Naruto Shippuuden

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Džiro sesė
    replied
    Autorius Blood_Wolf
    Ar kai skaitet manga pastebejot kad akatsuki vadas turi sharingan'a o ant anime neturi?



    Paskutinysis paveiskliukas iš anime, taigi manau, kaip ir sakė Tsuyu, mes ne taip supratom mangos papaišymą.

    Rašyti komentarą:


  • Džiro sesė
    replied
    Šiaip jau Sasuke's tėvas yra Fugaku Uchiha.
    Štai wikipedijoj yra aprašyti visi Uchihos, bet apie Madara informacijos
    laaaabai mažai,
    tad manau jis turėtų dar tik pasirodyti animej/mangoj.
    (http://en.wikipedia.org/wiki/Uchiha_...#Madara_Uchiha)

    O šitam linke žmogeliai irgi aptarinėja ir aiškinasi, kas tasai Madara, galit
    pasiskaitinėti, gal ką rasit.

    http://images.google.lt/imgres?imgur...icial%26sa%3DN

    O dėl paveiksliuko, kažkokį radau, bet nežinau tesybė tai ar ne, fanartas ar dar kas nors,
    bet tasai sėdintis asmuo man nepažįstamas.



    Na, o čia dar šį tą radau, bet ar tai teisybė.....
    http://youtube.com/watch?v=M6EbdJ2nX...elated&search=

    P.S. O kas dėl Yondaime (ar kaip ten rašosi), galimybę jį
    pamatyti gyvą (ar bent jau pusiau gyvą) mes turėjome 69 anime serijoje, kai
    Orochimaru kovojo su Sarutobi. Kai Orochimaru iškvietė pirmuosius
    du Hokages, Sarutobi pasakė, kad turi bet kokia kaina sulaikyti Orochimaru, kad tasai neiškviestų Youndaime.
    Atsižvelgiant į faktą, kad pirmieji du Hokages buvo prikelti
    iš mirusiųjų ir tas pats buvo ketinama daryti ir su Yondaime, peršasi išvada, kad jis tikrai miręs...
    Na, žodžiu, tokie mano pamąstymai.
    Paskutinis pakeitimas nuo Džiro sesė; 2007-04-14, 10:41.

    Rašyti komentarą:


  • Hidden_soul
    Guest replied
    aciu lb man kazkada klasiokas irgi sake kad naruto fileriai neblogi tik vat ish kur ju gauti napasake ash atrodo maciau truputi, (bet nzn ar tj fileris) ten tipo naruto isgere surugusio pieno, uzsimane i tulika, o i tulika buvo eile ish beveik visu naruto veikeju, tada jis nuejo ten kur daug tuliku (toi toi ) bet juos visus nusluojo choji ir toliau man sutrugde ziureti. ar tai fileris ??

    ash ir esu ziurejusi 101 epa tj ten man lb gaila varles i kuria pataike strelyte

    Rašyti komentarą:


  • Izzo
    replied
    as parsisiunciau tj kompe jei reikia online tj galiu duot linka, bet ten prasideda tik nuo shippuuden t.y. uzumakio grizimas namo i Konoha

    http://manga.unrivaled.info/index.ph...=/Manga/Naruto

    o kas liecia ziurejima tj prisiryzau baigt zet filerius ziuriu jie nera visai blogi snd vat is Lee prisiluzau ir Curry of Life

    Rašyti komentarą:


  • Izzo
    replied
    Autorius Sasumi
    X3 hmmmmmm...butu ydomu pamatyt?rastum?

    prasom

    Rašyti komentarą:


  • Sasumi
    replied
    nu nzn...kad Gaara tai sutinku ^^ bet Deidara O_O ispradziu pagalvojau,kad jis merga!Bet kai balsa isgirdau tai....XD
    cia naujasi team 7 sensejus
    http://www.deviantart.com/deviation/...+age_scale%3A5

    o cia Sai -_- (nuogos bambikeeees)
    http://www.deviantart.com/deviation/...+age_scale%3A5

    Autorius Surreal
    Na, aš dar tik pirmą Naruto žiūriu ir neskaičiau jokios mangos, tai nelabai ką ir žinau apie tą Sai :]
    O jis ką, ne vien šitam fanart'ą tokį stilių įvaldęs (ta prasme, ta nuoga bamba...)?
    cia yra ne fan art,cia yra tikrorjo kurejo piesinys,tik kad nuspalvintas naruto fano.o su nuoga bambike jis nuolat bus,toks jo outfitas...

    Izzo-->tikriausiai http://www.deviantart.com/deviation/...+age_scale%3A5
    Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-05-25, 04:23.

