Naruto Shippuuden

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • MetalistaS
    Tas Kuris Miega
    • 2007 05 05
    • 34

    #76
    Vienas zodis... SUSINERVAVAU... kiek laiko 3 sav reikejo naujo epo laukt? ir del memories kratinio...begu nauja OP 3 sav imanoma piest... nu vienu zodziu susinervinau...
    Prasklendžia juodi sparnai,
    Nutyla varno žnektos
    Nustebę atsimerkia numirėliai
    Prasmek!.. Andaja

    Comment

    • Vienuolis
      Perverted Romanticist!?

      • 2007 05 01
      • 165

      #77
      Autorius MetalistaS
      Vienas zodis... SUSINERVAVAU... kiek laiko 3 sav reikejo naujo epo laukt? ir del memories kratinio...begu nauja OP 3 sav imanoma piest... nu vienu zodziu susinervinau...
      Šiaip naujas sezonas pradėjo todėl laukt reikėjo nors vistiek tai ne paguoda
      >_< 500x130

      Comment

      • Izzo
        one vs all, DIE AZ!



        • 2007 02 25
        • 1530

        #78
        Autorius Kurotani
        Spoileris:
        wuhu! Gaara gyvas! "gelbejam gaara" baigesi .idomu is ko dabar fileriai bus?;DD

        nebus tu fileru,mangos db da*negrazus zodis* prikurta

        Spoileris:
        db gi apie Sai turi rodyt
        SCREW YOU, PEOPLE!

        Comment

        • dattebayo
          random fangirl syndrome

          • 2007 11 18
          • 207

          #79
          o kaip gi galima neziuret tokio awesomo?!
          radau nebloga saita kur galima parsisiust visus naruto shippuuden epizodus :
          www.narutochaos.com tik reikia uzsiregint.
          na ir as imesiu pora shippuudeno picsu...



          Paskutinis pakeitimas nuo dattebayo; 2007-11-18, 12:31.

          Comment

          • Eglaya
            Procrastinator


            • 2005 07 22
            • 561

            #80
            Spoileris:
            Pastarieji du epizodai su Sai ir ANBU Root, praėjo labai greitai. Aš ne pati nustebau. Buvo taip: eh? Viskas? More, I need more I SAY~! grawr xD Bent jau Yamato jau pasirodė


            O dėl paveiksliukų, tai... daugiausia apkalbų sukėlęs epizodas iš naujo sezono opening'o yra šitas:


            Comment

            • Izzo
              one vs all, DIE AZ!



              • 2007 02 25
              • 1530

              #81
              jo man ir patiko nauajs sezonas, ir openingas veza tiek daina tiek animacija ^^
              SCREW YOU, PEOPLE!

              Comment

              • [A]Maya

                #82
                Man tai kaip patys pirmieji openingai labiau patiko nei dabar. Nors endingas pats naujausias man patinka. GO SAI!

                Comment

                • dattebayo
                  random fangirl syndrome

                  • 2007 11 18
                  • 207

                  #83
                  unreal tas Sai *-*
                  "I like ugly b*itches like you" lolz
                  kolkas maciau shippudeno visus 27 (tiek kolkas isleista) episode'us. veiksmo siek tiek dar like, bajeriai awesome, vnz, teigiamai. labai patiko abu shippuudeno openingai!
                  (narutardish)

                  Comment

                  • nejiten
                    3;2;1; click boom cicaboo

                    • 2007 11 19
                    • 65

                    #84
                    don`t fight let`s be friend ........ ^.^ Man tai lb patiko pirmas shippundeno openingas - Hero Come Back ......... Bet antras - U are my friend nu daina visai nk ,o vaizdas be komentaru!!!!!!!!!!!!!

                    [IMG]http://www.ipix.lt/out.php/i325395_NarutimateAccel2WallpaperbyNArUKAgE.jpg

                    Paskutinis pakeitimas nuo nejiten; 2007-12-31, 21:22. Priežastis: ...

                    Comment

                    • pumyte7777
                      Narys
                      • 2007 12 31
                      • 37

                      #85
                      Ziauriausias openingas You Are My Friend jis zudo ir labai uzstringa po to visa diena sedziu ir dainuoju (Shippuudene gaara pagrazejo ir zinoma Sasuke


                      Paskutinis pakeitimas nuo pumyte7777; 2007-12-31, 19:38.

