Dragon Ball

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Botaro
    replied
    Pradejau su Dragon Ball ir baigsiu su Dragon Ball savo anime ziurejimus Pirmoje vietoje visada bus,kad ir kiek nauju,senu ir nerealiu animu bematyciau.Genialu

    Rašyti komentarą:


  • Kuronii
    replied
    joa, balsavimo variantu mazai ^^;
    Na dbz tikrai yra genialus darbas, tiesiog nuo savo world wide sloves tapes "popsiniu" anime, kuris daugmaz yra jau vertinamas vien del savo "prekinio zenklo".
    kaip likimo kalvis sake: dbz dienos praejo su pirmom ziniom apie anime^^
    Vienu zodziu: kaip anime jo neziureciau ir tikrai nesisiusciau dabar, bet kaip tokios sloves susilaukusi sedevra, galima ji gerbti^^;

    Rašyti komentarą:


  • Mao
    replied
    nu man tai nepatinka tiesa sakant tas dbz, dbgt...

    O vat DB tai jega. Nuo sito pradejau savo kelione i anime pasauli.

    O va labiau nemegstu ne dbz, o maziu dmz fanu... kurie taip isijaute i tuos herojus ir pan. kad issidirbineja kaip jie ir t.t. Tiesiog nepakenciu.

    Rašyti komentarą:


  • Likimo_Kalvis
    replied
    Digimonai rulina koma ten piesims, bet pirmas visada b\liks pirmu.
    DB ir t.t. nu ka, grazu buva paziuret kaip skaldos, ant sasviniu kampu paanimuot, papaisyt po to parduot bet tos denas praeje su pirmom ziniom apie Anime

    Rašyti komentarą:


  • dArt
    replied
    Nėra vidurinio varianto. (čia apie balsavimą)

    Taip tai buvo vienas pirmų mano anime. Tuo metu gal ir atrode genialus kurinys.
    Bet objektyviai vertint galiu tik dabar, kai esu paziureje daugiau anime. Ir siuo metu man tai yra eilinis shounen anime.
    Paskutinis pakeitimas nuo dArt; 2007-05-28, 21:14.

    Rašyti komentarą:


  • slicKrox
    replied
    Aisq genialu! Vaikystes anime! Nors daba ir atrodo jis man juokingas ir neidomus, bet niekada nepamirsiu kaip jis mane intriguodavo... amziams liks mano atmintyje...

    Rašyti komentarą:


  • Dai-Katana
    replied
    Labai jau platus balsavimo pasirinkimas ;/ Anime kaip anime. Labai užtęstas, labiau jaunesnei audotorijai, bet... eilinis anime. Antipatijos tokios didelės dėl jo populiarumo.

    Rašyti komentarą:


  • shemica
    Guest replied
    O aš pradėjau tai su Digimonais... DB žiūrėt pradėjau penktoj klasėj, prisimenu kaip parindavausi kai per ta antrą pamainą nespėdavau pamatyt serijos... Ir kaip žavėjausi savo pusbroliu, kuris taip viską išmano ir žino kaip koks sezonas vadinasi, ką po ko rodys...

    Rašyti komentarą:


  • Evil_of_Darknesz
    replied
    As pradejau savo anime karjera kaip tik nuo dragon ball, man dragon ball buvo, yra ir bus vienas is geriausiu anime, kazkada buvau net tapes sio anime fanu... Dabar jis guli mano anime liste laukia savo eiles kol bus perziuretas....

    Rašyti komentarą:


  • Izzo
    replied
    visiskai tau pritariu.. man cia vienas is ziauriausiu matytu anime.. puikiai suderinta special powers fighting comedy ir net drama elementai kaip sakei mani animeshkino karjera prasidejo su songoku

    Rašyti komentarą:


  • Lax..
    started a poll Dragon Ball

    Dragon Ball

    77
    Genialu!
    0%
    63
    Nesąmon
    0%
    14
    Ką manot apie dragon ball'ą?
    Asmeniškai tai anime, kuris turi savo dvasią...genialus kūrinys. Mane net stebina, kai kurių pasireiškimai, kad dragon ball'as yra š****, nors tie, kurie tai sako ir yra pradėję savo anime "karjerą" su juo, o paklausti, koks pervertiškiausias anime veikėjas yra, atsako, kad master Roshi. Dragon Ball'as tarp kitko yra pats populiariausias visų laikų anime(dalinasi vietą su Akira), išverstas į nemažai pasaulio kalbų, turi milžinišką fandomą, virtinę geimų, kurių galo vis dar nesimato. Tokios sėkmės susilaukusį kūrinį galėtų sukurt tik genijus...valdyti jaunimą yra viena didžiausių galių pasaulyje...
Working...