Naruto Shippuuden

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Izzo
    replied
    nu kad taip buna.. kai atsikeliu ~10h is ryto jau randu ^^ siaip kartais veliau pasitaiko,bent dbr per sventes ^^ be to pas juos ir laiko juosta kazkiak skirias ^^ mes einam miegot i jie dar tik keliasi ^^
    Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2008-01-01, 20:01.

    Rašyti komentarą:


  • Smart
    replied
    Autorius Izzo
    kiekviena sestadieni apie 00.00h musu laiku.. apie 9-10h
    Cia greitai,kazkaip.

    Rašyti komentarą:


  • Izzo
    replied
    Autorius Tautvi
    Gal čia ne į temą, bet sakykit, kada išeis Naruto manga ch, kai sasuke su Itachiu kovoja, ta prasme ch 385?
    Labai laukiu tos dalies.
    Naruto RAW manga iseina kiekviena sestadieni apie 00.00h musu laiku.. apie 9-10h jau galima rast scanlationu.. geriausia chekint mangahelpers.com. pas juos viskas atsiranda greiciausiai ^^

    Rašyti komentarą:


  • Tautvi
    replied
    Autorius Uniccorn
    Galetu shippuudeno serijos nebut tokios uztestos,labai nervuoja, kai 3 serijas Kakashis Mangekyou Sharingan(tikiuos teisingai parasiau...)bando padaryt....40-41 serijos irgi. Pogalais man reik veiksmo!!!
    Dabar apie openingus ir endingus : gaila, kad pakeite Nobodyknows-heroes come back, nors The distance irgi veza , o del endingu tai visi jie geri!
    Susumavus shippuudena ziuriu del jo bajeriu, o seip, kadangi perskaiciau manga tai ir ziuret kazkaip keista kai zinai kas turi ivykt, o labiausiai pykstu kai kazko neparodo, kas buna mangoj....
    Pritariu, kai naruto buvo su 4uodegom, labai tempė ir kokių 10 minučių rodė vien jo piktą snukelį.
    p.s. man la-abai patiko SHippuuden'o seriją (nepamenu kuri) kai naruto susitiko su Shino, ir jo neprisiminė.

    Autorius Izzo
    nekenciu sasukes,taciau prisipazinsiu kad man labai patinka dabartine jo isvaizda ^^ ta prasme drabuziai,sukuosena ir ta plonoji katana <- *it's for katana* ^^!
    Pritariu vėl, man sasuke db tok se-eksas. Tik truputį emo, bet ne-esmė.
    Paskutinis pakeitimas nuo Tautvi; 2008-01-01, 12:06.

    Rašyti komentarą:


  • Tautvi
    replied
    Gal čia ne į temą, bet sakykit, kada išeis Naruto manga ch, kai sasuke su Itachiu kovoja, ta prasme ch 385?
    Labai laukiu tos dalies.

    Rašyti komentarą:


  • Izzo
    replied
    nekenciu sasukes,taciau prisipazinsiu kad man labai patinka dabartine jo isvaizda ^^ ta prasme drabuziai,sukuosena ir ta plonoji katana <- *it's for katana* ^^!

    Rašyti komentarą:


  • pumyte7777
    replied
    Team Hebi jej mmm Sasuke........(mine) Idomu jis tikrai Itachi nudejo....Jo kai tas serijas istesia tai uzknisa tarkim ten pradzioj kai gaara su deidara kovojo ir naruto su sakura turejo skambaliukus atimt is kakashio jau uzauge.....
    Paskutinis pakeitimas nuo pumyte7777; 2007-12-31, 20:49.

    Rašyti komentarą:


  • Uniccorn
    replied
    Galetu shippuudeno serijos nebut tokios uztestos,labai nervuoja, kai 3 serijas Kakashis Mangekyou Sharingan(tikiuos teisingai parasiau...)bando padaryt....40-41 serijos irgi. Pogalais man reik veiksmo!!!
    Dabar apie openingus ir endingus : gaila, kad pakeite Nobodyknows-heroes come back, nors The distance irgi veza , o del endingu tai visi jie geri!
    Susumavus shippuudena ziuriu del jo bajeriu, o seip, kadangi perskaiciau manga tai ir ziuret kazkaip keista kai zinai kas turi ivykt, o labiausiai pykstu kai kazko neparodo, kas buna mangoj....
    P.S. Kadangi cia daug kas deda foto, tai ir as idesiu Team Hebbi foto kelias

    ir dar viena
    Paskutinis pakeitimas nuo Uniccorn; 2007-12-31, 19:51.

    Rašyti komentarą:


  • pumyte7777
    replied
    Ziauriausias openingas You Are My Friend jis zudo ir labai uzstringa po to visa diena sedziu ir dainuoju (Shippuudene gaara pagrazejo ir zinoma Sasuke


    Paskutinis pakeitimas nuo pumyte7777; 2007-12-31, 19:38.

    Rašyti komentarą:


  • nejiten
    replied
    don`t fight let`s be friend ........ ^.^ Man tai lb patiko pirmas shippundeno openingas - Hero Come Back ......... Bet antras - U are my friend nu daina visai nk ,o vaizdas be komentaru!!!!!!!!!!!!!

    [IMG]http://www.ipix.lt/out.php/i325395_NarutimateAccel2WallpaperbyNArUKAgE.jpg

    Paskutinis pakeitimas nuo nejiten; 2007-12-31, 21:22. Priežastis: ...

    Rašyti komentarą:


  • dattebayo
    replied
    unreal tas Sai *-*
    "I like ugly b*itches like you" lolz
    kolkas maciau shippudeno visus 27 (tiek kolkas isleista) episode'us. veiksmo siek tiek dar like, bajeriai awesome, vnz, teigiamai. labai patiko abu shippuudeno openingai!
    (narutardish)

    Rašyti komentarą:


  • [A]Maya
    Guest replied
    Man tai kaip patys pirmieji openingai labiau patiko nei dabar. Nors endingas pats naujausias man patinka. GO SAI!

    Rašyti komentarą:


  • Izzo
    replied
    jo man ir patiko nauajs sezonas, ir openingas veza tiek daina tiek animacija ^^

    Rašyti komentarą:


  • Eglaya
    replied
    Spoileris:
    Pastarieji du epizodai su Sai ir ANBU Root, praėjo labai greitai. Aš ne pati nustebau. Buvo taip: eh? Viskas? More, I need more I SAY~! grawr xD Bent jau Yamato jau pasirodė


    O dėl paveiksliukų, tai... daugiausia apkalbų sukėlęs epizodas iš naujo sezono opening'o yra šitas:


    Rašyti komentarą:


  • dattebayo
    replied
    o kaip gi galima neziuret tokio awesomo?!
    radau nebloga saita kur galima parsisiust visus naruto shippuuden epizodus :
    www.narutochaos.com tik reikia uzsiregint.
    na ir as imesiu pora shippuudeno picsu...



    Paskutinis pakeitimas nuo dattebayo; 2007-11-18, 12:31.

    Rašyti komentarą:

Working...