"Jūsų pirmasis anime atvedęs Jus i anime fantazijos pasaulį"

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1515

    #16
    Autorius nemesis
    Keista, apie tokius anime kaip Aoki Densetsu Shoot!, Speed Racer , Sol Bianca pirmą kart gyvenime girdžiu. Gal juos prisimena tik kiek vyresnė anime žiūrovų karta? O gal aš pats pražioplinau...( Nenustepčiau, nes tokius filmus, kaip Spirited Away ir Monoke, pamačiau palyginus neseniai, o pasirodo per mūsų televizijas, bent porą kartų rodė) Dar prisiminiau tokį filmuką, kurį per BTV rodydavo, rodos, vadinosi "Anė iš žaliųjų mansardų", nors nežinau ar tai anime ar cartoon, dar iki šiol neiššifravau angliško pavadinimo. Rodydavo, kai dar į mokyklą nėjau, kai dabar pagalvoju labai mergaitiškas, bet tada labai patiko
    Na Aoki Densetsu Shoot! (jei ten tikrai buvo tas, o ne koks kitas anime apie futbolą) ir Speed Racer labai seniai rodė, aš pats jau žiauriai miglotai juos bepamenu, nes labai mažas buvau, gal dar ir į mokyklą nėjau ar tik pradinėse klasėse buvau. Sol Bianca jau rodė palyginus vėlai, bet ir jį labai trumpai, net nustebino kad tą pačią savaitę bene pradėję tą pačią ir baigė, buvo galima ir pražiopsot dėl to, "Saulės Laivas" berods vadinosi lietuviškai. Spėju, kad šitas nes iš naujesnių buvo, bet neteigiu galėjo būti ir senesnė OVA, tik galbūt padalinta viena serija per pusę, nes kažkaip neprisiminčiau jog būtų trukę 6 dienas rodymas, lyg ir trumpiau.
    Filmus irgi pamenu, karts nuo karto rodydavo. tie jau minėti, taip pat Cat's Return, Howl's Moving Castle, kažkada per TV3 rodė Cowboy Bebop filmą ir Metropolis anime filmą (tik tas buvo itin vėlai/anksti tad nepavyko pagauti).

    Na ir šiaip įdomus faktas, kad jei kas žiūrėdavo rusišką senąją animaciją yra matę ir Pingvuką Lolo, kuris pasirodo turi ir japoniškų ryšių (MAL) . Taip pat kiek pamenu seniau rodydavo serialą "Troliai Mumiai", kurį irgi vaikystėję teko žiūrėti ir viena serija buvo sukėlusi nemalonią baimę dėl vieno veikėjo. Tiksliai nebeatgaminu kuris, bet tai irgi yra anime (nors pagal suomių knygas, tad gali būti susimaišymas, nes tikiu kad adaptacijos buvo darytos ir kitur). Galbūt šis, nes animacija lyg ir panašiausia.
    Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2013-07-16, 20:46.

    Comment

    • Draconica

      #17
      Autorius nemesis
      O kartais ne šitas? Jei taip, tai turėtų būti anime.
      Nesuprantu tada aš. Kai ieškoju rodė kad ne anime, bet tavo nuoroda yra tai ką atsimenu

      EDIT: Jo,tas pats. Atsimenu kaip kiekvienos serijos laukdavau. Smagūs laikai.

      Comment

      • Miori
        Naujokas
        • 2013 07 10
        • 3

        #18
        Autorius nemesis
        Keista, apie tokius anime kaip Aoki Densetsu Shoot!, Speed Racer , Sol Bianca pirmą kart gyvenime girdžiu. Gal juos prisimena tik kiek vyresnė anime žiūrovų karta? O gal aš pats pražioplinau...( Nenustepčiau, nes tokius filmus, kaip Spirited Away ir Monoke, pamačiau palyginus neseniai, o pasirodo per mūsų televizijas, bent porą kartų rodė) Dar prisiminiau tokį filmuką, kurį per BTV rodydavo, rodos, vadinosi "Anė iš žaliųjų mansardų", nors nežinau ar tai anime ar cartoon, dar iki šiol neiššifravau angliško pavadinimo. Rodydavo, kai dar į mokyklą nėjau, kai dabar pagalvoju labai mergaitiškas, bet tada labai patiko
        O, "Speed racer" ir aš buvau pamiršus, bet dabar prisiminiau, taip tikrai buvo neblogas filmukas" Anę iš žaliųjų mansardų" taip pat lėkdavom kiemus palikę žiūrėtNors tuo laiku ir aš nežinojau kad tai anime, filmukas, tik kažkoks kitoks.

