Mėgstamiausias žanras. Pakomentuokite.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Keitaro
    としのり
    • 2007 06 29
    • 62

    Mėgstamiausias žanras. Pakomentuokite.

    Pirma norėčiau su visais pasisveikinti Taigi, Sveiki

    Būsiu kiek akiplėšiškas ir atidarysui naują giją, kadangi užtruks laiko perskaityti visą forumą ir pridėti savo mintis, o bendrauti jau norisi dabar

    Taigi, anime žanrų yra gana daug, ir man labai idomų kokia labiausiai anime skiltis jums patinka, ir atvirksčiai Negalėčiau pasakyti jog pats mėgstu tik vieną žanrą, turiu kelias mėgstamiausias skiltis, taipogi yra ir tokių, kurių nė karto ne pradėdavau žiūrėti tik dėl žanro pavadinimo

    Taigi, jūsų nuomonės?
    1368
    Action & Adventure
    0%
    238
    Ecchi
    0%
    123
    Fantasy & Magic
    0%
    154
    Hentai
    0%
    54
    Mecha
    0%
    46
    Horror & Mystery
    0%
    201
    School & Romance
    0%
    183
    Martial Arts
    0%
    83
    Drama
    0%
    138
    Historical
    0%
    45
    Si-Fi
    0%
    103
    sigpic
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    #2
    Laba,
    Kaip bebutu gaila, bet balsavime nematau pas save pirmoje vietoje vyraujanti zanra: Science Fiction. Butinai prabalsuosiu, jeigu bus papildyta sia skiltim.

    Comment

    • Intrigante

      #3
      aisQ kad horror & mistery ^^

      Comment

      • Ugoolf
        Keep it real !
        • 2007 06 04
        • 20

        #4
        Man tai pirmoj vietoj ecchi , nes nuotaika gerai praskaidrina o tik paskui eina rimtesni žanrai

        Comment

        • wertropas
          Free-And-Easy
          • 2007 06 06
          • 5

          #5
          nzn kaip jus bet pazimejau beveik viska iskyrus Drama ir School & Romance.
          Man patinka beveik visi anime kad ir nuo paprasciausiu vaikisku kortu digimonu... iki siaubo
          ir erotikos. tik drama nelabai. na bet vistiek jei nupiestas be priekaistu ispuoseleta ideja ir
          per daug nepersistenkta tapaty per tapaty rodyti galima ziureti ir dziaugtis taipogi kaip su
          muzika vaikysteje klausai vieno augi ir supranti kad skonos keicesi. bet buna ir taip kad augi
          o skonis pasipildo naujais atlikejais stileis bet senuju taipat is mesti negali ir nenori nes vie vis dar tau patinka.

          Comment

          • shemica

            #6
            Man tai pirmenybėj drama žanras. Nu aišku, ne jis vienas, bet kartu su kitais žanrais. Jei tarp žanrų nėra dramos, tai retai kada žiūriu tokį anime. Nes jei yra drama, tai yra ir jausmai, laimė ir liūdesys. Kai nėra nei lašelio dramos tai gaunasi kažkokios tuščios kovos dėl neaiškaus tikslo ir toks anime mano akyse šlamštas.

            Comment

            • Reijin
              Nieko nerašantis
              • 2006 06 06
              • 32

              #7
              niu šiaip tai taip pamąsčius, vieno žanro nėra, jis ein kartu su kokiaisnors, kad ir pvz:" Romance, School, Drama" arba "Ecchi, Comedy", arba "Sci-Fi, Mecha, Super power, Martial Arts"

              Comment

              • Keitaro
                としのり
                • 2007 06 29
                • 62

                #8
                Autorius Reijin
                niu šiaip tai taip pamąsčius, vieno žanro nėra, jis ein kartu su kokiaisnors, kad ir pvz:" Romance, School, Drama" arba "Ecchi, Comedy", arba "Sci-Fi, Mecha, Super power, Martial Arts"
                Sutinku, todėl truputį atskyriau pvz kaip "School ir Romance" visų žanrų neišvardinsi (: taipogi surašiau tik pagal mane žinomiausius... Na vis dėl to malonu girdėti tokius komentarus ir iš tiesų, būtų dar maloniau išgirsti apie kitus žanrus išsamiau. Nemanau kad kiekvienas sėdintis šiame forume išsamiai žino apie kiekvieną žanrą ir peržiūrėjęs krūvas jų, būtent todėl norėtusi kad plačiau pasakotumėte apie tai ko nėra balsavimo lauke ir tai kas jums arčiau širdies

                P.S. Kaip parašė "slicKrox" apie "Science Fiction", aš nežinau kas tai ir norėčiau sužinoti kas tai ir sukuo valgoma

