yaoi & yuri

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • DoubleR
    Berastis
    • 2009 06 06
    • 59

    Pries... Per daug jau to iskripimo...

    Comment

    • Doommuks
      Rašo

      • 2009 02 22
      • 157

      Autorius DoubleR
      Pries... Per daug jau to iskripimo...
      Oh comone...... ten juk nėra jokių gėjiškų ar lesbietiškų scenų, taigi nėra čia jau tokio didelio iškrypo, žmonės nebūkit homofobais... grožėtis galima bet kokia meile (žinoma proto ribose) taigi aš tikrai už, ir yuri ir yaoi

      Blogging like a moron

      Comment

      • Driezius
        Kas toks?

        • 2009 10 21
        • 143

        Galima toleruoti, bet nežiūrėti Gerai, jei rimtai, tada yuri - už, o yaoi - prieš, nes manęs nedomina :P ( jau isivaizduoju savo veido išraišką, jei netyčia visai to nesitikėdamas pamatyčiau "vaizdų" )

        Comment

        • AKUJI-SAN
          Anime narkomanas ;-)
          • 2008 02 16
          • 190

          Autorius Red_Elf
          tik labai nervuoja, kai jau kas antram anime pasitaiko jaunesnioji sesutė labai jau susidomėjusi vyresniosios apvalumais-privalumais, tas žiauriai knisa...
          Pritariu. Pvz:. To Aru Kagaku no Railgun - nu nekeikiant išsireikšti neišeina, jei jau kurti apie esperius ir čia antras sezonas-išplėstinis pasakojimas apie šokerę(biri biri ) Mikoto Misaka iš To Aru Majutsu no Index, nu nafiga lesbian kišt ištisai
          Per 3 epizodu vien lesbian atak against normal girl, 3 ep. dar 1 lesbė atsiranda...
          O vyrų neresta, Touma - ir tas tik epizodiškai 1 kartą bepasirodė, nu **** nekeikiant...

          Yuri ir yaoi anime pamirškit - it's a shit. Meilė...
          Yra normalios meilės istorijų, jas ir žiūrėkit, jūs sick fangirls

          O aš esu homofobas, rasistas ir t.t. Ai, dar KKK narys ir pan...

          Comment

          • RayYuka
            Paraamnestical

            • 2009 11 02
            • 206

            Man tas pats... Žiūriu aš ir YURI ir YAOI...(+comedy). Aš visiškai toleruoju tokius dalykus ir nesu homofobas.
            Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

            Comment

            • midtress
              Noir Guardian
              • 2009 11 23
              • 7

              Pati nežiūriu, nesidomiu ir apskritai ignoruoju tokio tipo anime ar manga, tačiau man nerūpi ar kitiems tai patinka ir už tai jų nesmerkiu, svarbu, kad man to nekištų ir nesiųlytų žiurėti/skaityti ^^.
              Paskutinis pakeitimas nuo midtress; 2011-04-09, 20:59.
              Don't be reckless with other people's hearts. Don't put up with people who are reckless with yours.

              Comment

              • Kuroi Tsubasa
                Department of Inquisition

                • 2009 09 09
                • 391

                Jei tai tikra meilė, tai visai nesvarbu kokia personažų lytis, bet kai tokie dalykai yra pagrindiniame plane, tai jau ne, yra ir geresnių dalykų pažiūrėt
                No one can restrain me with logic



                Comment

                • Evil Mastermind
                  Just Evil

                  • 2009 02 24
                  • 154

                  Už, nes griežtai pasisakau prieš bet kokią cenzūrą o asmeniškai tai labai labai retai kokį yuri pažiūriu, nes čia žanrai, kuriuose siužetas tikrai retokai būna pirmam plane, o anime aš visada pirmiausiai ieškau gero siužeto, kad ir koks anime bebūtų
                  Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

                  Comment

                  • Integra
                    wooooosh.

                    • 2008 12 31
                    • 265

                    Norėtusi balsavime tokio ir pervidurį varianto.
                    Dėkoju Fasian už sig'a.

                    Comment

                    • Neko
                      MuSiC is My LiFe
                      • 2008 01 12
                      • 8

                      Balsavau už . Mėgstu žiūrėti yaoi ,tačiau neturiu nieko prieš yuri,jei tik jame yra įdomus siužetas visai mielai žiūrisi

                      Comment

                      • Smooth
                        Naujokas
                        • 2009 12 13
                        • 3

                        Prieš homoseksualus tikrai nieko neturiu bet yaio niekada nežiurėčiau, nes man tai tiesiog nepatinka. O yuri man labiau prie širdies

                        Comment

                        • kawaii_akashiya
                          Naujokas
                          • 2009 11 12
                          • 7

                          YAOI nerealuu!!! Nezinau, man tiesiog ziauriai miela (be hentai), pradejau zavetis paziurejus loveless <3 seip nieko neturiu ir pries yuri, nors pati neziuriu.

                          Comment

                          • JustMagus
                            Naujokas
                            • 2009 05 17
                            • 7

                            Žiūriu ir tą, ir tą tiesiog įdomu kaip veikėjai reaguoja ne į priešingos lyties kad ir pvz. prisilietimus O šeip yuri pasirodė labiau komiškesnis variantas negu yaoi.

                            Comment

                            • Latika
                              Krentanti Aukštyn

                              • 2009 04 15
                              • 46

                              neturiu nieko pries nei del yaoi, nei del yuri, bet pati ju neziuriu. As labiau uz tradicine orientacija

                              Comment

                              • Nevermind
                                Lucy in the Sky
                                • 2009 12 25
                                • 4

                                Skonio reikalas, manau. Neturiu nieko pries, bet ir uz nesu. Teko kelis yaoi ir yuri zanro anime paziuret, kad slykstu buvo tikrai nepasakyciau, bet nieko ten ypatingo ar jaudinancio taip pat nemaciau. Manau kad visada maloniau matyti vyro ir moters meile.

                                Comment

                                Working...