Jeigu...

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ^sancta^

    #76
    Nu ta prasme ... Nepanasu ce i koki 1 anime ... Bet zn pvz tie sparnai , nu nieko panausaus nesu mates , bet ideja kur baltais sparnais kaunas pries juodsparnius : tj kjp angels feather ... Ir ginklas Na bet cia tik man tjkpatrodo ... Bet visvien Ne esme ...

    Comment

    • Likimo_Kalvis
      YOSH!!!

      • 2006 08 26
      • 378

      #77
      man patika Balabard Lee (ten jo pavarde sudetinga tai gal ir suklydau) is GunGrave su tais sava peiliais da netapes monstru, neblogai gutu taip pasisvaidyt, kerti kam is kojas i galva, peilis islend, galvos nebera
      Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

      Comment

      • Ekgp97sl
        Vietinis šnipinėtojas

        • 2006 01 16
        • 63

        #78
        Senos gijos. :]

        Senais laikais, kai pamatęs ką pro langą slėpdavaus po anklode, maniausi, kad koks nors visko žinojimas man, kad ir kaip bežiūrint, yra ne kas kita kaip buvimas viskuo, nutariau, kad geriau jau būtų gebėti sužinoti bet ką bet kada apie bet ką. dabar sukant galvą, peršas, kad kokios tai galios iš ultimate serijos vargu ar labai gebėtų būti įdomios, ką jau kalbėt apie išlikimą savimi ne tik dalinai - artimiausia vaizduotėje tai, kad įgebėjęs tokį dalyką, tuojau pat ir pražūčiau, o jei pražūčiau aš, iš mano perspektyvų žvelgiant pražūtų ir visa, kas aplink.
        užtat manipuliuoti laiku norėčiau - gebėt sugrįžti į savo paties kailį, koks jis buvo kažkada, laikinai, kažkas panašaus kaip iš Drugio Efektą, bet geriau, kad tas neįtakotų nieko ateityje, o būtų kaip buvę. Kone sapnų forma, bet būtų įdomu.
        Pravartus būtų nematomumas ir laikinas, kontroliuojamas bekūniškumas, kai kitų akims tiesiog pranykti būtų galima, pradingų visokios gravitacinės ir kitos jėgos ir nevaržomas iš šalies galėčiau stebėti bet ką, tik pojūčiai visi turėtų išlikti, bet juos dalinai kontroliuoti taip pat kartais būtų pravartu; šaltis, šiluma, viskas, koks vėjo poveikis - įsivaizduojant, blaškaus sau po lietų, vėjuota, viršum miesto ir niekas nieko nemato. Oho.
        Nemirtingumo - tikrai ne, bet prasitęsti gyvenimą norėčiau. Baisu tik saiko nepajausti, bet užmarštis kokia nors taip pat baisi.
        Kartkartėmis teleportacija pritiktų. užsinori kažkur atsidurti ir še tau! :]
        Lygtais svarbiausia įdomumas man pačiam, tik per didelis įsitraukimas baugintų. O keisti pasaulį, ar kažką - velniams man to reikia, nesigviešiu būti ne savanaudis. Ar pertvarkyti kokią tai žmoniją ar net visą pasaulio tvarką - neturiu nei noro tą daryti, nei noro gebėti tą daryti. daugiau ar mažiau gerai, kaip yra, ir vis viena nesu linkęs sukti galvos dėl ko nors tokio globalaus. Kaipo žmonija - nei man ji patinka, nei rūpi jos masinės ar nebūtinai problemos, užtatai yra konkretūs individai [ar tai artimesni žmonės, ar galbūt draugai/priešai, ar tiesiog įdomūs žmonės, ar mano katė (ne prie žmonijos, bet prie to paties, velniai nematė)], nuolatos besisukantys mano akiratyje ir toliau už to, kad ir galima žvelgti, žinoti, bet tiek man ir pakanka/pakaktų [mano akimis] visa kita būtų tik bereikalingi sunkumai [nors pats negaliu tiksliai nusakyti, ką turiu omeny].
        Paskutinis pakeitimas nuo Ekgp97sl; 2007-06-03, 11:06.

