Mėgstamiausias žanras. Pakomentuokite.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • FainaruFantaji
    Cyber Snake

    • 2007 04 28
    • 579

    #46
    Na seip, tai Meine Liebe buvo drama ir taip patiko, kad per ji emiau dievint drama, ir aplamai megstu jausmingus anime, o ne kokius comedy ^_^



    Working underground.

    Comment

    • Youka
      bishoujo

      • 2006 01 30
      • 335

      #47
      Oj ne, zinok, as irgi taip maniau apie comedy, kad "ai ten kazkokia..", bet paziurek tu koki ichigo mashimaro ar school rumble, ta pati fruits basket : )
      turetu suveikti, kaip suveike drama

      Comment

      • Keitaro
        としのり
        • 2007 06 29
        • 62

        #48
        Autorius Youka
        Oj ne, zinok, as irgi taip maniau apie comedy, kad "ai ten kazkokia..", bet paziurek tu koki ichigo mashimaro ar school rumble, ta pati fruits basket : )
        turetu suveikti, kaip suveike drama
        Sutinku, jau minėjau žemiau kaip mane "School Rumble" paveikė Ir iš tiesų, nebūtinai turi būti drama, "Comedy & Romance" ne ką blogiau
        sigpic

        Comment

        • Mao
          a.k.a. Lzq

          • 2006 07 25
          • 223

          #49
          Love/Romance Forever! Vieninteliai anime kurie nerealiai itraukia ^__^

          Taip pat ir Martial Arts, Adventure man patinka. Horror uzkniso xD
          I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

          Comment

          • Master

            #50
            Man patinka Mecha. Daukas mano kad mecha neidomus zanras nes nepatinka dideli robotai . Bet man patinka ju piesimas ir t.t.

            Comment

            • shemica

              #51
              O išvis, kodėl niekam nepatinka mecha? Visi tik ir skundžiasi koks macha kvailas, bet po to tie patys žmonės aprašymų skilty liaupsina tuos pačius anime, kurie yra mecha ir sako, kad puikus anime NORS ir mecha. Aš nesuprantu jūsų - nusitatę prieš mecha, nors pilna mecha anime kurie yra tikrai geri. Nu gal su mecha kaip ir su kokiu hentai, daugiau šūdų, nei gėrio, bet reikia pripažint kad ir tarp jų kartais pasitaiko šedevrų. Todėl neskubėkit nurašyt anime vien dėl to, kad tarp žanrų radot mecha.

              Comment

              • Qone
                Rimtas forumo narys

                • 2006 08 28
                • 156

                #52
                Anksciau sakydavau, jog mecha- nesamones, nors tuomet tik gal viena mecha anime buvau mates. Dabar pasirodo, jog vieni geriausiu mano matytu anime buvo su mechom... Zodziu, del visko kaltas isankstinis nusistatymas. Mechos- jega!

                Comment

                • FainaruFantaji
                  Cyber Snake

                  • 2007 04 28
                  • 579

                  #53
                  Autorius EdwardElric
                  Love/Romance Forever! Vieninteliai anime kurie nerealiai itraukia ^__^

                  Taip pat ir Martial Arts, Adventure man patinka. Horror uzkniso xD

                  Pritariu! Nieko geriau uz romantika nera... Bet Kadangi drama`oj buna daznai daug romantikos as ja ir megstu. Kalband apie Comedy as ju ne viena macius ir man nepatinka ne todel, kad comedy, o todel, kad nemegstu juoktis ziurint anime.

                  P.S. Pries Mecha as nieko neturiu. Mechoj pasitaiko ir gero ir blogo kaip ir visuose kituose zanruose...



                  Working underground.

                  Comment

                  • mindzze
                    Forumo vilkas

                    • 2007 05 18
                    • 375

                    #54
                    as megsu labai kai buna ecchi ir comedy ,kartais tinka ecchi ir romance, raba camedy ir romance ir geras derinukas gaunasi

                    Comment

                    • Izzo
                      one vs all, DIE AZ!



                      • 2007 02 25
                      • 1530

                      #55
                      mano megstamiausias tj shounen.. rimtai tj action bet visi action zanro animai pas amne kartu gaunas ir shounen.. likimo ironija ^^! dar patinka drama,bet ne ta kur su romancais.. ypac geri dramos elementai buvo FMA.. ^^
                      SCREW YOU, PEOPLE!

                      Comment

                      • SETA
                        Narys

                        • 2006 07 09
                        • 33

                        #56
                        nera mano meiles Yaoi! mano megstamiausias zanras yaoi bet jo nera taj nieka nezymiu... One day... Yaoi will rule the world!
                        Last thing I would like to listen , last thing I would like to see and last thing I would like to read .

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2910

                          #57
                          Autorius SETA
                          nera mano meiles Yaoi! mano megstamiausias zanras yaoi bet jo nera taj nieka nezymiu... One day... Yaoi will rule the world!
                          Chm, man rodos tas "one day" jau seniai atejo...

                          Comment

                          • Qone
                            Rimtas forumo narys

                            • 2006 08 28
                            • 156

                            #58
                            Hm.. Yuri?

                            Comment

                            • Izzo
                              one vs all, DIE AZ!



                              • 2007 02 25
                              • 1530

                              #59
                              pala.. yaoi tj cia boy x boy? ar klystu?
                              SCREW YOU, PEOPLE!

                              Comment

                              • Evil_of_Darknesz
                                Suicide is painless...

                                • 2006 04 09
                                • 998

                                #60
                                Labas! (Cia pasisveikinau su Keitaro ) Visu pirma to Izzo: jo yaoi reiskia kaip ir shounenai (ar kazkaip panasiai) boy x boy, as asmeniskai neesu mates tokio stiliaus anime ir viliuos nepamatysiu O jei nenukrypstant nuo temos tai man anime ne nuo zanro priklauso, o nuo aprasymo ir siuzeto... Anksciau anime rinkdavaus pagal zanra, bet dabar tai jau praeitis ai vnz... (pezet pradejau kaip ir visada )

                                Comment

                                Working...