Dragon Ball

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Mantuzas1333
    replied
    Viskas kas genialu, tas paprasta...Taip yra ir su DB

    Rašyti komentarą:


  • setas
    replied
    geras buvo koks anime buvo visas serijas maciau ir visa kita kas liecia DB

    Rašyti komentarą:


  • rienka
    Guest replied
    nu nesuprantu as tu zmoniu kurie varo ant DB. as atsimenu net is paskutiniu pamoku begau, kad tik db pazet;D Deja po to, kai pradejo dbgt rodyt, tai lb nusivyliau, taip laukiau laukiau....o jau tokia nesamone ten tokia nesamone pridirbo..bjaurybes Tranxui plaukus ruzavai nudaze!

    Rašyti komentarą:


  • krapija
    replied
    na aš ne nuo dragon ball pradėjau, bet man jis iki šiol patinka. pats pirmas tai tikrai geras, dbz geras tik iki cello, o poto jau viskas nebegalėjau ir tai žiūrėt. bet kai pagalvoji, visi anime pasidarė tokie populiarūs Lietuvoj, kuriuos rodė koks lnk ar dar kas. ir ant visokių hellsingų ar fma ne ką mažiau yra užsikabinusių vaikų ir ne tik. tai man asmeniškai ta pati situacija ir su dragon ball, na tik ne pasauliniu lygiu aš čia sakau apie populiarumą tokį patį :>

    Rašyti komentarą:


  • Kaede
    replied
    niekada jo nepamirsiu... jis kaip koks antkapis mano sirdi- mire mylimas ir niekada daugiau neprisikels... vien tam, kad neisklaidytu tos susikurtos iliuzijos...

    Rašyti komentarą:


  • tigrea
    replied
    dievinu dragonball =D

    Rašyti komentarą:


  • Ajumi
    Guest replied
    As tai nuo digimonu pradejau paskuj ziurejau Dragon Ballne vienos serijos nepraleidau:rolleyes: Nesuprantu kaip skrandzio nesusigadinau tiek gumos surijus del tu lipduku nemazai ju turejau bet dabar jau ismeciau

    Rašyti komentarą:


  • HajiHaji
    replied
    siaip is dabartines pozicijos, kai prisimenu DB, man istringa tik DragonBall.. DragonBall Z taip pat buvo visai pakenciamas, taciau GT serijos jau eme igristi

    Rašyti komentarą:


  • Lust
    Guest replied
    pirmas matytas anime.xD tiesą sakant dar net nesuvokiau, jog tai anime.xD žiūrėjau tik pradžią,kol Gokas mažas buvo,po to kažkaip nustojau..;D kol žiūrėjau patiko..xDD

    Rašyti komentarą:


  • Toky
    replied
    Man taip pat patiko sis anime. miela paziureciau dar karta gaila kad neberodo nor maciau jau 3 kartu.

    Rašyti komentarą:


  • Miglaja
    replied
    Kaip matau tai daugumos "karjera" prasidejo nuo sio anime.........Mano neisimtis Jis man primena gerus laikus......

    Rašyti komentarą:


  • Moon.Phantom
    replied
    Na taip, dauguma pradejo nuo sito anime.. Ir ner ko stebetis, kad daug musu nebeziuri, nes jis vaikams.. Tiesiog, pasidaro labai banalus ir,... vaikiskas..

    Rašyti komentarą:


  • hikari
    replied
    dbz dbz ir dbz... tiesa sakant jau ir atsibodo tas dbz... viena karta mačiau nuo db iki gt, bet daugiau tikrai nebenorečiau pamatyt... seni laikai lieka senais .. o vat seniau mačiau ir labiau patikusiu nei dragon ball asmeniškai man vertint negaliu, manau truksta keliu variantu balsavymo

    Rašyti komentarą:


  • Evil_of_Darknesz
    replied
    Idomus faktas, cia kaikurie teigia, kad sitas anime"vaikams" bet tokioje amerikoj sitas anime tik nuo 13 metu O dabar kas nors pradetu savo anime ziuretojo "karjera" nuo dbz, tai manau tam zmogui sitas anime butu geriausias Jeigu jus nebutumet sio anime dar mate ir jeigu jis butu naujesnis (kad ir 2000 metu) mano nuomone jums jis butu geresnis net uz Naruto Anyway jei kas supratot, ka norejau pasakyt tai gerai, jei nesupratot dar geriau

    Rašyti komentarą:


  • pumyte7777
    replied
    Mna uzteko keliu minuciu ir as jo jau nekenciau

    Rašyti komentarą:

Working...