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #79
          as ti noreciau moket telepotuotis kaip Kakarotas o siaip ti nenoreciau jokiu galiu tada negaleciau ramiai gyvent savo otakisko gyvenimo vos pradeciau ziuret uzumaki reiktu lekt gelbet kokios bobutes
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Bardakas
            Žmogus Ne





            • 2005 09 22
            • 1462

            #80
            Aš sutikčiau su galių turėjimu, tik žiūrint kokių. Jei jos gan minimalios kaip: skraidymas, didelė jėga ir dar kas, tai čia nelabai gerai man gautus, nes pagautu kokie mokslininkai ir išsiųstu į JAV tirk kaip kokį ateivį ar šiaip mutantą ar kitą baiboką.
            Bet va jei turėčiau kažką tokio kaip teleportacija ar nepažeidžiamumas ir greita regeneracija tai manau visai jėga būtų + visai nesupykčiau pabūt vampyru (tokiu Alukardišku, kad ir dienelę galėčiau laisvai pasivaikščiot). Na ir šiaip yra daug unreal norų, taip, kad gal geriau daugiau nesvaigsiu
            Maybe on Earth, Maybe in the Future
            sigpic
            Kurokawa idėjinis lyderis
            Lėtai keičiu slaptažodžius

            Comment

            • Otakonas

              #81
              Heh, man uztektu tureti shinigamio akis ir Death Note
              Uzrasau varda ir bang! Tu negyvas. O naudociau tas galias taip pat kaip Lightas, ta prasme, kad nugaleciau blogus zmogus ir sukurciau nauja pasauli

              Comment

              • Džiro sesė
                X - Crime of visual shock


                • 2005 11 12
                • 604

                #82
                Autorius Otakonas
                Heh, man uztektu tureti shinigamio akis ir Death Note
                Uzrasau varda ir bang! Tu negyvas. O naudociau tas galias taip pat kaip Lightas, ta prasme, kad nugaleciau blogus zmogus ir sukurciau nauja pasauli
                Būtum Light'as tuoj ir L'as atsirastų, turi būti pusiausvyra,
                ašen tai labai norėčiau kartais mokėti mintis perskaityti, bet tik kartais.
                Na, dar neprošal būtų teleportacija, nes laukti stotelėse troleibusų
                jau paknisa hi hi hi.....
                O šiaip tai labiausiai norėčiau genialios atminties. Negi ašen taip daug noriu?

                Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                Comment

                • Blood_Wolf
                  ...whatever...
                  • 2006 10 28
                  • 112

                  #83
                  As noreciau skaityti zmoniu mintis ir zinoti ju veiksmus bei judesius. Telekinezė ir dar vandens valdimas ir as jau pasaulio valdovas

                  Comment

                  • Kurotani
                    Rimtas forumo narys

                    • 2007 01 01
                    • 119

                    #84
                    Kiekvienam kitokiu super power norisi..bet kazhkodel ju gave butinai nori kazhka labai keisti..ishskersti puse ezhmonijos ar panashiai Na ash tiesiog noreciau tureti specifiniu įgudžiu kaip katanos valdymas genijaus lygyje (a la Kenshin įtaka ) , maximalus proto ishnaudojimas( telepatija, atmintis ir t.t. itr t.t.), ir teleportacija.. taciau vargu ar ka keisciau, na neskaitant keleto auku naudojant katana...regis bene visi AZ esantys zhmogeliai potencialus zudikai power naudochiau tik savo egzistencijos iprasminimui..interesu ishkelimui..

                    Comment

                    • shemica

                      #85
                      Aš tai norėčiau turėti sparnus kaip angelas, tiktai juodus. Kai tik man jų prireiktų, jie atsirastų man ant nugaros, o kai man jų nereiktų, jie išnyktų ir nieks ju nebematytų... Ir dar norėčiau valdyti gamtos stichijas...

