Mėgstamiausias žanras. Pakomentuokite.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • CvC
    [_]D CareCup, It's Empty.
    • 2009 01 15
    • 75

    Supernatural,mindf*ck ir dar keli.Kadangi nebuvo galim neivieno is siu pasirinkt,rinkausi Hentai

    Comment

    • Dejviz007
      Rimtas forumo narys

      • 2009 01 03
      • 127

      Visi, bet gal tokie labiau išskirtinesni tai: Fantasy, Magic, Adventure, Action, Mistery, Detective Na net nežinau visi patinka

      Comment

      • Lance
        aka Lanseo

        • 2008 09 16
        • 15

        Rinkausi Horror & Mystery. Seip labai patinka Anti-hero , Mindfu*ck ir normalus hentai be visokiu tentaclesss.

        P.s galejote pasistengt ir daugiau zanru imest.
        MyAnimeList

        Comment

        • denix2
          Visa valdžia vaizduotei!

          • 2008 04 19
          • 350

          As pasirinkau Action & Adventure , nes kartais nenoriu ziuredamas anime galvoti ,o noriu tesiog megautis vaizdu .
          “I reject your reality and substitute it for my own.”
          www.facebook.com/DenisO.art.

          Comment

          • Dilginte**
            Narys
            • 2008 08 10
            • 34

            mane pradejo visai neseniai uzkabinti slice of life zanras, kurio cia niekas nepaminejo. o dar, kai kruopelytes comedy ir romance yra (Toradora) ar drama (NANA), tai tiesiog idealu
            http://myanimelist.net/animelist/dilginte

            Comment

            • zeke
              trust me i'm engineer

              • 2009 01 02
              • 392

              Autorius Dilginte**
              mane pradejo visai neseniai uzkabinti slice of life zanras, kurio cia niekas nepaminejo. o dar, kai kruopelytes comedy ir romance yra (Toradora) ar drama (NANA), tai tiesiog idealu
              Taip slice of life + comedy + romance yra nerealus derinys megstu tokius anime
              Paskutinis pakeitimas nuo zeke; 2009-05-03, 22:15.
              S_T

              Comment

              • JTPedcsakas
                ( ・ д ・ )

                • 2005 05 15
                • 23

                Autorius Dilginte**
                mane pradejo visai neseniai uzkabinti slice of life zanras, kurio cia niekas nepaminejo. o dar, kai kruopelytes comedy ir romance yra (Toradora) ar drama (NANA), tai tiesiog idealu
                o 'slice of life' siuzetas gal cia per 'welcome to nhk' priskiriamas ar kaip 'byousoku 5cm'? edit: perskaiciau wikipedijoj ( http://en.wikipedia.org/wiki/Slice_of_life_story )

                Mano megstamiausi zanrai: action ir drama ( bet cia keistai lygint zanrus, nes gali buti action zanras magic aplinkoj ir pan).
                Pakomentuoju: Action man patinka nes buna taip uzsivedu ir rekiu JEGA! O kartais visai faina 'pasiliudint' save paziurint kokius sad drama.
                チーズバーガ! Kas nors zaidziat ヴァイスシュヴァルツ (Weiß Schwarz) ? http://ws-tcg.com

                Comment

                • karolisvis
                  I..Hate..All..off..you.

                  • 2008 05 25
                  • 229

                  Horror & Mystery No more for me... i hate Drama and can't stand Ecchi (but i love Hentai ,dont tell any one! ^^ )
                  Run, live to fly, fly to live, do or die.
                  Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                  sigpic

                  Comment

                  • Zx-Shade
                    digital existence



                    • 2009 03 14
                    • 725

                    Man tai pirmoi vietoi tai horror, megstu kraupius anime...Po to romantic patinka.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Zx-Shade; 2010-06-27, 22:48.

                    Comment

                    • AnimeFreak
                      Stalker >.>
                      • 2009 04 17
                      • 92

                      Tai bus : Fantasy & Magic ir School & Romance. Seip patinka kai yra daug veiksmo- ne vienas ten nenuobodziauja, tada ir man nenuobodu.xD Ir su siek tiek ecchi.

                      Comment

                      • Calyx Deuced
                        Narys

                        • 2006 12 06
                        • 96

                        Man patinka geria sujungti Horror, Mystery ir supernatural. tada nebuna liudna

                        Comment

                        • Esquisse

                          Komedy, Romance, Mistika.
                          Komedy - nes žiūrėdama linksmą anime dažniausiai pamirštu visus rūpesčius ir blogybes.
                          Romance, nes šio žanro anime dažniausiai būna nuostabūs
                          Mistika - įdomios istorijos, tiesiog žavu
                          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-04-24, 15:09.

                          Comment

                          • Augis24
                            AZ rėmėjas




                            • 2009 03 29
                            • 767

                            Neturiu mėgstamiausio žanro, tik yra keletas, kurių negaliu žiūrėti: yaoi, shonen, bishojo. Visus likusieji- mano mėgstamiausi. Kodėl man visi kiti mėgstamiausi? Nes daugeli anime žiūriu pagal nuotaiką, tai visada būna dienų, kai norisi pažiūrėti koki action, echii ar horror ar dar kažkokį. Norisi paįvairinti žiūrimų anime'iu ratą kas kart ir turbūt negaliu atskirti žanro, kuris man būtų mėgstamiausias, būna laikotarpių, kai norisi žiūrėti vien tik action, o kartais tik kokį echii ar romance... Bet, kad kažkoks būtu tikrai mėgstamiausias ar pagrindinis komponentas anime'je- ne. Va tokia mano nuomonė
                            Paskutinis pakeitimas nuo Augis24; 2009-12-16, 20:47.

                            Comment

                            • ciombiukas
                              Forumo maniakas




                              • 2009 09 18
                              • 463

                              Mano megstamiausi zanrai yra romance (nes tai vieni is geriausiu anime kokie yra), comedy (reikia ko nors, kad gyvenimas linksmesnis butu, geriausiai jei comedy buna su romance ir ecchi), mecha (mecha pradejo patikti neseniai, kazkaip ant Eureka 7 uzkibau ir labai patiko, tiesiog ydomu).

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              • ShoCho
                                That awful sound.

                                • 2009 08 09
                                • 149

                                Turbut mano megstamiausias zanras yra 'School life', bet paaiskinti taip, kad nebutu nuobodu skaityti, ir kad viska suprastumet, turbut nepajegsiu.
                                Anyway, School life.. Trumpai tariant sakyciau taip: ziuriu, nes nuo tos dienos kai pradejau ziureti anime, (O pirmasis anime buvo The Melancholy of Haruhi Suzumiya) man buvo labai idomu: ''Idomu, Japonijos mokyklos tikrai tokios? Jei taip, tai woooow..... As irgi noreciau lankyti tokia mokykla, gal sutikciau tokiu linksmu ir idomiu zmoniu... *sigh*''
                                Ir kaskaip pats to nepastebedamas, (o gal ir nenoredamas to pastebeti) siusdavaus vis to pacio zanro- School life animus, galvodamas: ''Blem kadanors ir as aplankysiu ta sali, ir jos mokyklas!''
                                Taip kad nelabai ir domiuosi visokiais 'Fantasy', 'Mecha', 'Sci-fi' zanro anime, nebent kaskuo, galbut piesimu, pritraukia mano demesi. (Arba jei tame anime buna kaskiek School-life xD)

                                -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                                Comment

                                Working...