Kokias emocijas jums sukelia anime

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • one-off_fan
    Anime Otaku

    • 2006 06 07
    • 51

    #16
    Autorius SETA
    As tai absuiuciai nezinau kodel ziuriu anime gal man paranoja nes kartais sapnuoju naktimis anime veikejus galiu apsiverkti perziurejus koki nors anime kiekviena diena galvoju apie anime, per matematikair kitas pamokas negaliu del jos susikaupti nes uzsisvajoju. Man labai keista kad kai kitoms mano amzaus mergaitems arba bernai arba kazkoia Flora galvoj tai man tik anime ir tik anime. Tikriausiai as durna bet... nu turbut tks mano reasonas
    Ne, durna dar nesi... Cia tik parodo kokia fanatike esi... Aukstas lygis Patikek mano ne ka zemesnis :dizzy:
    sigpic
    Celebrate for ANIME

    Comment

    • niekšas
      forumo idiotas

      • 2006 08 23
      • 544

      #17
      Mano reasons zet anime:
      1) Grazi animacija,akys "kaifuoja"(nors ir nekenciu sio zodzio)
      2) Isitraukti y anime,pamatyti ir patirti tai ko gyvenime greiciausiai nepatirsiu.
      3) pamastyti ka autorius vienu ar kitu anime norejo parodyti,dauguma animu turi potexte,paslepta minty.
      4) Na animuose daznai parodomi ydomus veikejai su ydomiu ,neyprastu xarakteriu,ydomiu poziuriu.Zmones kokiu realybeje nesutiksi.
      5) As prie meno,o anime yra menas.
      6) kaip ir zaidziant geimus taip ir ziurint anime galima pagyventi graziam,spalvotam ir ydomiam pasaulyje.To ypac reikia kai realas tiesiog uz***a.
      7) kai ysitrauki y anime,prisirisi prie veikeju,tai ne tik ziuri ta anime,bet gyveni jame ir "kaifuoji"(bjaurus zodis,bet tinka apibudinimui).
      8) Emocijos.Prisirises prie veikeju ir isitraukes y siuzeta,patiri ydomiu isgyvenimu.Pvz: man labai liudna buvo Chrono Crusade pabaiga,ir cia tik vienas is pavyzdziu.
      9) Nezinau,kodel tai ziuriu,mane tai tiesiog traukia.
      10) Anime merginos man simpatiskesnes uz gyvas.Labai estetiskos,dideles,israiskingos akys argi tai ne grazu?
      11) As zdurnievsas del anime
      12) As otakas
      13) Megstu veiksma ir kovas .Jau kai himura issitraukia katana,arba Alucardas pistoleta,arba Chrono tampa velniu tai ziuriu ir "kaifuoju"(hm... naudingas zodis).
      14)Nera cenzuros megstu ziuret kaip liejasi kraujas,laksto galvos
      nors nesu vien horror ar action zanro gerbejas,priklauso nuo nuotaikos,kita kart daug mieliau paziuriu kad ir koky love romance ar school life(Ir tokiuose gi buna ydomiu minciu )
      15) Kartais buna tokiu scenu kad ******* .Per jokius filmus to nepamatysi
      16) Girdejau kad ziurint anime tampi protingesnis ^_^
      Paskutinis pakeitimas nuo niekšas; 2006-11-04, 22:38. Priežastis: pamirsau viena svarbu dalyka paminet

      Comment

      • Mao
        a.k.a. Lzq

        • 2006 07 25
        • 223

        #18
        Autorius niekshas
        Mano reasons zet anime:
        1) Grazi animacija,akys "kaifuoja"(nors ir nekenciu sio zodzio)
        2) Isitraukti y anime,pamatyti ir patirti tai ko gyvenime greiciausiai nepatirsiu.
        3) pamastyti ka autorius vienu ar kitu anime norejo parodyti,dauguma animu turi potexte,paslepta minty.
        4) Na animuose daznai parodomi ydomus veikejai su ydomiu ,neyprastu xarakteriu,ydomiu poziuriu.Zmones kokiu realybeje nesutiksi.
        5) As prie meno,o anime yra menas.
        6) kaip ir zaidziant geimus taip ir ziurint anime galima pagyventi graziam,spalvotam ir ydomiam pasaulyje.To ypac reikia kai realas tiesiog uz***a.
        7) kai ysitrauki y anime,prisirisi prie veikeju,tai ne tik ziuri ta anime,bet gyveni jame ir "kaifuoji"(bjaurus zodis,bet tinka apibudinimui).
        8) Emocijos.Prisirises prie veikeju ir isitraukes y siuzeta,patiri ydomiu isgyvenimu.Pvz: man labai liudna buvo Chrono Crusade pabaiga,ir cia tik vienas is pavyzdziu.
        9) Nezinau,kodel tai ziuriu,mane tai tiesiog traukia.
        10) Anime merginos man simpatiskesnes uz gyvas.Labai estetiskos,dideles,israiskingos akys argi tai ne grazu?
        11) As zdurnievsas del anime
        12) As otakas
        13) Megstu veiksma ir kovas .Jau kai himura issitraukia katana,arba Alucardas pistoleta,arba Chrono tampa velniu tai ziuriu ir "kaifuoju"(hm... naudingas zodis).
        14)Nera cenzuros megstu ziuret kaip liejasi kraujas,laksto galvos
        nors nesu vien horror ar action zanro gerbejas,priklauso nuo nuotaikos,kita kart daug mieliau paziuriu kad ir koky love romance ar school life(Ir tokiuose gi buna ydomiu minciu )
        15) Kartais buna tokiu scenu kad ******* .Per jokius filmus to nepamatysi
        16) Girdejau kad ziurint anime tampi protingesnis ^_^
        Sort of the same here.
        Paskutinis pakeitimas nuo Mao; 2008-09-17, 18:17.
        I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

