Kokias emocijas jums sukelia anime

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Angelika Hellos
    Naujokas
    • 2007 01 03
    • 10

    #46
    Kokias emocijas sukelia ?
    Manau priklauso nuo to ka nori perteikt kurejas .
    Kaip meno rusis galiu drasiai skyti anime mano kraujyje .Kaip vandens ir maisto mano organizmas reikalauja ir "spalvotu paveiksliuku" tarsi narkotikas , uzbures mane anime vis giliau traukia i savo pasauli . As zinau jog jame kazko ieskau gal to blankaus kudikystes prisiminimo nes butent su tuo animus ir sieju su savo zemisku kanciu pradzia .
    Tas jausmas ziurint anime neapsakomas zodziais ji perteikt neimanoma ir vis del to papandysiu ... Tai virpuliukas perbegantis kunu pasigirdus pirmiesiams muzikos akordams , tai tamsa apgaubenti viska aplink ir nesanti i paslaptinga pasauli ekrane , tai sapnas - saldus ir netikras bet tai suvoki tik pabudes . Anime palyteja svelniai taris drugelio sparnas ir netiketai isiverzia uraganu i tavo gyvenima nori to ar ne , jis sujaukia pasamone pertvarko mintis . Sukrecia ir nuramina , pakileja ir gramzdina , apsviecia ir aptemdo tuo pat metu . Nuo gero animo apgirsti labiau nei nuo stipriausio alkoholio , apsalsti labiau nei nuo tonos sokolado . Ziurint anime aplanko nuostabus jausmas kuris uzvaldo , uzhipnotizuoja norisi dar patekti i ta paslaptinga pasauli toli nuo niurios kasdienybes .Deja suo jausmu lengva persisotinti tuomet anime tampa tik iprociu (tikuosi ma taip neatsitiks ) .
    Stai kokias emocijas man sukelia anime .

    Comment

    • Keitaro
      としのり
      • 2007 06 29
      • 62

      #47
      Visai meniškai aprašyti jausmai, tik vat klausimas, kodėl deja? Aš džiaugiuosi patirdamas tuos jausmus kuriuos man suteikia Anime
      sigpic

      Comment

      • lolester

        #48
        Liudnas anime sukelia nostalgija kokiai savaitei (na zinoma jei ziuriu masterpeace)
        Laimingas, grazus anime sukelia dziaugsma... t.y sirdy spaudzia is laimes..

        Comment

        • FainaruFantaji
          Cyber Snake

          • 2007 04 28
          • 579

          #49
          Liudnas + geras anime = Jau savaite nieko nevalgau
          Tiesiog liudnas = Nervai, kad paziurejau kazka kas man net nebuvo idomu...

          Kitu neziuriu D

          Na tik liudnus [ir/ar gerus] su gera pabaiga...Bet ir po ju daznai buna nekokia nuotaika savaite ar daugiau... TIesiog negaliu susiprast, kad viskas jau baigesi ir paziurejau paskutine serija... Bet jei anime baigesi, veikeju gyvenimai tikrai - ne..[Nebent juos nuzude paskutinian ep`e]...



          Working underground.

          Comment

          • Seraphita

            #50
            Emocijos pacios ivairiausios... Dazniausiai isijauciu i vaidmeni asmens, kurio istorija pasakojama. Kartais mane tai visiskai zlugdo, bet negaliu atsitraukt ne nuo vieno anime!

            Comment

            • lolester

              #51
              Yamato, same here
              Jei jau pabaigi ziuret nerealu anime, tai kito net nepradedu, dar perverciu geriausius epus...
              Kartais irgi nein uzmigt, mastau ir mastau... oJei ziuriu koky masterpeaca ir nedabaiges nuajnu miegot... taj pamiegu tik pora h..

              Cia viska pasakiau apie man gerus anime.. jug betkokio sh ziuredamas to nebus..

              Comment

              • FainaruFantaji
                Cyber Snake

                • 2007 04 28
                • 579

                #52
                Yamato & lolester, pritariu 120%, taciau mane normaliai itrauke buvo dar tik kokie 5 anime, kitus buna praziuriu ir metu... O seip kaip per viena anime pasake "Don`t push yourself too hard, if you want to cry, then cry as hard as you can because it`ll only be better for you..."



                Working underground.

                Comment

                • tomaz222
                  Dozuoju Anime
                  • 2006 12 26
                  • 122

                  #53
                  ziurau nes man patinka tada galvoji tik apie ta anime kuri ziurai

                  Feed Me!


                  Feed Me!

