Naruto Shippuuden

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hidden_soul

    #16
    aciu lb man kazkada klasiokas irgi sake kad naruto fileriai neblogi tik vat ish kur ju gauti napasake ash atrodo maciau truputi, (bet nzn ar tj fileris) ten tipo naruto isgere surugusio pieno, uzsimane i tulika, o i tulika buvo eile ish beveik visu naruto veikeju, tada jis nuejo ten kur daug tuliku (toi toi ) bet juos visus nusluojo choji ir toliau man sutrugde ziureti. ar tai fileris ??

    ash ir esu ziurejusi 101 epa tj ten man lb gaila varles i kuria pataike strelyte

    Comment

    • Džiro sesė
      X - Crime of visual shock


      • 2005 11 12
      • 604

      #17
      Šiaip jau Sasuke's tėvas yra Fugaku Uchiha.
      Štai wikipedijoj yra aprašyti visi Uchihos, bet apie Madara informacijos
      laaaabai mažai,
      tad manau jis turėtų dar tik pasirodyti animej/mangoj.
      (http://en.wikipedia.org/wiki/Uchiha_...#Madara_Uchiha)

      O šitam linke žmogeliai irgi aptarinėja ir aiškinasi, kas tasai Madara, galit
      pasiskaitinėti, gal ką rasit.

      http://images.google.lt/imgres?imgur...icial%26sa%3DN

      O dėl paveiksliuko, kažkokį radau, bet nežinau tesybė tai ar ne, fanartas ar dar kas nors,
      bet tasai sėdintis asmuo man nepažįstamas.



      Na, o čia dar šį tą radau, bet ar tai teisybė.....
      http://youtube.com/watch?v=M6EbdJ2nX...elated&search=

      P.S. O kas dėl Yondaime (ar kaip ten rašosi), galimybę jį
      pamatyti gyvą (ar bent jau pusiau gyvą) mes turėjome 69 anime serijoje, kai
      Orochimaru kovojo su Sarutobi. Kai Orochimaru iškvietė pirmuosius
      du Hokages, Sarutobi pasakė, kad turi bet kokia kaina sulaikyti Orochimaru, kad tasai neiškviestų Youndaime.
      Atsižvelgiant į faktą, kad pirmieji du Hokages buvo prikelti
      iš mirusiųjų ir tas pats buvo ketinama daryti ir su Yondaime, peršasi išvada, kad jis tikrai miręs...
      Na, žodžiu, tokie mano pamąstymai.
      Paskutinis pakeitimas nuo Džiro sesė; 2007-04-14, 10:41.

      Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

      Comment

      • Džiro sesė
        X - Crime of visual shock


        • 2005 11 12
        • 604

        #18
        Autorius Blood_Wolf
        Ar kai skaitet manga pastebejot kad akatsuki vadas turi sharingan'a o ant anime neturi?



        Paskutinysis paveiskliukas iš anime, taigi manau, kaip ir sakė Tsuyu, mes ne taip supratom mangos papaišymą.

        Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

        Comment

        • Hidden_soul

          #19
          Autorius Blood_Wolf
          Nu juk gali buti madara arba madaros vaikas. Sprendziant is kyubi pokalbio su sasuke madara tikrai nebuvo gerietis o sasuke jo net nepazista (madara gali buti seimos geda ir panasiai) o itachis tai tikrai nepats susigalvojo kaip gauti mangekyou sharingana.
          kiek as zinau madara buvo gerietis, pusiau demonas ir Uchiha clano ikurejas, jis buvo iskvietes Kyubi kad nuzudyti savo teva demona (tasai norejo madaros kuno na tjp pat kaip Orochimaru Sasuke's) na bet nzn ar tai tiesa, gali pats paskaityti http://images.google.lt/imgres?imgur...icial%26sa%3DN

          Comment

          • Blood_Wolf
            ...whatever...
            • 2006 10 28
            • 112

            #20
            Not much is known about this Uchiha member. He seems to be well known by the Nine-Tailed Demon Fox, who said that Madara's chakra was even more sinister than its own at the time and that Sasuke now holds the same chakra. "Madara" means "mottles" or "speckles". cia is wiikipedios. Tai abejoju ar jis buvo gerietis

