Naruto Shippuuden

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • destiny
    replied
    Autorius Intrigante
    ei gal baikit apie Sasukės nužudymus kalbėt X_X kas per svajonės -_-
    tu mane ne taip supratai as turejau omeny kad sasuke pats nuzudytu naruto arba sai, o ne jie jy nuzudytu

    Rašyti komentarą:


  • Huy-san
    replied
    visus juos rekia nuzudyti. ir kuo greiciau

    Rašyti komentarą:


  • Intrigante
    Guest replied
    ei gal baikit apie Sasukės nužudymus kalbėt X_X kas per svajonės -_-

    Rašyti komentarą:


  • destiny
    replied
    man tai noretusi kad sasuke nuzudytu koky naruto ar sai

    Rašyti komentarą:


  • pumyte7777
    replied
    Autorius nysaka
    Jo turiu kompe naruto shipuuden 52 epizoda patiko, kai sakura sasukei ketino i snuki ivaziuot(jauciu jai paciai butu kliuve), bet jai tas naujas vadas sutrukde ir ji pati sasuke pasmeige su kardu , o kaip toliau tai nelabai prisimenu. Nu bet istikruju tai labai patiko ir pirmas ir antras sezonai(ypac antras nes graziau nupaisyta ir siaip idomiau)
    Tai ir baisiausia kad butu Sasuke pasmeiges Sakura ir mano svajone butu isipildzius bet ne ponas medinukas sutrugde viska nekenciu jo

    Rašyti komentarą:


  • Izzo
    replied
    pažėjau ir aš, jau toks šlamštas, kad negaliu. Apart kovų nieko gero nebuvo, priešai kiekvienam filme kone identiški, rūžavas rasenganas, merga kaip ir visuose kituose filmuose vieniša ir atstumta kaip ir pats Naruto. Dar kas patiko tai pabaigoj, kai užklausė " Ar padarysi mane?" Naruto atsakė "jo".. Ech geriau į TV serijas įdėtų tiek darbo kiek čia, tada nors būtų verta laukt naujo epo, o dbr lygtais iš pareigos pažiūriu.
    Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2008-04-27, 19:46.

    Rašyti komentarą:


  • lalaila
    Guest replied
    aga siandien perziurejau, patiko

    Rašyti komentarą:


  • mandarinas
    replied
    Naruto movie 4 su subais jau torrentose

    Rašyti komentarą:


  • Botaro
    replied
    bet tai baisu tas naruto,atrodo ,kad kurejams skauda rodyti kanors naujo. Mangoj daugiau juda nei serijose

    Rašyti komentarą:


  • tota1ity
    Guest replied
    Autorius Izzo
    Naruto RAW manga iseina kiekviena sestadieni apie 00.00h musu laiku.. apie 9-10h jau galima rast scanlationu.. geriausia chekint mangahelpers.com. pas juos viskas atsiranda greiciausiai ^^
    www.narutochaos.com arba www.narutocentral.com , cia manga atsiranda dazniausiai penktadieniais 22h, jau išversta.

    O Naruto Shippuuden žiūriu iš ėsmės dėl to, kad tiesiog matęs visas serijas ir visą mangą ( kiek dabar išleista ) perskaitęs tai įdomu pažiūrėt kaip padarys anime tuos pačius dalykus, bet mane kažkaip pirmieji sezonai iki filerių daug stipriau traukė, buvau nesveikai pasinešęs, su Shippuuden kitaip..
    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2008-03-25, 08:54.

    Rašyti komentarą:


  • Tautvi
    replied
    Autorius nysaka
    Jo turiu kompe naruto shipuuden 52 epizoda patiko, kai sakura sasukei ketino i snuki ivaziuot(jauciu jai paciai butu kliuve), bet jai tas naujas vadas sutrukde ir ji pati sasuke pasmeige su kardu , o kaip toliau tai nelabai prisimenu. Nu bet istikruju tai labai patiko ir pirmas ir antras sezonai(ypac antras nes graziau nupaisyta ir siaip idomiau)
    Man antras sezonas kaip tik nepatinka.
    1. Dėl filerių filerių filerių.
    2.Nupiešta tiesiog siaubingai, kokie jų baisūs snukiai, ypaš Ino.
    3.Fileriai
    4.Net neprisiverčiu žiūrėt 47 (atrodo) serijos.
    ...
    Ai beje, spoilerius dėk į spoilerį
    ...

    Rašyti komentarą:


  • nysaka
    replied
    Jo turiu kompe naruto shipuuden 52 epizoda patiko, kai sakura sasukei ketino i snuki ivaziuot(jauciu jai paciai butu kliuve), bet jai tas naujas vadas sutrukde ir ji pati sasuke pasmeige su kardu , o kaip toliau tai nelabai prisimenu. Nu bet istikruju tai labai patiko ir pirmas ir antras sezonai(ypac antras nes graziau nupaisyta ir siaip idomiau)

    Rašyti komentarą:


  • juudiiiss
    replied
    Autorius Nafania
    kiek is vis shippuuden seriju naruto??
    Po kolkas 48 serijos yra

    Rašyti komentarą:


  • Nafania
    Guest replied
    Autorius Burtas
    Sveiki,

    Kip žinia nuo vasario 16 d. pradėjo eiti Naruto Shippuuden, o tai reiškia naują sezoną ir filerių pabaiga. Pakolkas pradžia daug žadanti, nors ir iš pirmų trijų ep. pilno vaizdo visgi susidaryti negalima, bet tiek metų laukus manau verta ir toliau žiūrėti

    P.S. Kaip sakant laukiam Naruto VS Sasuke susitikimo (Naruto Shippuuden pirmo epo pradžia bent jau nuteikė džiugiai... tikėkimės ir toliau viskas eisis puikiai).
    kiek is vis shippuuden seriju naruto??

    a zmones??
    Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-03-05, 19:53.

    Rašyti komentarą:


  • pumyte7777
    replied
    Autorius Tautvi
    Pritariu, kai naruto buvo su 4uodegom, labai tempė ir kokių 10 minučių rodė vien jo piktą snukelį.
    p.s. man la-abai patiko SHippuuden'o seriją (nepamenu kuri) kai naruto susitiko su Shino, ir jo neprisiminė.


    Pritariu vėl, man sasuke db tok se-eksas. Tik truputį emo, bet ne-esmė.
    Jo ten su Shino geras buvo

    Rašyti komentarą:

Working...