        Comment

        • Lkira
          Narys
          • 2010 11 11
          • 78

          #19
          na as tiklsiai neprisimenu pirmo animes savo bet vieni pirmuju kaip ir dauguma jauciu dragon ball, dar beyblade, pokemon ir dar kazkokie bet tiksliai nebepamenu pavadinimu

          http://www.anime-planet.com/users/Lkira/anime

          Comment

          • Aeval
            Rašytojas


            • 2009 01 12
            • 256

            #20
            Patys pirmieji tikriausiai buvo Speed Racer ir Saber Rider bei Voltronas. Ir Batuotas katinas. Tada dar, žinoma, nežinojau, kad tai anime. O paauglystė neatsėjo be Yu gi oh, Rurouni kenshin ( Samurajai X ) ir Dragon balls. Pastaruosius žiūrėjo visi, kas net iš pamokų bėgdavo. Ir net univere paskutinę seriją aptarinėdavom Prisimenu, labai prajuokino vaikiukai parke Kamehamehah bangą darydami. O kai internetas paplito po visas trobas ( ) galutinai vinim prikalė Vampire hunter D Bloodlust.

            Comment

            • Sonparinas
              Naujokas
              • 2013 06 27
              • 16

              #21
              Autorius Aeval
              Patys pirmieji tikriausiai buvo Speed Racer ir Saber Rider bei Voltronas. Ir Batuotas katinas. Tada dar, žinoma, nežinojau, kad tai anime. O paauglystė neatsėjo be Yu gi oh, Rurouni kenshin ( Samurajai X ) ir Dragon balls. Pastaruosius žiūrėjo visi, kas net iš pamokų bėgdavo. Ir net univere paskutinę seriją aptarinėdavom Prisimenu, labai prajuokino vaikiukai parke Kamehamehah bangą darydami. O kai internetas paplito po visas trobas ( ) galutinai vinim prikalė Vampire hunter D Bloodlust.
              Sakai juokindavo vaikiukai kamehame bangas darydami, o man tai čia buvo kasdienybė
              Boom, Pow
              Mano anime >> sąrašas

              Comment

              • Aeval
                Rašytojas


                • 2009 01 12
                • 256

                #22
                Autorius Sonparinas
                Sakai juokindavo vaikiukai kamehame bangas darydami, o man tai čia buvo kasdienybė
                O gal ten tave ir mačiau

                Comment

                • valtiel
                  Narys


                  • 2012 04 12
                  • 82

                  #23
                  turiu gan special sąntykį su anime. anime padėjo man formuotis kaip asmenybei vaikystėje ir ankstyvoje paauglystėje (vėliau, kai atradau geimus ir muziką, anime keliems metams visiškai dingo iš mano repertuaro). bet užaugau su anime. yu-gi-oh kortų turnyrai ir bayblade varžybos kieme - dalykas, kurio nepamiršiu niekada. ir tie patys anime filmukai man ir mano kiemo draugams buvo šventas reikalas, dėl kurio mesdavome visas pašalines veiklas ir eidavome namo žiūrėti Dragon Ball ar kitų anime serialų. man anime yra neatsiejama ir labai svarbi mano vaikytės dalis. didžiausią įspūdį palikęs anime iš tų laikų buvo Rurouni Kenshin. tais laikais intenetas buvo labai lėtas ir anime galėdavai internete surasti tik labai prastos kokybės, todėl pats savarankiškai domėtis ir siųstis anime pradėjau tik tada, kai internetas tapo greitesnis, o anime intenete geresnės kokybės. apskritai, anime vaikystėje man padėjo lavinti fantaziją. dar ir dabar pilni namai vaikystėje pripieštų komiksų, įkvėptų Rurouni Kenshin ar Yu-Gi-Oh, kurį vaikystėje irgi labai mėgau. na, o kažkada pamatyta reklama per LNK, kur reklamavo Hellsing taip pat įsiminė, nes tą anime rodė apie 1val. nakties ir reklamavo, kaip skirtą tik suaugusiems, tad supratau, kad anime gali būti ir labai rimtas bei tamsus. gaila, kad anime nebežavi taip, kaip tai darė prieš 15 metų, tačiau kuo toliau, tuo vis labiau mėgaujuosi šiuo japonišku menu ir neplanuoju sustot, nors itin aktyviai ir nežiūriu. o pirmenybę visada teikiu arba action arba old-school sci-fi anime.

                  Comment

                  Working...