Jeigu...

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Botaro
    Akuma


    • 2005 11 17
    • 196

    #91
    Eh shitaip jau tapatini save su dievu.Kitus zmones valdyt yra nesveika.
    Mano galia butu mokejimas skraidyt,viskas.
    I have the Holy Lance

    Comment

    • Di
      • 2006 09 19
      • 169

      #92
      Aš pirmiausia norėčiau būti ta, kuri sugeba susikalbėti su visom keturiom stichijom: žeme, vandeniu, oru, ugnimi. Ir ne tik susikalbėti, bet ir valdyti jas. Aišku, tektų galvoti apie pusiausvyrą, nes lietus, nuvytas iš vienos vietos, gali reikšti sausrą kitoje. Dar norėčiau sugebėti daryti žmones laimingus - ar norą išpildydama, ar kažkaip kitaip. Tiesiog, man svarbiausia būtų žmogiška laimė. Na, šiaip jau, norėčiau tiesiog būti pagerintas burtininkės ir angelo mišinys - svarbiausia man yra proto galia ir sugebėjimas ta galia keisti pasaulį pagal savo norus. Net įsivaizduoju, kaip turėčiau atrodyti: Rukia'os iš Bleach ir mergiotės kyborgės iš Ergo proxy mišinys, turintis turbo galią.
      [I]kiekyb

      Comment

      • Curse
        Cursed Girl
        • 2007 04 02
        • 68

        #93
        hmm... me noretu turet galias kaip pas lina inverse is slayers ^^ t.y. magic! noreciau but galingiausia mage kaip ir ji... laidyt fire balls, lighningus, dragon slaves, holy,levitation and etc )) that would be awesome
        http://www.animezona.net/forum/announcement.php?f=4

        Comment

        • Koaru
          Narys
          • 2007 04 24
          • 63

          #94
          Zinoma noreciau. Teleportacija ar skraidymas ir ivairiausiu daiktu kelimas is vietos(judinimas, ar kaip cia pavadinus), zemes jegos, tai mano norimos galios Kitos galios, kaip: miciu skaitymas ar ateities matymas taip pat labai praverstu, bet manau, kad nuo tokiu galiu galima isproteti. Paciu smegenys neisnestu visos informacijos, isteztu po kiek laiko, nebent moketum jas valdyti, bet ir tai reikia daug valios

          Comment

          • Curse
            Cursed Girl
            • 2007 04 02
            • 68

            #95
            Autorius Koaru
            Zinoma noreciau. Teleportacija ar skraidymas ir ivairiausiu daiktu kelimas is vietos(judinimas, ar kaip cia pavadinus), zemes jegos, tai mano norimos galios Kitos galios, kaip: miciu skaitymas ar ateities matymas taip pat labai praverstu, bet manau, kad nuo tokiu galiu galima isproteti. Paciu smegenys neisnestu visos informacijos, isteztu po kiek laiko, nebent moketum jas valdyti, bet ir tai reikia daug valios
            fee minciu skaitymas ewil... nenoreciau niekeno minciu sakityt.. nebent mokytoju per kontrus... o taip tai cia kazkaip man net baisu pagalwot apie minciu skaityma... as manau kad zmonus turetu ir taip but atwiri kur reikia ir tyletu kur nereikia :]
            http://www.animezona.net/forum/announcement.php?f=4

            Comment

            • Zaigetzu
              Kovinis Tinginys

              • 2006 02 21
              • 44

              #96
              pasiklausius ce tu jusu postringavimu apie galias, manau butu galima parashyt istisa psichologini veikala apie jusu asmenybes...

              na o pats ko noreciau... manau proto man uztenka, magijos nereikia. tik noreciau moket skraidyt ir but laaabai stiprus. aisq niekam nedaryciau nei bloga, nei gera... gyvenciau tiesiog sau. atsakomybes us savo galias tikrai nejausciau priesh zmones... o kodel tureciau? galios mano, ne ju... tai ir darau su jom ka noriu, skraidau kur noriu ir t.t.
              _______

              Comment

              • Curse
                Cursed Girl
                • 2007 04 02
                • 68

                #97
                Autorius Zaigetzu
                pasiklausius ce tu jusu postringavimu apie galias, manau butu galima parashyt istisa psichologini veikala apie jusu asmenybes...

                na o pats ko noreciau... manau proto man uztenka, magijos nereikia. tik noreciau moket skraidyt ir but laaabai stiprus. aisq niekam nedaryciau nei bloga, nei gera... gyvenciau tiesiog sau. atsakomybes us savo galias tikrai nejausciau priesh zmones... o kodel tureciau? galios mano, ne ju... tai ir darau su jom ka noriu, skraidau kur noriu ir t.t.
                atsimink ka spidermenas megdawo sakyt - "kuo daugiau galiu tuo daugiau atsakomybes" X]
                http://www.animezona.net/forum/announcement.php?f=4

