O ko pasimokėt iš anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Calyx Deuced
    Narys

    • 2006 12 06
    • 96

    O ko pasimokėt iš anime?

    Sveiki vat man idomu paklaust ko esate pasimoke kaip zmones, savo tobulejimui is anime.
    As bent manau kad viskas kas patenka mums i galva, turi, pageidautina, palikti kazkokio peno apmastymui , ir tobulinti mus kaip asmenybes, as is ms gundam win pasimokiau kaip svarbu tra garbe, morale,tikslo siekimas, atsidavimas ir draugyste, o shingetsutan tsukihikme pamoke kad visi esam verti mylet nesvarbu kokia zmogaus kilme(aisku ne rasine). tai vat o ko ir is ko jus pasimoket?
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #2
    Na as is visu anime anglu kalbos pramokau titrus beskaitydamas po to kelias japoniskas frazes isimenu ir zinau ka jos reiskia.....O toliau gal tenjou tenge ismoke kad jai turi tiksla reikia jo siekti.....
    Paskutinis pakeitimas nuo Evil_of_Darknesz; 2006-12-08, 10:34. Priežastis: klaidos

    Comment

    • Ozis

      #3
      FMA padejo besiruosiant fizikos egzaminui (Energijos tvermes desnis)
      Viena FMA fraziu tapo vienu tu pamatu ant kuriu stovi visa mano pasauleziura - "There is no such thing as perfection, this world isn't perfect, that is why it is beautiful".
      Bet visgi ziuredamas anime stengiuosi mokytis ne is personazu, o is kureju. Man idomu kaip atskleidziamos personazu motyvacijos, kuriama atmosfera ir so on (pravers tesiant istorija apie nacius ^^).

      Comment

      • kita
        spacier than an astronaut

        • 2005 10 13
        • 77

        #4
        Kiekvienas pamatytas man kažko prideda.
        Labiausiai iš visų ta dalis kai Katsura Kogoro iš Rurouni Kenshin kalba apie tai, kad naujas pasaulis negali būti pastatytas ant senojo pelenų.
        Taip pat Grave Of Fireflies ir Nge .. negaliu sakyti "pamokė", bet privertė kai ką pamatyti, blaiviau į viską pažiūrėti - tikrai.

        Comment

        • ^sancta^

          #5
          Na mane irgi kiekvienas anime mokoir keicia ... Dauguma anime , beveik visi turi kazka ko galima pasimokyti ... Sejp apskritai mane peveikia beveik kievienas anime , na nu gal ne is visu eina kanros apsimokyti , bet sejp ... Viena lb patikusiu fraziu man buvo is Soukyuu no fafner OAV , "We are constanly living in a peacefull world , that someone else won for us ... Even if it were only a day of peace it will be gratefull for its value"

          Comment

          • moony
            Sensei

            • 2006 09 11
            • 38

            #6
            Ismoke.... emm . SVAJOTI :P , nors mokejau tai kazkada, tiesiog prisiminiau koks tai nuostabus ir ne visada beprasmis dalykelis

            Comment

            • maiindeg

              #7
              kaip sake Evil_of_Darknesz anglu kalbos pramokau titrus beskaitydamas ir taip pamoke gyvenime pravercianciu dalyku ir seip gali pasimokyti is to personazu klaidu ir kaikuriu fraziu kurias jie pasake ten atsiskleidzia visos iki vienos zmogaus emocijos ir jausmai tai privercia paziureti kokie mes is sono patys ir mokytis is ju... tai vat visi sako kad jie nieko nemoko kaip mano tevai sako ten "gaudo ir saudo" arba "Pjaustosi" ir taip tolia ir nieko nemate sako ir vertina anime kaip paprasta ziauria arba komedine animacija nors taip nera as nesakau aisku yra dauk anmiu kur isvis neturi temos gaudo ir saudo kaip sako mama bet yra labai daug su labai aktuoliom musu laikais temom ir tokiom kurios galiu mokyti zmogu ir kuriuos gali tapti musu gyvenimo dalim (tai butu musu realybe)ir buti tokiam koks tu pac nori buti bet negali (as turiu omeny fantastika) delto anime bentjau mane ir traukia prie sirdies...

              P.S. kaip sake Moony mane ji taipat labai paveike mano fantazia ir svajones delto ir pradejau rasyti savo mintis.

              Comment

              • tamagochi
                Suši valgytojas

                • 2005 10 19
                • 138

                #8
                Sunku atsakyti i si klausima - nes tai priklauso nuo busenos, nuotaikos ziurejimo metu. Tas pats anime ar filmas viena karta gali ziuretis vienaip, o po kokiu metu jau ziuresis kitaip. Taip pat du skirtingi zmones tame paciame kurinyje gali izvelgti skirtingus dalykus.

