Ka manot apie Cyberpunk anime stiliu:)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • voiceofdeath
    Rimtas forumo narys

    • 2006 10 23
    • 119

    #16
    Na kaip bebutu Bebop tikrai nera Cyber punk pvz koks NGE tikrai turi daugiau Cyber punk elementu.
    Geriauisia sio zandro atstovai beabejo G.I.T.S ir Lain nors pvz is Lain Wochowskiai negvelbe kruva ideju man Matrica visiskai nepatiko nes man tas synergy reality labiausias biesinantis dalykas tapo Matricos kertiniu akmeniu.
    O stai Ghost in the shell manau tikrai galima vadinti zandro etalonu(jis turi viska ko turksta Matrcia ir dar dugiau).
    Jie tesiant geriausias mano matytas/skaitytas Cyber punk kurinis tai Neal Stephensono "Lavina" geriau kolkas nieko nesu mates kas atkurtu pacia Cyber punk atmosfera ir idiologija.
    Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
    Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #17
      Autorius Youka
      Kadangi nemegstu sci-fi filmu, atsigriebiu su anime. CP man vienas geriausiu zanru. Is tiesu, tikru "sedevru" yra nedaug, kurie atitiktu Kobalto rasta aprasyma, todel sunku pasitenkinti kazkokia miglota ideja apipinta mecha, nes po SEL, GITS, Akiros, Texnolyze, sunku rasti kazka ypatingo.
      Šiaip kas liečia šedevrus, tai įdomesni darbai yra postcyberpunko, nes kaip bebūtų ta atšaka kiek arčiau realybės pritraukta ir galima apčiuopt tą sąsaja su jau dabartiniais reiškiniais. Prie tokių kūrinių galima priskirt GITS ir Lain. Kiti išvardinti yra paprastojo cyberpunko šedevrai, kuriuose nagrinėjamos kiek kitokios problemos, jau susijusios su paties žmogaus 'tobulinimu' ir upgreidinimu. Tie jau kiek artimi biopunkui.
      Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2007-04-11, 10:30.

      Comment

      • Bardakas
        Žmogus Ne





        • 2005 09 22
        • 1462

        #18
        Dievinu cyber punk, gaila, kad mangoj geriau tai perteikiama, nei kokiam anime ar filme.
        Maybe on Earth, Maybe in the Future
        sigpic
        Kurokawa idėjinis lyderis
        Lėtai keičiu slaptažodžius

        Comment

        Working...