Dragon Ball

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Jomiliakas
    replied
    Genialus kūrinys, kuris yra virtes į Anime klasiką. Tikriausiai mažai tokių, kurie nežino šito animo. Jis man visada liks geriausiu visų laikų anime

    Rašyti komentarą:


  • Kyoshi
    replied
    Na, kad ir kokios nuomonės tvyrautų šioje temoje, vis tik, paneigimas, kad tai tapo legenda neturėtų jokios logikos. Daugeliui žmonių tai netgi galėjo būti "durys" į anime pasaulį.

    Rašyti komentarą:


  • Hidon
    replied
    Autorius Domingo
    Na anime tai zinoma labai geras, taciau manau nusivaziuot pradejo po Cell sagos,GT is vis neidomios buvo serijos.
    Tikrai , labai pritariu ,bet tai yra Klasika dar vaikysteje megau ir dabar megstu DB . Ir tikriausei kita karta irgi pamėgs ši anime nes tai yra daugelio antra megstamiause laida po teletabiu 8 balai .

    Rašyti komentarą:


  • Domingo
    replied
    Na anime tai zinoma labai geras, taciau manau nusivaziuot pradejo po Cell sagos,GT is vis neidomios buvo serijos.

    Rašyti komentarą:


  • エル・ローライト
    replied
    Myliu DBZ, kūrėjus, už tai kiek džiaugsmo davė vaikystėje.. Ir dar dabar kiek duoda. +10 <3

    Rašyti komentarą:


  • alucard
    replied
    Na kažkada žiurėdavau dar per lenkų televizija atsimenu, kai dar per lnk nerodė.Bet dabar... nežinau nesamonė

    Rašyti komentarą:


  • Tijuki
    replied
    Aš su šiuo anime taip pat užaugau (na dar po to buvo Sailor Moon, bet čia jau kita kalba xDDD)
    Tikrai pats geriausias anime pasaulyje! Negaliu nesižavėti nuostabiais veikėjais ir istorija. Dabar kai tik spėju būtinai pasižiūriu per LNK kai rodo arba internete.
    Nusipirkau visas 24 mangos dalis <3 (gaila trūksta 10 )
    Tikrai nerialus anime. Tikriausiai visų mylimas

    Autorius Ajumi
    As tai nuo digimonu pradejau paskuj ziurejau Dragon Ballne vienos serijos nepraleidau:rolleyes: Nesuprantu kaip skrandzio nesusigadinau tiek gumos surijus del tu lipduku nemazai ju turejau bet dabar jau ismeciau
    Priminnei ir man tą gumą. Siaubas buvo. Atsimenu kaip tetos maldaudavom, kad nupirktų. Tai vieną dieną toooooookį maišą nupirko, kad net baisu prisiminti xDDD
    Per kartą po 10 gumų su broliu susidėdavom į burną ir kolekcionuodavom lipdukus
    Atsimenu kaip paskui į tą gumą net pažiūrėt negalėjau, žandikaulius žiauriai skaudėjo xDDDDDDDDDDDD
    Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2011-05-21, 15:25.

    Rašyti komentarą:


  • エル・ローライト
    replied
    Užaugau su Dragon Ball, tai buvo pirmasis mano anime (tikriausiai) ir mėgstamiausia animacija. Dabar ir mangas paskaitau, taip nostalgiška prisiminti kaip džiaugiausi Dragon Ball'u vaikystėje. Kartais įsijungiu nline pažiūrėti kokią seriją ir pasakysiu, kūrėjas buvo nuostabios vaizduotės! Tik gaila, kad po to pradėdjo iš gražaus filmuk daryt komerciją.. Anyways, visi jį matėm.

    Rašyti komentarą:


  • Kenčis-Himura
    Guest replied
    Legendinis anime visa jaunystė prie jo.

    Rašyti komentarą:


  • Kara12
    replied
    Seip nesigiriu as cia niekuo, kur tu cia matai gyrimasi? Tik parasiau kaip man yra ir tiek

    Rašyti komentarą:


  • Daan
    replied
    ha... nekurie ir po 30m žiūri - rado kuom pasigirt : P

    Rašyti komentarą:


  • Kara12
    replied
    DBZ valdo, jis man pirmoj vietoj, ziurejau ji gal nuo kokiu 5-6 metu o dabar man 14 ir jis man vis dar patinka pasinesus as ant jo, labiausiai patinka DBZ, antroj vietoj DB ir paskutinei DBGT nes ten jau ne Troyamos piesta ir susilpninti veikejai bet vistiek visai patiko. Vienu zodziu legenda !

    Rašyti komentarą:


  • svajone
    replied
    visom keturiom uz! nostalgiska.... su mielu noru ir dabar paziuretau pirmaji sezona, nes buvo pats geriausias! antras kiek maziau vykes, o trecias tai is vis....

    Rašyti komentarą:


  • Darker
    Guest replied
    Atsimenu anksciau ziurejau su malonumu bt db taj nlbj,gal dar kada reiktu paziuret prisiminimui.

    Rašyti komentarą:


  • Hikari_
    replied
    visada as ji prisiminsiu siltai..

    Rašyti komentarą:

Working...