                      Comment

                      • Uniccorn
                        Ner Laiko

                        • 2007 07 02
                        • 84

                        #86
                        Galetu shippuudeno serijos nebut tokios uztestos,labai nervuoja, kai 3 serijas Kakashis Mangekyou Sharingan(tikiuos teisingai parasiau...)bando padaryt....40-41 serijos irgi. Pogalais man reik veiksmo!!!
                        Dabar apie openingus ir endingus : gaila, kad pakeite Nobodyknows-heroes come back, nors The distance irgi veza , o del endingu tai visi jie geri!
                        Susumavus shippuudena ziuriu del jo bajeriu, o seip, kadangi perskaiciau manga tai ir ziuret kazkaip keista kai zinai kas turi ivykt, o labiausiai pykstu kai kazko neparodo, kas buna mangoj....
                        P.S. Kadangi cia daug kas deda foto, tai ir as idesiu Team Hebbi foto kelias

                        ir dar viena
                        Paskutinis pakeitimas nuo Uniccorn; 2007-12-31, 19:51.
                        Kiekvieno sirdis kazko pilna
                        Pas vienus gera,kitus bloga
                        Tik pas mane ji tuscia
                        Nieko joje nebera

                        Comment

                        • pumyte7777
                          Narys
                          • 2007 12 31
                          • 37

                          #87
                          Team Hebi jej mmm Sasuke........(mine) Idomu jis tikrai Itachi nudejo....Jo kai tas serijas istesia tai uzknisa tarkim ten pradzioj kai gaara su deidara kovojo ir naruto su sakura turejo skambaliukus atimt is kakashio jau uzauge.....
                          Paskutinis pakeitimas nuo pumyte7777; 2007-12-31, 20:49.

                          Comment

                          • Izzo
                            one vs all, DIE AZ!



                            • 2007 02 25
                            • 1530

                            #88
                            nekenciu sasukes,taciau prisipazinsiu kad man labai patinka dabartine jo isvaizda ^^ ta prasme drabuziai,sukuosena ir ta plonoji katana <- *it's for katana* ^^!
                            SCREW YOU, PEOPLE!

                            Comment

                            • Tautvi
                              Valgau vaivorykštes :3

                              • 2007 12 28
                              • 61

                              #89
                              Gal čia ne į temą, bet sakykit, kada išeis Naruto manga ch, kai sasuke su Itachiu kovoja, ta prasme ch 385?
                              Labai laukiu tos dalies.
                              One big smile, that is what an ideal world should be.

                              a smile just like this one :}

                              Comment

                              • Tautvi
                                Valgau vaivorykštes :3

                                • 2007 12 28
                                • 61

                                #90
                                Autorius Uniccorn
                                Galetu shippuudeno serijos nebut tokios uztestos,labai nervuoja, kai 3 serijas Kakashis Mangekyou Sharingan(tikiuos teisingai parasiau...)bando padaryt....40-41 serijos irgi. Pogalais man reik veiksmo!!!
                                Dabar apie openingus ir endingus : gaila, kad pakeite Nobodyknows-heroes come back, nors The distance irgi veza , o del endingu tai visi jie geri!
                                Susumavus shippuudena ziuriu del jo bajeriu, o seip, kadangi perskaiciau manga tai ir ziuret kazkaip keista kai zinai kas turi ivykt, o labiausiai pykstu kai kazko neparodo, kas buna mangoj....
                                Pritariu, kai naruto buvo su 4uodegom, labai tempė ir kokių 10 minučių rodė vien jo piktą snukelį.
                                p.s. man la-abai patiko SHippuuden'o seriją (nepamenu kuri) kai naruto susitiko su Shino, ir jo neprisiminė.

                                Autorius Izzo
                                nekenciu sasukes,taciau prisipazinsiu kad man labai patinka dabartine jo isvaizda ^^ ta prasme drabuziai,sukuosena ir ta plonoji katana <- *it's for katana* ^^!
                                Pritariu vėl, man sasuke db tok se-eksas. Tik truputį emo, bet ne-esmė.
                                Paskutinis pakeitimas nuo Tautvi; 2008-01-01, 12:06.
                                One big smile, that is what an ideal world should be.

                                a smile just like this one :}

                                Comment

                                Working...