                O ko pasimokau kartais sunku aprasyti zodziais - tai labai asmenishka. Gali pvz isiminti kokia nors mintis ar nuotaika, emocijos. Visumoj turbut kaip buti geresniu zmogumi

                Is GTO ir Suzumiya Haruhi pasimokiau kaip svarbu dziaugsmo, linksmumo elementas gyvenime. Is 12 Kingdoms apie pasirinkimo reiksme. Ir t.t.

                Comment

                • maiindeg

                  #9
                  Autorius tamagochi
                  Sunku atsakyti i si klausima - nes tai priklauso nuo busenos, nuotaikos ziurejimo metu. Tas pats anime ar filmas viena karta gali ziuretis vienaip, o po kokiu metu jau ziuresis kitaip. Taip pat du skirtingi zmones tame paciame kurinyje gali izvelgti skirtingus dalykus.

                  O ko pasimokau kartais sunku aprasyti zodziais - tai labai asmenishka. Gali pvz isiminti kokia nors mintis ar nuotaika, emocijos. Visumoj turbut kaip buti geresniu zmogumi

                  Is GTO ir Suzumiya Haruhi pasimokiau kaip svarbu dziaugsmo, linksmumo elementas gyvenime. Is 12 Kingdoms apie pasirinkimo reiksme. Ir t.t.
                  tu visiskai teisus as 100% sutavim sutinku ir taipat manau
                  Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2006-12-08, 16:02. Priežastis: klaida

                  Comment

                  • Calyx Deuced
                    Narys

                    • 2006 12 06
                    • 96

                    #10
                    Malonu kad yra tokiu kurie suprato, as nasakiau kad atsakymas turi buti visiskai teisus kaip 3 kapeikos, jei tai ko ismokote yra asmeniska ir priklauso nuo nuotaikos tai anime jus tikrai pamoke, jega kad pasaulyje dar liko zmoniu

                    Comment

                    • seijuri
                      Nya!
                      • 2006 02 16
                      • 59

                      #11
                      is is vieno anime pasimokiau kad reikia myleti gyvenima, pasauli, ir visada suteikti sansa tave nuvylusiems zmonems.....
                      never get a girl mad.....
                      especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

                      Comment

                      • Eisas Kuperis
                        Simintis Sun


                        • 2006 01 25
                        • 355

                        #12
                        Kažko ypatingo iš anime nepasimokiau ir neišmokau. Tiesiog sustiprėjo ankstesnės nuomonės, ankstesnės žinios. Na kas liečia anglų kalba tai anime man net labai pasitarnavo, mat šiaip jau oficialiai nesu jos mokinesis. Na bet dabar ne apie tai.
                        Ankščiau, dar gerokai prieš susupažystant su anime, jau galvoje gimdavo idomios idėjos, istorijos ir šeip aplinkiniams neretai keistokos mintys. Gi anime parodė kad kad jos netokios jau keistos ar unikalios. Dargi ne taip jau ir mažai animu man pasirodė esantys kažkuo labai artimi, savi, jų pasauliai patrauklūs ir idomus, tarsi bučiau kažko ieškojęs konkretaus, bet dar visiškai nežinomo ir štai atradęs. Na kažko tokio gyvenimiško, ar kaip čia sakyti, iš tarkim kokių ten psichologinių, filosofinių ar paprastų animu su kokiomis nors ipatingėsnėmis temomis kaip ir nieko ypatingesnio nepasigavau. Viskas, na dauguma minčiu, senai žinoma iš kitų šaltinių. Bet tie anime sustiprino tas ankstesnias žinias, mintis. Ir dar. Šistas tiesiog pasikeitė nuo to laiko kai pradėjau žiurėti anime. Požiuris į gyvenima ir galbut šiektiek pati gyvensena. Kas konkrečiau suku ivardinti teisingai, bet vienas iš to butu tai jog dabar kurkas labiau nei ankščiau gyvenu pagal save, savo nuomine, siekius, planus, nors tai vargiai kada sutampa su aplinkiniu nuomone, bet tai kas.

                        Comment

                        • Surreal
                          Green World

                          • 2006 10 31
                          • 76

                          #13
                          Na, be viso to ką išvardinot, pastebėjau, kad prisižiūrėjusi tobulos laikysenos anime žmogeliukų, pati ėmiau vaikščioti tiesi it styga Kūl.

                          Comment

                          • Sasumi
                            AquariusKiss

                            • 2006 08 06
                            • 190

                            #14
                            nu gal budas pasikeite,anksciau buvau tokia atviresne,o dabar truputi uzdaresne tapau va...manau tai labai gerai

                            Comment

                            • Eisas Kuperis
                              Simintis Sun


                              • 2006 01 25
                              • 355

                              #15
                              Autorius Sasumi
                              nu gal budas pasikeite,anksciau buvau tokia atviresne,o dabar truputi uzdaresne tapau va...manau tai labai gerai
                              Chm, o man atrodo atviškščiai. Sutapimas ar ne, bet per pastruosius metus kai susipažinau su anime, atrodo tapau kažkiektai atviresnis. Iki šiolei tai dar nepakenkė.

                              Comment

                              Working...