                      Comment

                      • Eisas Kuperis
                        Simintis Sun


                        • 2006 01 25
                        • 355

                        #86
                        U, sena gera gija. Paskutinį kartą lygtais kažką ginčijausi dėl valdžios čia.

                        Apsolioučios galios man nepatina, neidomu ir apie tai net nesinori girdėti. Toks dalykas veda tik vienur - į pražuti, ir nesvarbu geriems tikslams ar blogiems jei butu naudojami. Tiesiog ne panaudojimo problemos o proto.
                        Net ir labai geras žmogus turintis ypatingų galiu gali pridaryti blogų darbų to nenorėdamas. Pvz. sėdi kur mašinoje, netoli ežero, ramu... Atvažiuoja koks batonas, kala kolonkės, ateina kažkokie kvadratiniai snukiai prie mašinos ir dar kažką tau aiškina. Savo galia gali nanaudoti akimirksiu vient todėl kad jie yra blogi ir todėl tavę suerzino, nos tu jiems nieko blogo nepadarei. Mintis suveikė, galias paleidai į darbą. Dažnu atveju žmogus čia tiesiog smarkiai persitengtu jei jo galios neturėtu kokių nors rimtų apribojimų. Greičiausiai jis padarytu daugiau nuostolių nei tiek kvadratiniai snukiai katik. Na nieko sau geras galių panaudojimas. Arba tarkim švystelėtum į orą tą jų bulka ir paleistum laisvu kritimu žemin. Bet gal mašina kurio nors iš šiu kvadratinių veidų tėvo, kuris už ją tiek daug vargo. Su tuo pačiu mąstimu gavus galių net ir gerais norais gresia pridaryti blogio netyčia. Na o jei visai nerūpi pasekmės, tai ir kam tos galios. Šiaip sau?
                        Na taip, turėti kokių nors galių knieti visiems. Tik kažin kas svarstytu kaip kainodotis. Kam naudoti ir t.t. O poto ir atisranda tokie dalykai kaip medžiojimas vardan mokslo tirimų.
                        Kalbant apie visko žinojimą. Žinoti puiku. Puiku kai gali bet kam pasakyti tai ką jis nori sužinoti, bet kam teisingai patarti. Bet tai neidomu. Atkrenta tokie dalykai kaip mokymosi procesas, tiek dalykai kaip hipoteziu kurimas, klidimas.... O tokių dalyku ilgainiui vistiek pasiilgstama. Su telepatija panašiai. Žmogaus mintys tai dalykas kuris neneša jokių pasekmių. Taigi net ir iš doro žmogaus gali oi ko prisiskaityti. Beto neretai žmonės nesugeba valdyti savo proto ir savo minčiu. Vėl išgirsti kanors netaip. Tai žinoma idomi galia, naudinga, ypač tam kas yra labai patiklus. Ir taipogi geras informacijos perdavimo būdas. Šito dėka gali atkristi bėda kai kanors tenka pasakoti o kitas žmogus visitke nesupranta. Bet panaudojimas sudėtingas. Sužinoti koks baisus pasaulis nelinkėčiau niekam. Ir šiaip būtu nelabai idomu žinoti ką kiti galvoja. Tiesiog nebeliktu tokio dalyko kaip spėliojimas.
                        Šiaip man patiktu visai nedidelės galios, ribotos smarkiai. Tam kad pats galvočiau kaip jas panaudoti geriau, kaip iš jomis pasiekti daugiau, tuomet man būtu tikrai idomu. Turėti galias ir tiesiog jomis naudotis neidomu. Teleportuotis iš Vilniaus į Kauną nieko idomaus. Nieko gero. Negana tai kad pražiopsai tai ką gali išvysti pakeliui, tai dargi nuobodu. Gali akimirksiu atsidurti bet kur, bet jei tai taip legva, tai tama neidomu. Nėra vargo - nėra tikro džiaugsmo. Na o jei su ribomis? Pvz. ribotas atstumas iki 100m. Arba persikelti tik ten kur regi, arba tik kur jau esi buvęs. Čia jau keliauti iš vienos pasaulio pusės į kitą jau idomiau. Galios pavyzdžiui padeda patekti nebent nemokamai į lėktuvą. Na čia jau ką prigalvosi. Tas pats manau būtu su viskuo. nuo skraidimo iki daigtų kelnojimo.
                        Nors esu ir apsoliutus gerietis man pasaulio gelbėjimas, super galios pasauliui keisti nerūpi. Pirma tai kad ir taip pasaulyje viskas vyksta kai ir turi būti ir tai man keisti, net jei ir turėčiau tam galiu. Ir kaip gi aš galėčiau keistį pasaulį jei nesikeičia jo žmogus. Naudoti galias sau man nelabai rūpi. Tiesiog man neidomu būti galingiausiu, gražiausiu, garsiausiu ar dar kokiu nor iausiu. Jei turėčiau galiu jos būtu panaudojamos tam kad pas gerai jausčiausi, kad gyventi būtu idomiau ir tam kam kitam prireikus pagalbos pats visai be vargo padėčiau, toliau tegu jis sukasi pats. Galios tik tam kad pasaulyje egzistuotu stebuklai.