    Rašyti komentarą:


  • Tsuyu
    replied
    Well, nezinau kaip ten su tuo Sai(kokios jis ten pakraipos), bet pats Naruto Shippuuden pabaigus Naruto atrode tarsi nauja banga po fileriu..Skaitau manga(tikslaiu jau seniai perskaiciau, ir vis papildau jei atsiranda naujas chapteris) ir matau(ir manau), kad naruto pasikeite tik pavadinimas ..Kazkaip man didziulis nervas ima , tas kiekis epizodu priveiks mane ..Bus graziu kovu geros muzikos, bet kova su Sasuke tai bus uojoj matyt tik pacioje pabaigoje NS
    (tikiuosi ka cia parasiau ne spoileris , nes tai tik mano nuomone)

    ir vat ka pastebejau ir kas man labai patinka Shippuuden(naruto irgi gera buvo)..ta tokia muzika akatsuki(ir shiap pr kova su gaara kur skamba)..sugoi!!!jei garsiai anime ziuri tai net siurpas eijna(na, bet cia nuo muzikos skonio priklauso)anime vaizdas+muzika..super^^
    Paskutinis pakeitimas nuo Tsuyu; 2007-04-01, 22:57.

    Rašyti komentarą:


  • Sasumi
    replied
    Autorius Dziro sese
    Ne Sasuke ten, o Sai, savotiškas pakaitalas ,kaip sakė Sable, trečiasis narys Kakashi'o komandoj.
    joa,Sasukes vieta uzeme,pyderis kazkokis <.< nepagalvokit,kad as cia del Sasukes.is dalies joa,bet siaip tai del Naruto,tas **** Sajus savotiskai yzeide Naruta per kova sakydamas-"so what do you have between your legs?" gaidys ** .beja tur pasikeist ne tik charas,bet ir sensei bent jau pagal manga,Yamato berods....aj ka as zinau ^^
    Sai-->Sakura-->Naruto-->Sasuke

    Rašyti komentarą:


  • Scourgen
    replied
    Smagus. Smagus. Žiūriu aš naruto nuo pradžios. Fileriai vėžį varė, bet pagaliau jie baigėsi. Šiaip girdėjau, kad Naruto shppuuden bus ištampytas iš visų galų kaip koks dragonball‘as: turi būti kova, parodo vieno kumštį, parodo kito kumštį, parodo akies sumerkimą, parodo vėjo gūsį, parodo šlamančius lapus, parodo čiurlenantį upelį, staiga vienas išsitraukia aštrų objektą ir po jo metimo prasideda 15~155 minučių beprasmis dialogas. Tada vienas personažas 2 serijas krauna chakrą, o paskui 3~4 serijas kiti personažai ja stebisi.

    Rašyti komentarą:


  • Džiro sesė
    replied
    Ne Sasuke ten, o Sai, savotiškas pakaitalas ,kaip sakė Sable, trečiasis narys Kakashi'o komandoj.

    Rašyti komentarą:


  • Sable
    replied
    Ne Sasuke o šiaip pakaitalas taip sakant. Naujas charas. >.>
    O Uzumakis ryškiai kažką negero daro, užtenka į Sakurą pažiūrėt >.>'''

    ps. Gaara protingiausias an BG

    Rašyti komentarą:


  • piccosan
    replied
    toks vaizdas kad Naruto rodo "F*ck you!!" ir ten sasuke ar man jau visai blogai su regejimu?
    geriausiai tai akamaru su choujiu atrodo

    Rašyti komentarą:


  • Sasumi
    replied
    Autorius Izzo
    man tai patiko kai Narutas bande hidden jutsu ougi - senen goroshi kakashiui padaryt. patiko tas fps speed'as, va toko greicio galejo but kova Gaaros ir Akatsukio ir butu lb geras epizodas.
    aj aha,ta vieta XD kakashis vos issisuko XD
    na,o cia vyresnioji karta:

    Rašyti komentarą:


  • random
    replied
    Nu, youtobei paziuriu ir pakolkas neblogai Zinoma, su ankstesnia animacija lyginti negaliu, nes nemaciau (tk manga skaiciau),bet ganetinai gera pasirode Ypac patiko opening ir ending Tik reikia tiketis, kad nesuprastes, bet dabar tai thumbs up
    p.s. <3 Gaara

    Rašyti komentarą:


  • Dai-Katana
    replied
    Na kodėl pavergti? Tiesiog geras anime ir tiek. Ir tų epų ne per daugiausiai... kiek ten tų sezonų iki 130 kažkelintos serijos? Iki šito Shippuuden nuo minėtų 130 kažkelintų serijų viską praleidžiame ir turime gražaus, skanaus veiksmo. Man jis irgi žiauriai patiko (blemba - vienu smūgiu iki filerių nuo 1 epizodo nežiūrėčiau nepatikusios animo), tačiau palauksiu kol NS bus išleista bent jau 26 epizodai. Užtenka iš tokio tipo einamųjų animų Bleacho...

    Rašyti komentarą:

Working...