            Comment

            • piccosan
              Daft Punk

              • 2005 11 28
              • 250

              #21
              prisimenat kai naruto kovesi su sasuke ant tu dvei statulu prie krioklio... tai tipo veina is ju buvo madaros.. nustebino mane sitas dalykas... tai va
              ka geriausiai radau apie uchiha klana ir madara.
              The Dark History of Uchiha: The Bloodline of Tengu
              i sveikata

              Comment

              • Hidden_soul

                #22
                Autorius Blood_Wolf
                O kas sake kad jis uchiha ikurejas?
                Anyway, this girl from Hyuuga was in love with Sojobo taking the human form without knowing his true identity. She married him shortly after they met each other. A year or two later, she was pregnant and gave birth to their first son. Sojobo named this son Uchiha, Uchiha Madara, after Uchiwa which means fan. And of course as we know, fan also later became the symbol of this new clan.

                gal ne ikurejas, bet manau kad pirmasis is uchihu
                Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-05-06, 11:53.

                Comment

                • Gvauz
                  Naras
                  • 2006 11 18
                  • 271

                  #23
                  nu ir isitrauke jus i ta naruto pasauli. as tai ji ziuriu tik del veixmo ir nerupi kox ten klanas seneusias ir kaip kuris susikure ir ka dare. dbr idomu paziuret ko kuris veikejas naujo ismoko po paprastu naruto seriju. ir ka moka nauji veikejai.

                  Comment

                  • Izzo
                    one vs all, DIE AZ!



                    • 2007 02 25
                    • 1530

                    #24
                    viskas nuo pradziu
                    cia siunciuosi skaitymui kai isiena naujas ch
                    cia siunciuos perfect kokybes bet cia tik patys paskutiniai ch.. gal yra ir kiti.. neieskojau

                    enjoy
                    SCREW YOU, PEOPLE!

                    Comment

                    • Ferentarius

                      #25
                      Atsisiunciu 5~6 serijas, paziuriu ir patikusias serijas insirasau. Manga taipogi skaitau ir savaime aisku, kad ji geresne negu isleidziamos serijos. Bet mangoje viskas "sustinge", nera judesio Todel tam tikras serijas ir verta isirasyt. Sakyciau, kad Kakashio silpnybe tapo man neisvengiama, kai jau pradejau manga skayt Ir serijos jau nebeidomios... Nebent, jei koks geras fileris pasirodytu.

                      Comment

                      • moonlight

                        #26
                        hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

                        hhhhhhhhhhhhhhhhhh man lbj nepatynka kad sasukes iswis nerodo...per manga bent jau jis yra nors ir ne su jais bet su kazkokia karin ir dar ten welnias zino kuo...bet bent jau yra

                        Comment

                        • Botaro
                          Akuma


                          • 2005 11 17
                          • 196

                          #27
                          A jus matet 16 serija,ar jus matet!!!!! aishku matet.
                          Bene pirma Naruto serija kuri man patiko ir kurioje nebuwo veiksmo O.o mat idomaus info wisgi pateike.Ish kitos serijos tikiuosi daug.
                          I have the Holy Lance

                          Comment

                          • Izzo
                            one vs all, DIE AZ!



                            • 2007 02 25
                            • 1530

                            #28
                            jo botaro 15 ir 16 serijos man ir jau pradejo patikt.. jei nesudirbs kovos su deidara ir sasoriu tj naruto shippuuden dar gali islipt is duobes ^^
                            SCREW YOU, PEOPLE!

                            Comment

                            • Ugoolf
                              Keep it real !
                              • 2007 06 04
                              • 20

                              #29
                              Seip po fileriu atrode , kad Naruto nebegalesiu ziuret niekada
                              Bet shippuunden pirmosio serijos minutes kazkuo vel uzkabino
                              O seip toliau Naruto ziuriu ir net nesigailiu , kad vel prie jo prikibau

                              Comment

                              • ~~JuRgA~~

                                #30
                                nesuprantu kas cia per naujas bernas? gal ka nors praziopsojau ziuredama anime ? panasus truputi i sasuke... bet man biski nedaeina... "D dabar kazin kjaip bus su gaara. gal kas zinot kiek is viso yra tu shippuuden seriju? tjaip as per intika visas maciau naruto paprastas ir laukiu labai 4 movie.

                                Comment

                                Working...