                        Super galios. Tai tas pats kas kartu su žaidimu pakišti ir traineri, ar cheatu - viskas prikalusys kaip tu naudosies. Ar tau žaidimas (gyvenimas) taps nebeidomus su palengvinimais tokiais, ar tu jais pasinaudosi taip kad gyvenimas taps tik dar idomesnis.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2007-06-03, 13:08.

                        Comment

                        • efkiss
                          Naujokas
                          • 2007 05 02
                          • 18

                          #87
                          heh idomu pasvajot ^^ siaip as ir noreciau paskirt savo nuobodu gyvenima kam nors idomesnio,galvoju gal buciau blogietis,asq ne toks kad va as iszudysiu zmonija ar uzvaldysiu pasauli ar kuo daugiau planetu,o tiesiog geras zudikas ir pan,nes gerieciai skysti ir neidomus(dazniasusiai),ir kad geris visad nugali tai yra tik mitas. O siaip apie gales... hm nenoreciau super unreal poweriu kaip teleportuotis ar skraidyt gerew tiesiog aukstai sokinet.Minties bairiu irgi nenoreciau nebent ne per dideliu, geriau proto kitiems skillams maximaliai panaudot. Noreciau but stiprus,budrus,greitas,gudrus,geras melagis, vnz ko reikia zudymui,ar panasiai ^^ ..... ir buciau isskirtinis palyginus su normaliais zmonems.Na ir neapseiciau be kokiu nors bairiu.pvz turetet iskirtines akis su kuriomis galeciau pvz spet iziuret didesni greit,matyt tamsoj,matyt per daigtus pvz per popieriaus lapa,matyt didesniu atstumu.Be to gerai moket valdyt ginklus,viska kas susyje su dirbt. intelektu ar kopmiuteriais,bei moket rytu kovos menus.Na greico asq ne to kad begciau garso greiciu, tiesiog jei tureciau katana galeciau greiciau ja "mosikuot", jegos pvz smugiu suskaldyt gera sienos dali. Butu idomiau kad ateitis butu niuroka pvz pasauli bando uzvaldyt koks nors psichas(kazkas pan i hlaf life2 ^^), ar keliaut tarp planetu naujos rases ir pan...
                          Zudyciau is kersto,pareigos,malonumo ar savanaudiskais tikslais.Ir asq viska daryciau su protu,neaklai.