                Comment

                • Public-Enemy-No.1
                  Dyk
                  • 2006 10 28
                  • 22

                  #98
                  Norėčiau būt nemirtingas (nebent mirti jei pats to norėčiau), o daugiau galiu kaip ir neįdomu turėti, nebūtu prieš ką naudoti .
                  Walked inside, said: "This is a robbery"
                  Didn't need the money, it's just a hobby
                  FILL THE BAG, HOMEBOY, don't lag
                  I want money, beer, and a pack of zig-zags

                  Comment

                  • hanaretsu
                    Beealzebub
                    • 2006 08 19
                    • 135

                    #99
                    visom keturiom taip per mažai proto kad apie atsakomybę galvočiau. O spidermeno postringavai man niekis, tegul sėdi su savo triko ir K. Dunst ir mąsto kap sau nori

                    Comment

                    • mandarinas
                      ⅓Vaisiaus⅔Deus-ex-machina

                      • 2007 05 27
                      • 101

                      Noreciau ... mhm ... man uztektu turet kaireja dievo ranka kaip per mushishi pirma serija tas vaikigalis nes tada tureciau didziausia galia is visu apie kuria zmogus gali pasvajoti o seip artimoje ateityje tikios kad bus galima smeginis perdeti i vadinamus cyborgus kaip per "ghost in the shell" tada tikrai stociau i panasia organizacija kaip "sector 9"

                      Comment

                      • MetalistaS
                        Tas Kuris Miega
                        • 2007 05 05
                        • 34

                        galiu? hm... manau dauguma noretu kuriems pabodo jau ta pati rutina kiekviena diena, ko noreciau? magija, magija, magija!! daug animu ir seip game esu loses bei mates su magicu pvz teleportai skraidymas sumonai i t.t.
                        Prasklendžia juodi sparnai,
                        Nutyla varno žnektos
                        Nustebę atsimerkia numirėliai
                        Prasmek!.. Andaja

                        Comment

                        • FreaK`aZ
                          Rimtas architektorius




                          • 2005 02 22
                          • 532

                          LOL, noreciau moket kiaurai drabuzius matyt >.<
                          o siaip tai galia priversti visus aplinkinius uzsiciaupti ir buti tyliai vos panorejus irgi nepamaisytu.
                          "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                          with a sick idea of world domination"

                          Comment

                          • Dai-Katana
                            Podcast or Death




                            • 2004 10 04
                            • 686

                            Nu kad nesena gija, kaip Eisas sakė - tik nuo gruodžio. Galios? Pakaktų elementraus gebėjimo keliauti laiku (kaip iš filmo "Laiko Mašina", kai matai kur keliauji, o ne iš lempos nusitrenki bala žino kur. Pvz. iš filmo, nes nepamenu kokio anime su panašiais "spec" efektais.) bei gebėjimu keltis į alternatyviuosius pasaulius aka kitas dimensijas. Aš kolkas manau, kad persikėlus į praeitį ir padarius kažką ateitis niekuo nepasikeis. Siekiant išvengti beprasmiškų kalbų pateikiu elementarų kelionių laiku ar tai gal netgi tarplaikinėmis dimensijomis pavyzdį - anime "Noein". Vienas mano mėgiamiausių anime savo piešimu, veiksmu, siužetu, žanru.

                            SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                            Comment

                            • FreaK`aZ
                              Rimtas architektorius




                              • 2005 02 22
                              • 532

                              Autorius Dai-Katana
                              Aš kolkas manau, kad persikėlus į praeitį ir padarius kažką ateitis niekuo nepasikeis. Siekiant išvengti beprasmiškų kalbų pateikiu elementarų kelionių laiku ar tai gal netgi tarplaikinėmis dimensijomis pavyzdį - anime "Noein". Vienas mano mėgiamiausių anime savo piešimu, veiksmu, siužetu, žanru.
                              nusikelk i praeiti, nukilink stalina su hitleriu, to pakaks, kad pasaulis kardinaliai pasikeistu. o gal tai atvertu kelia didesnio World domination siekiancio fag'o atsiradimui, katras savo nesveikumu ish vis nushluotu visa pasauly.
                              "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                              with a sick idea of world domination"

                              Comment

                              • Dai-Katana
                                Podcast or Death




                                • 2004 10 04
                                • 686

                                Tik klausimas ar tikrai pasikeistų ta ateitis, iš kurios tu persikėliai? Gal tiesiog įvyktų kaip ir "laiko tėkmės" tavo perikėlimo metu skilimas į realią ateitį ir "korekcinę". Čia jau prasidėtų teorijos ir mokslinė fantastika.

                                SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                                Comment

                                Working...