O ko pasimokėt iš anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • GaNNaS

    #46
    Na ka gi:
    pagilinau anglu kalbos zinias (kas reiskia ismokau nes ne velnio nemokejau)
    supratau kad turint ryzto galima pakeisti beveik bet ka
    tapau atviresnis, bet tuo paciu atsargus (seip as buvau lb uzdaras, dabar gi draugai sako kad mane pakeite kazkuo kitu)
    pasimokiti galima net is lb prasto anime, kad ir jog reikia turet geresni skoni

    Comment

    • Koaru
      Narys
      • 2007 04 24
      • 63

      #47
      Na, ziuredama anime pramokau ir labiau padidinau savo anglu zinias, japonisku zodziu ir issireiskimu suzinojau, ismokau greiciau skaityti titrus
      Beziurint rimtesnius anime, kai buna daugiau filosofijos, ismokstu kazko naujesnio

      Comment

      • MetalistaS
        Tas Kuris Miega
        • 2007 05 05
        • 34

        #48
        Kaip ir dauguma anglu kalbos zinios zymiai pagilejo ir lb patinka ant draugu kartais japoniskai nusikeikt o tie nesupranta siaip geresni anime kazkuo ikvepia , suteikia gyvenimui nauja prasme pakeist ka nors ar pan
        Prasklendžia juodi sparnai,
        Nutyla varno žnektos
        Nustebę atsimerkia numirėliai
        Prasmek!.. Andaja

        Comment

        • kypshius
          Rašytojas



          • 2007 04 17
          • 254

          #49
          mane anime, o ypac ecchi pamoke, kad reikia isikisti vatos i nosi, kad negautum nose bleed'o kada nereik
          seip ismokau jap. fraziu, zodziu ir dar daug visokiu nesamoniu.


          Užkalė visus langus ir augina pingviną.

          Comment

          • Ferentarius

            #50
            Mane anime beveik neismoke nieko. Pasisemiau is jos tik ta galybe ivairiu nuomoniu ir is ju susidariau savaja. Tap tobulejama Mastysena veikia visi faktoriai: aplinka, gyvenimo stilius, socialinis lygis ir tt. Negaliu sakyti, kad neismokis gyvenimas, bet savo nuomone viskam jau turiu. Ziuriu anime japonu igarsinimu, tad jau moku paprastas frazes japoniskai... su laiku gal ismoksiu ir daugiau. Bet 1 tikra - as neismokisiu to japonu-kinu rasto

            Comment

            • lolester

              #51
              Kazkur 70% maziau siukslinu..
              Ir seip, kaip ir minejo labai keiciasi gyvenimo stilius, mastysena..

              Comment

              • Likimo_Kalvis
                YOSH!!!

                • 2006 08 26
                • 378

                #52
                ismoke kad jeigu turi proga ja reikia isnaudot is visu pusiu yoac is "Gantz" kai visi bijoje paspaust gaiduko, o paskui juos kaip muses istaske, ir dar kai pirmai pasitaikiusiai prograi pasimyleja, va ten tai respektc zmogui toj vietoj buva apemes
                Paskutinis pakeitimas nuo Likimo_Kalvis; 2007-05-28, 21:21.
                Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                Comment

                • bernadote
                  Naujokas
                  • 2007 05 13
                  • 5

                  #53
                  o as pasimokiau

                  pasimokiau, kad kaip eini must vampyru svarbus yra septyni dalykai:
                  1. Turi tureti, kaip minimum 2 sunkios artiilerijos sautuvus arba viena telegrafo stulpa saudanti urano uztaisasi
                  2. Sutikes priesininka reike ji isjuokt, kad jis nieko vertas siuksle ir tau netinka nei batu valyti
                  3. Leist priesininkui pasaudyti i tave ir pasidziaugt paskutineis pataikytais suveis
                  4. Prisikelt pakartot antra punkta ir nusaut priesininka
                  5. Tada nueit sau po nosim murmant, kad tik visokie kvailei pasitaiko ir menkystos ir tu net normaliai kaulu pralankstyti nespejai
                  6. Esant galimybei galima pabandyti nusaut ir viena kita kuniga is vatikano
                  7. Pageidautina, kad po visko apstauktu vadovybe
                  Manau visi puikei zinot koks cia anime. Kas nezinot uzjauciu (man jusu tikrai nuosirdziai gaila).