                          Didziausias fun butu kad tas galias plest,pvz kuo toliau tuo greitesnis daryciau asq del sunkiu treniruociu,stipret ismokt ka nors naujo ir kad visad butu kas nors stipresnio ir butu galima ji nugalet.

                          (Del zudymo gal per ziauriai cia,bet pasaulis ne ka maziau ziaurus).
                          P.S. Per telika maciau filmuota medziaga kaip rusai irode kad minties galia galima iziebt lempute beroc laida vadinasi duracel ar kazkas pan.
                          ... give them nothing, but take of them EVERYTHING !

                          Comment

                          • voiceofdeath
                            Rimtas forumo narys

                            • 2006 10 23
                            • 119

                            #88
                            Na saip daug apie panasius dalykus kazkada masciau taigi noreciau amzino gyvenimo ir jaunystes ,gebejima kiesti kitu zmoniu mintis,modifikuoti gyvus orgamizmus,ir uzdrausti vienas ar kitas reakcijas.

                            Pirmiausia isjungciau bet kokius branduolinius procesus zemeje po to panaikinciau energijos tvermes desni (su apribojimais zinoma pvz ploto vienetuj) .Sukurciau nauja protingu butybiu rase(pvz. imdamas pagrindu koki gyvuna:lusi,leoparda ar vilka) jie butu nemirtingi,desimtis kartu protingesni uz zmones,bet negaletu daugintis juos kurciau tam kad padetu suvaldyti suknista zmonija.Galiausia blogus zmones nezudyciau o tik pakiesciau ju mintis arba tai darytu mano sukurtos butybes.
                            Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
                            Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

                            Comment

                            • radament666
                              "Umi no Suna" Dark

                              • 2007 02 18
                              • 154

                              #89
                              Hmm, galios. Jeigu sugristu magija, butu gerai, zinoma neisvengtume psichopatu kurie tomis galiomis viska naikintu ir zudytu kitus, bet jau geriau rinktis sunku ir idomu gyvenima, o ne lengva ir nuobodu. Igaves zmogus tokiu galiu pasikeistu, pasikeistu jo mastymas elgesys gal net ir isvaizda. Kokia galia? Negaliu pasakyti nes visos atrodo idomiai ir savotiskai traukia, o visko gijuk tureti negalima. Jei reiktu rinktis tikriausiai paprasyciau ne galios, o kardo arba dar kokio nors daikto kurio pagalba galeciau patekti i anime pasauli, gristi atgal ir dar taip daug kartu, kol galiausiai pasilikciau viename is pasauliu amzinai.
                              Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                              Comment

                              • niekšas
                                forumo idiotas

                                • 2006 08 23
                                • 544

                                #90
                                Autorius voiceofdeath
                                Na saip daug apie panasius dalykus kazkada masciau taigi noreciau amzino gyvenimo ir jaunystes ,gebejima kiesti kitu zmoniu mintis,modifikuoti gyvus orgamizmus,ir uzdrausti vienas ar kitas reakcijas.

                                Pirmiausia isjungciau bet kokius branduolinius procesus zemeje po to panaikinciau energijos tvermes desni (su apribojimais zinoma pvz ploto vienetuj) .Sukurciau nauja protingu butybiu rase(pvz. imdamas pagrindu koki gyvuna:lusi,leoparda ar vilka) jie butu nemirtingi,desimtis kartu protingesni uz zmones,bet negaletu daugintis juos kurciau tam kad padetu suvaldyti suknista zmonija.Galiausia blogus zmones nezudyciau o tik pakiesciau ju mintis arba tai darytu mano sukurtos butybes.
                                Vo čia tai jėga galios Nors su fizika man mokykloj buvo nekas, tai nelabai suprantu kas ten per dėsniai. Bet esmė ta, kad džiaugiuosi matydamas tokį komentara. Džiaugiuosi, kad dar yra žmonių neabejingu tokioms problemoms kaip radiacinis užterštumas, suknista žmonija ir pan.
                                Respect.

                                Comment

                                Working...