezinau kaip tas zanras vadinas ... na pasiliksiu prie romance tarkim... be to visad nemegau horror filmu ir t.t o dbr man jie visai patinka... be to manau jai vaikai nuo mazens pradetu ziuret tinkamus anime... t.y grazius kur nupiesta grazi gamta grazus charakteriu santykiai ir t.t... vnz nostalgiski(bent man) manau nebebutu tokia neidomi visuomene... t.y burnoj cigarete rankoj butelys ir eina 12-14metis... ir kas 2tras zodis keiksmazodis... kuria visokiuose "one,lt" anketas ir rasinejas 10meciai~ "laiswjasss".... nu ziauru yra. taip skuba suaugti, kad isvis...jai taip ir toliau tai toks zodis kaip "vaikas" isvis isnyks... na bent cia mano nuomone... nemoku isreiksti tinkamai savo minciu rasant per interneta realiai paaiskinciau normaliau... bet vienu zodziu manau ziurint tinkamus anime galbut issaugtu kazkas geresnio... galbut butu daugiau atvirumo nuosirdumo pas zmones... ir t.t, o dabar gi kiekvienas gyvena del saves ir teisinasi fraze... "neapipisi nepragyvensi..." jai kas supratot ka norejau pasakyt praneskit...
                    Kyou Kara Ore Wa ! the best <3

                    Comment

                    • 1eimis
                      Naujokas
                      • 2009 02 12
                      • 13

                      Autorius Augustas
                      Įtaka yra ir to paneigti nelabai išeitų, bet kaip kad sakė aKi, žiūrėdamas anime gali išmokti daugiau, nei žiūrėdamas TV. Pritariu tokia nuomonei. Po gero anime lieka daug minčių, galvoji, analizuoji anime idėją, bandai mąstyti, kaip elgtumeisi pats vienoje ar kitoje situacijoje. Ir tai padeda, atrandi naujų dalykų. Turbūt tai nėra blogai. Bet iš kitos pusės - tai tik anime. Realaus gyvenimo ji nepakeis ir kaži ar daugelio anime siužetas ar istorijos nutiks realiam gyvenime. Anime labiausiai mėgstu žiūrėti norėdamas atsipalaiduoti. Ir man tai patinka.
                      na... realu gyvenima kuriam tik mes patys... tad tikrai negalima sakyt "neimanoma" pakeist visuomenes dabar dauguma zmoniu gyvena kasdieniska gyvenima... pramogos: visokokie vakareliai...tusai alkoholis ir t.t... bet pagalvokit dbr kiekvienas.... argi mus kazkas vercia taip gyvent ? - ne tiesiog taip visi iprate ir tokia jau iprasta musu visuomene... niekas nieko nekeicia(ir kazin ar keletas zmoniu sugebetu kazka pakeist), bet tikrai zmoniu santykiai galetu buti kaip ir anime t.y grazus atviri, nuosirdus kodel gi ne? galbut kada pasikeis zmoniu mastymas ir zmones prades kitaip ziureti i pasauli, truputi daugiau susizaves gamta... dazniau pasiziures i dangu.. ir pagalvos - pasaulis grazus... argi ne? ir nereiks ziureti animu ir po to galvot - kaip faina butu nors 1 dienai ten atsidurt... prie grazios gamtos nuosirdziu zmoniu ir t.t... )

                      p.s nekalbu apie visokius anime su super galiom ir t.t pagal chemija tai neimanoma... bet.. gal? patikekit zmogus dar savo kuno ir saves visiskai nepazysta ir niekas nezino zmogaus kuno galimybiu.. pvz saulinio vienuoliai sugeba "isjungti" tam tikrus organus pvz kepenis inkstus.. net sirdi... po to sau ramiausiai vel juos "ijunkt".. :] be to valdom tik 10%~ smegenu ka sugebetume jai valdytume 100% ? ;]

                      p.s galbut as durnas bet cia mano nuomone... as is visu jegu stengiaus kuo suprantamiau parasyt nezinau ar isejo... realybej tikrai paaiskinciau normaliau...


                      tiesa tokia nuomone buvau susidares nuo mazesniu dienu dar tada ne nezinojau kas tas anime... bet atsitiktinai surades anime pamaciau, kad nesu vienas toks su tokiu poziuriu...

                      tiesa... man itakos anime manau nedaro(arba labai minimalia)... nes apskritai man isvis niekas itakos nedaro... gyvenu pagal save >.> kai ziuriu i zmones kurie neturi savo nuomones ir visalaik plaukia pasroviui.. man iskart juokas imt pradeda... pvz turejau drauga... isgarsejo tecktonik -jis jau tecktonika soka po to shuffle- jis jau shuffle po to jumpstyle-jis jau jumpstyle... nu beviltiskas.... madu vaikymasis -nesamone... O_O
                      Paskutinis pakeitimas nuo 1eimis; 2009-04-13, 13:39.
                      Kyou Kara Ore Wa ! the best <3

                      Comment

                      • Blizzard
                        GFX maker


                        • 2009 03 25
                        • 224

                        taip ir atsiranda emo, kurie negali gyventi savai del aplinkos itakos

                        p.s. apie musu unreal sugebejimus:

                        http://www.youtube.com/watch?v=SyWcYTUNV0w

                        sorry uz offtopic ( jeigu sakot kad cia klastote mielai isklausyciau kaip tai padaryt nes butu zjb kamnors parodyt toki prikola)

                        Comment

                        • 1eimis
                          Naujokas
                          • 2009 02 12
                          • 13

                          jo.. geras irgi noreciau ismokt... p.s tu matyt maisai emo su kazkuo.. emo zmones kurie verkia ir skudzias kaip jiem sunku ir nieko nedaro t.y nesprendzia savo problemu... ;] ta prasme verkia ir galvoja kaip jiem blogai, bet ne nebando sprest savo problemu... aj bendrai isvis as nesuprantu tu EMO.. man asmeniskai jie ligoniai... yra jautriu zmoniu, bet negi dbr jai esi jautrus... ar dar pvz nuosirdus ir pan... reik save pjaustyt ??/
                          Kyou Kara Ore Wa ! the best <3

                          Comment

                          • Augustas
                            Naujokas
                            • 2009 03 05
                            • 18

                            Dėl emo būtų jau visiškai atskira kalba Vienas iš dalykų, kuriuos dažniausiai galima atpažinti anime - idėja, kad eitum toliau nesvarbu kas benutiktų, kad niekada nepasiduotum. Pvz NGE, RahXephon, Chobits (kai Chii ragindavo Hideki mokytis ).

                            Comment

                            • Blizzard
                              GFX maker


                              • 2009 03 25
                              • 224

                              na 1eimis iskart ir matosi kaip musu visuomene preima zmones kurie masto kitaip
                              kad ir offtopic cia bet vistiek noreciau pasakyti kad emo yra zmones kurie nemato prasmes bandyti keisti kaska , nes tiesiog nemato ka galetu keisti..
                              jeigu vaziuoji koridorium su britva ant 300 ir matai pries save siena ka daraysi? ner kur pasukt...
                              ok baigiau offtopic

                              Comment

                              • NanaChan_
                                Love & Peace

                                • 2009 06 01
                                • 54

                                Ir mokykla su darželiu daro didelę įtaką. Dabar tėvai ir sako kai maža buvau dragiškesnė, švelnesnė buvau... o dabar kad išliktum turi kovoti ir keitiesi...

                                Comment

                                Working...