                  O jei rimtai tai galima pasimokyti tam tikru vertybiu drasos istikimybes atkaklumo ir pan. vertybiu kurios visose visuomenese ir visada buvo svarbios nuo amziu amzinu.
                  Nu o is daugelio kitu anime galima tiesiog saldziai pasijuokt.

                  p.s. atsiprasau uz gramatines ir skyrybos klaidas. Man tikrai del to geda. Ir nepeikit mano komentaro labai as ji pirma seis metai rasau tai dar kaip ir nelabai zinau ka parasyti.
                  Paskutinis pakeitimas nuo bernadote; 2007-05-30, 04:36. Priežastis: pirstai susipyne

                  Comment

                  • Ugoolf
                    Keep it real !
                    • 2007 06 04
                    • 20

                    #54
                    Mane anime ismoke Anglu kalbos , Japonu kalbos
                    Bet dar pamoke kaip elgtis vienokioje , kitokioje situacijoje .
                    Beto Gantz ismoke , kad viltis mirshta paskutine

                    Comment

                    • hanaretsu
                      Beealzebub
                      • 2006 08 19
                      • 135

                      #55
                      nelabai pasimokiau , bet sužinojau kad žmogaus organizmas gali tempt beveik be miego
                      Sutinku dėl anglų kalbos, ankščiau man reikdavo mokytis

                      Comment

                      • hanaretsu
                        Beealzebub
                        • 2006 08 19
                        • 135

                        #56
                        Autorius Ugoolf
                        Mane anime ismoke Anglu kalbos , Japonu kalbos
                        Bet dar pamoke kaip elgtis vienokioje , kitokioje situacijoje .
                        Beto Gantz ismoke , kad viltis mirshta paskutine
                        tu čia rimtai? Gantz išmokė kad pervertas lieka pervertas iki paskutinės sekundės, užmuši o prisikėlęs jis vistiek pervertas

                        Comment

                        • niekšas
                          forumo idiotas

                          • 2006 08 23
                          • 544

                          #57
                          Autorius hanaretsu
                          nelabai pasimokiau , bet sužinojau kad žmogaus organizmas gali tempt beveik be miego
                          Sutinku dėl anglų kalbos, ankščiau man reikdavo mokytis
                          Vo vo, dėl anglų kalbos, tai turiu būti dėkingas anime. Anglų egzamina aštuonetui išlaikiau . Kaip man tai neimanomas pasiekimas (turint raumenyje, kad kažkada mokiausi ketvertais). Mano mokytoja kategoriškai teigia kad nusirašiau (juokais žinoma )
                          Anime žiūrint išmoksti anglų dar geriau kaip iš tų nuobodžių, absurdiškų mokyklinių knygų, iš kurių realiai nieko neišmoktum..

                          Comment

                          • hanaretsu
                            Beealzebub
                            • 2006 08 19
                            • 135

                            #58
                            Autorius niekshas
                            Vo vo, dėl anglų kalbos, tai turiu būti dėkingas anime. Anglų egzamina aštuonetui išlaikiau . Kaip man tai neimanomas pasiekimas (turint raumenyje, kad kažkada mokiausi ketvertais). Mano mokytoja kategoriškai teigia kad nusirašiau (juokais žinoma )
                            Anime žiūrint išmoksti anglų dar geriau kaip iš tų nuobodžių, absurdiškų mokyklinių knygų, iš kurių realiai nieko neišmoktum..
                            Dieviškieji sub'ai tikrai padeda nors kartais ir jie absurdiškom klaidom apkritę būna...
                            O dar dėl to anime mokslo....kažkaip kaikurie šedevrai padeda permąstyt daug dalykų

                            Comment

                            • Leenu

                              #59
                              Na, aš tai pastebėjau, kad ir koks trenktas būtų anime, kad ir koks psichas būtų pagrindinis veikėjas, tam anime dažniausiai vis tiek pasakys kokią įsimintiną frazę... Kuri vers susimąstyti... Va, atrodo pagaliau tam herojui protas prašviesejo, bet pasirodo ne, tai buvo tik trumpa susimąstymo akimirka... Na, netgi tam pasenusiam Sailor Moon kartais pasakydavo ką nors protingo, įsimintino, pamokančio... (Neklauskit, neatsimenu gi. )

                              Comment

                              • ramzas
                                Rimtas forumo narys
                                • 2007 06 10
                                • 114

                                #60
                                nepykit zmones bet man toks vaizdas susidare kad dauguma jusu sedi namie ir tespokso anime neiseidami y viesa pasauly ir bando mokytis ir nupiestu personazu. pats anime ziurejimas neskaitant malonumo dave man supratima apie visa animacijos japonijoje kultura kas yra popsas kas tradicija kokie tie zmones japonijoje kompleksuoti ir dar keleta dalyku jei tai vadinama ismokymu tada ismoke, o as manau, kad tiesiog leidzia tai susikurti savo nuomone, atrasti vertybes, pagauti minty..
                                Paskutinis pakeitimas nuo ramzas; 2007-06-11, 12:44.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...