                Autorius wertropas
                nzn kaip jus bet pazimejau beveik viska iskyrus Drama ir School & Romance.
                Man patinka beveik visi anime kad ir nuo paprasciausiu vaikisku kortu digimonu... iki siaubo
                ir erotikos. tik drama nelabai. na bet vistiek jei nupiestas be priekaistu ispuoseleta ideja ir
                per daug nepersistenkta tapaty per tapaty rodyti galima ziureti ir dziaugtis taipogi kaip su
                muzika vaikysteje klausai vieno augi ir supranti kad skonos keicesi. bet buna ir taip kad augi
                o skonis pasipildo naujais atlikejais stileis bet senuju taipat is mesti negali ir nenori nes vie vis dar tau patinka.
                Norėčiau pridurti, kad esu susidūręs su tokiais atvejais, kai parsisiūzdavau kelis atskirus anime vieno žanro, tačiau vieną ar kitą iš jų pradėjęs žiūrėti nedabaigdavau, tik dėl animacijos... Senuose anime gali būti ne ka blogesnė istorija, bet kaip ji patiekiama ne visada gali mums patikt, manau animacijos kūrimas irgi turi didelę įtaką
                Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-06-30, 14:01.
                sigpic

                Comment

                • niekšas
                  forumo idiotas

                  • 2006 08 23
                  • 544

                  #9
                  niekas nuo žanro man nepriklauso, bet kokio žanro anime gali buti įdomus arba ne. nulis man tas žanras. Bet apklausoj nėra kai kurių žanrų, o kas baisiausia kad du žanrai sulipdomi į vieną.. Labai sunku buvo apsisprest - balsuot už fantazy-magic ar ne. Fantazy megstu, magic ne, ir nesakykit, kad čia tas pats

                  Nebalsavau tik už mexa (kažkodėltai. Geros mexos geros ne dėl mexos (gerai įsiskaitykit ir suprasit)) ir už hentai (tokios bjaurasties net prie anime žanrų nepriskiriu)

                  Comment

                  • Keitaro
                    としのり
                    • 2007 06 29
                    • 62

                    #10
                    Autorius niekshas
                    niekas nuo žanro man nepriklauso, bet kokio žanro anime gali buti įdomus arba ne. nulis man tas žanras.
                    Brangus niekshas'e, matai, jai taip i viską žiūrėti, nebūtų jokios prasmės iš vis apie ką nors diskutuoti. Tai kad bet kokio žanro anime gali būti įdomus irgi ne labai noriu sutikti... Žanrus sukūrei nei tu nei aš, o jie tiesiog jau yra, tas pats hentai, jis gi tau ne patinka Čia taipogi ne noriu sutkti su tavimi... Jai būsi matęs hentai tik tokius kaip "Bible Black" arba tiesiog iš žymių anime perdirbtų, iš tiesų šlykštu... Yra lengvesnio būdo hentai, kur visų pirma būtinai bus cenzūra, nebus perpieštos krūtys, ir ten vyrauja iš tiesų graži istorija

                    Kas liečia echhi, mmm manau ta pati situacija kaip ir su hentai, nekenčiu kai perdeda piešdami krūtis

                    Dar kai kas... Čia visiems - jai balsavimo lauke nematote savo mėgstamo žanro, prašau, tada parašykite apie jį, dėl to sulipdimo, aš tiesiog parinkau tai ką žinau pats, nesu perdaug žinantis, tačiau manau yra mane suprantančių žmonių
                    sigpic

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      #11
                      Beveik pritariu niekshui. Kiekviename zanre yra kuriniu kurie man patinka. Isimtis nebent istoriniai ir fantasy. Bet ir yra pora man patikusiu. O ir priskyrimas zanrams yra gan subjektyvus. Pvz paskutinis mano ziuretas Heat Guy J. Ten prie zanru buvo nurodyta mecha, nors mechu ten pora neesminiu epizodu.
                      Nors turbut ne visi tokie universalus kaip as.
                      Balsavime truksta grynai anime zanru tokiu kaip shoujo, mahou shoujo, shounen(ai), yuri. Nu dar slice of life ir kiberpankas. Na shita dar galima suprast, bet kur komedija?

                      Comment

                      • Keitaro
                        としのり
                        • 2007 06 29
                        • 62

                        #12
                        Em Iš tiesų... Pamiršau komediją....
                        sigpic

                        Comment

                        • Narake

                          #13
                          Autorius Keitaro
                          Em Iš tiesų... Pamiršau komediją....
                          Jo.. buciau pazymejas

                          Comment

                          • Bardakas
                            Žmogus Ne





                            • 2005 09 22
                            • 1462

                            #14
                            Oi daug žanrų nėra... mano mėgiamiausio dementia trūksta, taip visų shoujo/ai, shounen/ai...
                            Maybe on Earth, Maybe in the Future
                            sigpic
                            Kurokawa idėjinis lyderis
                            Lėtai keičiu slaptažodžius

                            Comment

                            • Surreal
                              Green World

                              • 2006 10 31
                              • 76

                              #15
                              Hmm, kažkaip kiekvienam žanre galima atrasti perliukų Va ko nemėgstu tai nemėgstu - mechos. Šiaip dominuoja dramos, istorinis, sci-fi žanrai. Na, dar labai pageidautina su romance ir ecchi, bet vien būtent šių žanrų animų nesu mėgėja.

                              Comment

                              Working...