                  Comment

                  • hanaretsu
                    Beealzebub
                    • 2006 08 19
                    • 135

                    #54
                    jau daugiau kaip savaitę nežinau kur dėtis: DeathNote pažiūrėjau. baisu, baisu....
                    FMA: omfg, deb**ai LNK(tik apie tai galiu galvot kai fma žiūriu, kas, kas po velnių, pavadintų Envy psichopate?)
                    ir šiaip, nežinau net....po tokių kaip Serial experiments lain ar Wolfs rain liūdna labai būna...Iš bleach žvengi iki ryto.

                    Comment

                    • gizmou
                      Narys

                      • 2007 07 29
                      • 55

                      #55
                      kai as ziuriu anime atkreipiu demesi i grafika ir istorija ir tik perziurejes viska apmastau ir dar idomus man personazu jausmai kai dazniausiai buna kai jie guli ir su savim mintyse kalba

                      Comment

                      • Evil_of_Darknesz
                        Suicide is painless...

                        • 2006 04 09
                        • 998

                        #56
                        Velnias, negaliu istrint savo ankstesnes zinutes Ai koks skirtumas parasysiu nauja Yra kam taip buve, kai per kuna eina siurpuliukai? Tai vat man anime tokiu emociju nesukelia O jei rimciau, priklauso nuo to koks veikejas ir kaip jis elgiasi, pvz
                        Spoileris:
                        Kai Renton is "Eureka 7" pabego is Gekkogo (ar kazkoks panasus ten to laivo pavadinimas) tada buvau suzavetas, netiketu siuzeto posukiu... Arba kaip Kurosaki Ichigo is Bleach atvare gelbet Rukia nuo to ugninio, milzinisko paukscio (jo vardas tikrai ne Feniksas ) va tada irgi buvau suzavetas...
                        Siaip kiekvienas anime sukelia skirtingas emocijas GITS pirmas ir antras sezonai migdo, Eureka 7 ir Neon Genesis Evangelion zavi ir kartu stebina... Nu dar vardinciau ir vardinciau kokie anime kokias emocijas sukelia, bet turetu uztek kiek parasiau... Nes noriu miego 2 paras nemegojas, o dabar jau 00:30

                        Comment

                        • Evil_Mirai
                          Naujokas
                          • 2007 05 25
                          • 24

                          #57
                          Man Anime visad pakelia nuotaika. VISADA! Be jokiu islygu, kad ir kokia bloga nuotaika butu. Kartais ir asara nubrauki kai ka jausmingo parodo Buna ir siurpuliuku. Nu as dievinu Anime! Buvo kazkaip jo ziurejimas apleistas, bet vel pasiziurejus supranti, kad tai jega ir reik test

                          P.S. Cia kaip... karta paragaves negali sustot. Bet dar ir nuo Anime priklauso. Bleach jega! xD

                          Comment

                          • Infante
                            • 2007 03 20
                            • 91

                            #58
                            Išlieku empatiška net ir žiūrėdama anime.. dažniausiai kaip jaučiasi pagrindinis veikėjas, taip jaučiuosi ir aš pati... Pykstu, verkiu, juokiuosi kartu.. tokia jau aš...

                            Comment

                            • WailfulDevil
                              Daddy Sparda >:3

                              • 2007 08 20
                              • 73

                              #59
                              malonus ir geras..ziurint atsiplesi nuo tikrojo pasaulio ir apsigyveni ziurimo anime pasaulyje

                              Comment

                              • Sakura-san
                                Pacific individual
                                • 2007 08 21
                                • 4

                                #60
                                Tai vat... Viskas prasidejo nuo to, kad kai as praeitais metais viesejau Maskvoje pas tetas, jos mane nusivede i japonu restorana. Man taip nerealiai patiko japonu virtuve, kad ir Lietuvoje emiau lankytis panasiuose restoranuose. Veliau labai pamegau japoniska zaliaja arbata su jazminaiciais. O dar veliau... tecio kompiuteriniame laikrastyje radau nuoroda i svetaine, kurioje sudetos pamokos apie manga piesima. Tad pradejau piesti manga. Galiausiai (cia buvo visai neseniai) emiau ziureti ivairius anime, dometis japonu kultura ir pan. Tad jeigu ne mano tetos taip ir nebuciau susidomejusi nei manga, nei anime. O sios stiliaus filmukus ziuriu todel, kad patinka. Todel, kad pati noriu piesti anime arba tapti mangaka. Todel, kad anime - labai saunus stilius, nors daugumai mano draugu tai asocijuojasi tik su "Menulio jureive"... Anime man sukelia ivairius jausmus. Dazniausiai tai priklauso nuo anime zanro. Jei tai romantika - romantiskus, jei siaubo - nemalonius ir atgrasancius (todel siaubo anime ir neziuriu) ir panasiai

                                Comment

                                Working...