Mecha

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Calyx Deuced
    Narys

    • 2006 12 06
    • 96

    #31
    Autorius Doom4s
    Gal ne taip išsireiškiau, "išsikiriant SEED ir DESTINY" turėjau omenyje išskyrus juos
    ^sancta^ > Na būna ta animacija gera kaip ir kituose anime - OVA'ose ir filmuose, bet masyviuose (Kad ir pačiame Wing.. Tikrai matosi skirtumas tarp Endless Waltz filmo ) serialuose matosi apsileidimas
    jei butum atidziau paziurejus tai wingas yra 95 metu o endless waltz 98 skirtumo yra

    Dar geras mecha yra Candidate for Goddess
    Paskutinis pakeitimas nuo Calyx Deuced; 2006-12-11, 07:27.

    Comment

    • ^sancta^

      #32
      Candidate for goddess mecha ? Waje darosi idomu ...

      Comment

      • Calyx Deuced
        Narys

        • 2006 12 06
        • 96

        #33
        Na Candidate For Goddess, geras ten mechos yra female ir vadinami Ingrid arba Goddess

        Comment

        • Katsu
          Hajimemashite



          • 2007 01 18
          • 192

          #34
          Pradejau ziureti Eureka 7. Seniai buvo mano planuose, bet vis atideliojau del laiko trukumo. Taigi cia mecha. Ar patinka? Taip. Tiesiog patinka anime, kur veiksmas nera paskutineje vietoje.

          Taigi pirmi Eureka 7 ep'ai ne itin sudomino, taciau nuo 11 ep'o prasideda idomus ivykiai. Bet ziureti dar ilgai - visgi 50 ep'u (o su mano ziurejimu tai tikrai ilgai uztruks...), tad ispudzius pataupysiu velesniam laikui.

          Su laiku tikrai surasiu laiko ir paziuresiu Gundam Seed francize - visgi tai jau yra mecha zanro klasika. Siaip esu rades idomiu anime su mecha pozymiais, bet tai padeta dvd formate ateiciai, tad kol kas neverta ausinti burnos (ar kitaip tariant, laikyti pirstus kuo toliau nuo klaviaturos...) kol nebus perziureta.

          Comment

          • Qone
            Rimtas forumo narys

            • 2006 08 28
            • 156

            #35
            Mechos man perdaug juokingos, kad vertetu siust ir ziuret .. Isimtis - Rah-Xephon. Tai kazkas orginalesnio, dar su dainom ir be klajoniu kosmose .

            Comment

            • Sasumi
              AquariusKiss

              • 2006 08 06
              • 190

              #36
              eiline nesamone tie robotai...pff

              Comment

              • Dai-Katana
                Podcast or Death




                • 2004 10 04
                • 686

                #37
                Man patinka mechos, taciau prioriteto joms neteikiu. Tiksiausiai daug kas patinka, kur nera beviltisko ecchi ar siaip visisko idiotizmo. Patiko RaxHephonas, NGE (kaip minejo Doom4s - su biomechom), fafneris, macrosai... Na, man svarbu kad mechos nebutinai butu grazios. Gundamai vat ne prie sirdies (bet nezinau kodel), Jinki Extend (shudas ir tiek arba tiesiog vidutinis animas)...

                Siaip pagalvojau dabar, kad siuzeto prasme mazai kuom skiriasi mechos nuo kitu zanru - tiesiog vietoj kokiu nors supah powah ar siaip mass destruction ginklu naudojami tie tokie "mieli" vaiksciojantis tanklektuviai. Skiriasi tik vizualiai veiksmas, kodel - nesunku nuspeti ir del to aisku, kodel mechos labiau megstamos berniuku.

                Viva la mecha.
                Paskutinis pakeitimas nuo Dai-Katana; 2007-01-20, 21:30.

                SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                Comment

                • Spalpas

                  #38
                  uu mecha :} is labiau patikusiu tai: Sousei no Aquarion, Gun X Sword ir dar numates keleta paziuret, kurie tikrai turetu but geri =]
                  Na zinoma jei mechos tokios vaikiskos, robotai toki patys kaip per transformeius ar dar baisesni, tai net ziuret nesinori..

                  Comment

                  • Nialas
                    ...Addic
                    • 2006 06 25
                    • 35

                    #39
                    dauguma mechinių anime yra skirti vaikams. iš tų kurie ne vaikams labiausiai patiko Evangelion, bet ten turbūt net ne mechos, bent jau ne mechaninės nes:
                    Pray.. to... rest... your conscience - for the sins you
                    have done...
                    Where is your god now as you're dying alone
                    Brutal wounds cut deep
                    No miracles to heal
                    Watch your life now fade
                    He's not there to help you die...

                    Comment

                    • Hidden_soul

                      #40
                      man nepatinka

                      Comment

                      • Ledux
                        PlixPlox

                        • 2007 03 09
                        • 135

                        #41
                        Mecha man ziauriai patinka anim'uose ju gal ir nelabai tereikia bet piesimas man ju tiesiog nuostabus galeciau ziuret ir ziuret
                        sigpic

                        http://ledux.myanimelist.net

                        Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

                        Nebūk jautis 2009

                        Comment

                        • FreaK`aZ
                          Rimtas architektorius




                          • 2005 02 22
                          • 532

                          #42
                          maciau dvi. NGE ir Gun X Sword. kazkaip giant robo man neimponuoja.
                          "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                          with a sick idea of world domination"

                          Comment

                          • N-26
                            No Giving Up NOW !!!
                            • 2006 09 09
                            • 45

                            #43
                            man mecha nei patinka nei nepatinka lieku neshalishkas siuo klausimu
                            "No mercy for the weak, No pity for the dying , No tears for the slain..."
                            sigpic

                            Comment

                            • slicKrox
                              Catching some Zzzzs...




                              • 2012 08 01
                              • 2161

                              #44
                              Na mano nuomone apie si zanra labai pasikeite, kai praziurejau dauk kartu jusu mineta "Neon Genesis Evangelion" ir dar labiau suzavejo "Eureka 7 (Psalms of Planets)" Tai dalis mokslines fantastikos, kuria ispradziu nelabai norejau pripazinti, bet pasirodo as labai klidau... Moksline fantastika tai ateities vizija, dalis musu gyvenimo, kurios pagalba mes kuriam savo ateiti. Nereikia bijoti dideliu ir transformuojanciu robotu, kurie atlieka tik dali vaidmens, reikia gilintis i pacia istorija ir kuom ji paremta. Tuose anime, kuriuos paminejau viraujaua nepakartojama istorija, drama ir meile, kuri patiks ir bus suprantama bet kokio amziaus ir lyties atstovui... Aisq "Transformers" vienas kaip is pradininku, bet daba pameginus ji paliginti su dabartiniais tokio tipo anime, jis atrodo per dauk apgailetinai...

                              Comment

                              • MiX
                                Naujokas
                                • 2007 05 06
                                • 18

                                #45
                                Man mecha patinka jia as labai mekstu
                                sigpic

                                take you straight to hell

                                Comment

                                Working...