Pasityčiojimai iš anime OP ir END

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    #16
    nu taip, pripažystu, per stipriai aš čia su tais 'pasityčiojimais' pavariau.
    O dėl tų visų "FANDUB", "Adaptation and interpretation: EFRAYN R. S." tai kaip dėjau į tai neatkreipiau dėmesio. Bet visi tie 'minedai' bent nuotaika pakelia. Ir jei rimtai tai aš niekuo nesipiktinu, tik šiaip vaizduoju "kaip šitaip galima, koks siaubas... kad jap. op prancūziškai??!! "

    Comment

    • Botaro
      Akuma


      • 2005 11 17
      • 196

      #17
      Man DB/Z itaslishkos op dainos praeina,turiu in pc
      Paskutinis pakeitimas nuo Botaro; 2007-06-27, 08:43.
      I have the Holy Lance

      Comment

      • Elintth
        Elint
        • 2007 03 27
        • 6

        #18
        ne nu kai pasiziuri kai kitatauciai dainouja... asmeniskai as tai anglu, rusu, ir japonu kitos kalbos negrazios

        Comment

        • Botaro
          Akuma


          • 2005 11 17
          • 196

          #19
          rusu =Q
          I have the Holy Lance

          Comment

          • Reijin
            Nieko nerašantis
            • 2006 06 06
            • 32

            #20
            Vokiečių būn labai kokybiškai padaryta.

            Comment

            • Lust
              a.k.a Yurla


              • 2006 12 17
              • 274

              #21
              Mmm... Trecias Samurai X closingas (asmeniskai pats graziausias is girdetu), taaaip senai dar kazkada per LNK ziurejau xDD labai miela dar karta buvo isgirst, o tas spanish fandub'as visai nieko, jus isgirstumet Eureka 7 english fandub, va ten tai vietoj mirt galima.
              Lust-Yurla @ DeviantArt

              Comment

              • maiindeg

                #22
                OMG XDDDDDDDDD Chrno Crusade - Opening (French) O_O baisesnio dalyko dar nemaciau tikrai pasityciojimas... bet vistiek kai klausai tai zvengas ima XDD ir muzika dar + subjaurojo...

                Comment

                • Hellsing_lover
                  Purinsesu no Darukuneso




                  • 2007 02 15
                  • 1318

                  #23
                  Žinau vieną anime, kurio prancūzišką ed versija labiau patiko nei japoniška -Tsukuyomi -MOON PHASE-

                  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                  Comment

                  • DarkNazi
                    former german officer

                    • 2006 12 25
                    • 54

                    #24
                    Trubūt tokio Evangelion Op dar nematet: http://www.youtube.com/watch?v=zCwsxW2ONuc
                    va čia tai pasityčiojimas bet neblogas man patiko
                    sigpic

                    Comment

                    • FreaK`aZ
                      Rimtas architektorius




                      • 2005 02 22
                      • 532

                      #25
                      Autorius DarkNazi
                      Trubūt tokio Evangelion Op dar nematet: http://www.youtube.com/watch?v=zCwsxW2ONuc
                      va čia tai pasityčiojimas bet neblogas man patiko
                      čia ne pasityčiojimas, o parodija ^^v ir visai nebloga.
                      "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                      with a sick idea of world domination"

                      Comment

                      • Keitaro
                        としのり
                        • 2007 06 29
                        • 62

                        #26
                        Asmenišai man patinka dauguma, nesvarbu kokios kalbos kaip kad pavyzdžiui Chrno Crusade - Opening (frenč version)... Super Kievienas matyt stengiasi perteikti kažką savo Čia pamenu namuose prieš keletą mėnesių gryžau iš mokyklos, eidamas į savo kambarį išgirdau kažką įdomaus, užsukau i sesers kambarį o tenai "Sailormoon" opening su vokišku vertimu tas tai žiauru buvo
                        sigpic

                        Comment

                        • zhmogeliukas
                          Super mega ultra rašytojas

                          • 2007 03 21
                          • 722

                          #27
                          anno..man nepatinka tie openingu keitimai.pamenu ziuredavau per toki kanala ''mangas'' anime, prancuziskai ar tj ispaniskai tj tik vienintelio yu yu hakusho op buvo originalo kalba,visi kiti perdaryti... ypac dbr pamenu ''dragon buul zet zet zet..'' xDDDD levai gan,ir kiekviena op visu tjp ziuret v.v na nieko nesakau tas ranmos op man patiko.turbut vienintelis.
                          ir daug kur nieshkas dave linkus tj bent jau melogija nepakeista,o ten net melodijos pakeistos.
                          p.s.net rusai perdaro openingus (shamanking pvz. ) na ok ok kox tai naime,zn leivas,bet vistik.
                          http://youtube.com/watch?v=IpixJf1DydQ
                          japonisko net melogija ir vaizdai netokie,cia is en openingo pakeite xDD neesme



                          edit: dar sm rusiska op radau xDD http://www.youtube.com/watch?v=WSrEOgD3G4I (p.s.geda prisipazint bet sitas op man mielas.geresnis negu vokiskas kuris buvo per lnk )
                          Paskutinis pakeitimas nuo zhmogeliukas; 2007-11-07, 17:02. Priežastis: radau nauja op

                          Comment

                          • mastER-R

                            #28
                            DB Ispaniskas OP...nesamone...daina visiskai netinka, net ne i takta dainuoja, ir balsas kaskoks gaidiskas...zodziu, ispanai, nebutu ispanai

                            Comment

                            • zhmogeliukas
                              Super mega ultra rašytojas

                              • 2007 03 21
                              • 722

                              #29
                              na va kiek ieskojau ranmos opening French,tai ir pasiseke ir radau ta pati (kieno regejimas geras pamatys kad is mangas kanalo irasas) http://www.youtube.com/watch?v=2nGUzaxZh2I op gan linksmas bet ne toks kaip jp

                              Comment

                              • Eglaya
                                Procrastinator


                                • 2005 07 22
                                • 561

                                #30
                                Visų pirma, lietuviškas Šrekas pirmas buvo visai nieko, tad nevarykit ant gerų aktorių, kurie garsino, tikrai buvo surinkti patys geriausi >=/

                                Ok, nors aš esu girdėjus tik Oversoul openingą iš Shaman King serijos, bet man visai patinka rusiška versija:
                                http://www.youtube.com/watch?v=h_yG---4mTU

                                Dar mačiau mėtosi youtube lenkiška, itališka, prancūziška ir ispaniška >.>'' (krome tos pačios angliškos)

                                Comment

                                Working...