Mėgstamiausias žanras. Pakomentuokite.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1515

    Anksčiau ieškodavau fantasy anime ar sci fi, dabar žiūriu daugmaž visus žanrus, na tik mecha manęs nelabai traukia. Ypač įdomu pamatyti gerą siaubo mistinį anime, nors tokių filmų nelabai mėgstų.

    Comment

    • Squalleh
      .MØNSOON.



      • 2009 01 12
      • 1892

      Kur comedy ir slice of life?

      Kaip ne keista, dramos dažniausiai nemėgstu, bet pats mylimiausias anime - Ef.

      Comment

      • Absurdëh
        AZ Fairy


        • 2011 03 21
        • 524

        Tikriausiai busių vienas iš tų nedaugelio mecha gerbėjų. Kodėl? Man patinka technika, vienintelis žanras kuris man duoda tai ko reikia mano mėgstamai muzikai- it's dark, dirty, stick, nasty... Aišku gerų mechu yra nedaug, todėl pasipildau su fantasy, sci-Fi, Cyberpunk retkarčiais horror ir mystery. Kai pavargstu trumpai šoku į ecchi su panašiais elementais ir po to vėl grįžtu.
        Paskutinis pakeitimas nuo Absurdëh; 2012-02-23, 18:02.
        d9 || amvorg || amvazar'17

        Comment

        • Joseph
          Naujokas
          • 2011 11 22
          • 14

          Man kazkaip niekad nepatiko jokia drama ir romance bet pastaruoju metu tik tokius ir ziuriu ir negaliu atsiziuret ) Matyt skoniai per laika vistiek kecias...

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • Simuciokas
            Naujokas
            • 2012 02 25
            • 2

            Ecchi ir Action. Labai patinka man tokie žanrai :3
            Anime kuriuos žiūriu, žiūrėsiu arba niekados nežiūrėsiu. http://myanimelist.net/animelist/Simuciokas

            Comment

            • xAmaya
              Depresija.

              • 2011 05 31
              • 65

              Fantastic & Magic, Horror & Mystery.

              Fantastic & Magic

              Nes mėgstu viską, ko tikrovėje nėra, kadangi esu svajotoja..

              Horror & Mystery

              Na, net nežinau kodėl mėgstu horror... Visi tie siaubiakai mane kažkuo traukia, gal ta visa žiūrėjimo laiką tvyrančia įtampa, net nežinau...
               /l、
              (゚、 。 7
               l、゙ ~ヽ
               じしf_, )ノ <--- This is a kitty. Put this in your signature to help it achieve world domination.

              Comment

              • demoniacman666
                Forumo vilkas

                • 2008 04 16
                • 368

                Viskas kas susije su krauju, zarnom, nuogybem, zodziu horror, nors anime formate jis ir yra siek tiek kitoks nei filmuose. O be jo antra vieta duociau sci-fi (tikrai ne si-fi). Turbut kasdienybe daedus iki tokio lygio kad jau pradeda darytis idomu vos ne autopsijas ziuret... Nezinau kodel, bet kotai pasidare smagu ziuret i zmoniu kancias, turbut tai simtu perziuretu siaubo filmu itaka arba siaip ciuozia stogas bet vis geriau nei paaugliai japonai gelbejantys pasauly nuogu papu galia...

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Comment

                • valtiel
                  Narys


                  • 2012 04 12
                  • 82

                  Horror & Mystery. Nes visuomet traukė viskas, kas yra mistiška. Dar patinka Si-Fi ir drama. Si-Fi dėl pateikimo, o drama dėl jausmų perteikimo.

                  Comment

                  • Sakurafan450
                    Naujokas
                    • 2012 04 08
                    • 15

                    Kai kurie žanrai , yra neblogi bet man labiau prie širdies yra romance žanras nes ten rodo apie meile ir labai mėgstu romantiškas vietas kur rodo aš balsuoju už romance žanra žinoma.

                    Comment

                    • Le Phantom
                      Naujokas
                      • 2012 06 18
                      • 13

                      Aišku , kad Hentai . Vis dėl to tai nėra toks stilius kurį galėtum žiūrėti ištisą dieną , balsavau už Hentai ,bet šiaip labai patinka Romance , Comedy stiliai.

                      Comment

                      • Marjo
                        Naujokas
                        • 2012 09 07
                        • 2

                        Sci-fi, bei action and adventures.

                        Sci-fi todėl, kad dažniausiai istorijos yra rimtesnės, bei vaizdai yra detališkesni, taip pat priverčia susimąstyti.
                        Action ir adventures patinka dėl to, kad dažniausiai, kaip čia pasakius būna didesnės skalės istorijos, tai yra dažniausiai apima didelę dalį pasaulio, o ne maža ir labiau prisirišu prie pagrindinių veikėjų.

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • Draconica

                          Horror ir mistery.
                          Šis žanras labai daug gali pasiūlyti, nuo urban legends iki visiškai naujų idėjų. O jei anime labai geras, tai gali ir pagąsdinti

                          Comment

                          • TheNote
                            Naujokas
                            • 2012 11 25
                            • 7

                            Sci-fi, Horror, Mecha, Ecchi. šitie yra mano mėgstamiausi žanrai. Sci-fi bei Mecha- žanrai man patinka nes kai kurios technologijos šių tipų anime gali kažkada būti tikrovėje. Horror- nes kartais smagu kai pro nugarą prabėga šiurpuliukai. Ecchi- nu juk kartais mano akis paganyti .

                            Comment

                            • zoobas
                              Naujokas
                              • 2012 12 09
                              • 2

                              Mano mėgstamiausi žanrai butu drama ,veiksmas ir nežinau kaip įvardinti bet kažkas tokio kaip žmoniškas bandymas išgyventi (neperdedant -kad kai pamato priešą iškart puola ir jo mirtis jam nesukelia jokių emocijų)

                              Comment

                              • Squalleh
                                .MØNSOON.



                                • 2009 01 12
                                • 1892

                                Su laiku vis suprantu kad tai tikriausiai comedy, nes anime su geru humoru ir pasišaipymu iš saves beveik nėra, bet kai atsiranda - tampa mėgstamiausiais.

                                Comment

                                Working...