        Comment

        • Jabatan
          kaprizas

          • 2002 04 07
          • 71

          #19
          Autorius one-off_fan
          ...nes man idomu, kadangi Anime ziureti pradejome ne nuo vaikystes...
          metu neatsiminsiu jau, bet as sakyciau nuo vaikystes (reiktu is kur nors suzinot kelintais metais candy candy rode) ^^ o nenoriu ko izeisti bet vaiku cia tikrai daug

          a man daugelis anime sukelia geras emocijas, yay..
          Everything is everything

          Comment

          • Myojin`
            Tiesiogiai iš miško
            • 2006 03 04
            • 84

            #20
            Autorius niekshas
            Mano reasons zet anime:
            1) Grazi animacija,akys "kaifuoja"(nors ir nekenciu sio zodzio)
            2) Isitraukti y anime,pamatyti ir patirti tai ko gyvenime greiciausiai nepatirsiu.
            3) pamastyti ka autorius vienu ar kitu anime norejo parodyti,dauguma animu turi potexte,paslepta minty.
            4) Na animuose daznai parodomi ydomus veikejai su ydomiu ,neyprastu xarakteriu,ydomiu poziuriu.Zmones kokiu realybeje nesutiksi.
            5) As prie meno,o anime yra menas.
            6) kaip ir zaidziant geimus taip ir ziurint anime galima pagyventi graziam,spalvotam ir ydomiam pasaulyje.To ypac reikia kai realas tiesiog uz***a.
            7) kai ysitrauki y anime,prisirisi prie veikeju,tai ne tik ziuri ta anime,bet gyveni jame ir "kaifuoji"(bjaurus zodis,bet tinka apibudinimui).
            8) Emocijos.Prisirises prie veikeju ir isitraukes y siuzeta,patiri ydomiu isgyvenimu.Pvz: man labai liudna buvo Chrono Crusade pabaiga,ir cia tik vienas is pavyzdziu.
            9) Nezinau,kodel tai ziuriu,mane tai tiesiog traukia.
            10) Anime merginos man simpatiskesnes uz gyvas.Labai estetiskos,dideles,israiskingos akys argi tai ne grazu?
            11) As zdurnievsas del anime
            12) As otakas
            13) Megstu veiksma ir kovas .Jau kai himura issitraukia katana,arba Alucardas pistoleta,arba Chrono tampa velniu tai ziuriu ir "kaifuoju"(hm... naudingas zodis).
            14)Nera cenzuros megstu ziuret kaip liejasi kraujas,laksto galvos
            nors nesu vien horror ar action zanro gerbejas,priklauso nuo nuotaikos,kita kart daug mieliau paziuriu kad ir koky love romance ar school life(Ir tokiuose gi buna ydomiu minciu )
            15) Kartais buna tokiu scenu kad ******* .Per jokius filmus to nepamatysi
            16) Girdejau kad ziurint anime tampi protingesnis ^_^
            Mano tixlas ziuret anime beveik tox pac
            Tik tiek kad kai pradejau ziureti Anime mano pasauleziura labai pasikeite :rolleyes:
            Po kekvieno perziureto anime tampu laimingesnis ir pradedu ka nors suprasti ko anksiau nesuprasdavau.
            A ir dar ziuredamas Anime neblogai pramokau anglu klaba(tipo versdamas titrus zodzius kuriu nzn po to ir sakinei automatiskai formuluotis pradejo ) sakyciau dar geriau nei per anglu pamokas
            Paskutinis pakeitimas nuo Myojin`; 2006-11-04, 23:29.

            Comment

            • Audria
              Labai pikta. Neerzinti

              • 2005 09 25
              • 98

              #21
              Na nezinau,man gal is tu pavardintu tinka tok koks 3,5,15 punktai.Mmm o nuo anime nelabai tapsi protingesnis,protingeji kai eini i shule (ir tai ne visiems tai padeda) Mmm as kad ir kaip megciau anime,man gyvi zmones vis tiek bus grazesni,ir idomesni,kadangi jie yra tokie is tikruju,o ne todel kad taip sugalvojo rasytojas Paprasciausiai as taip nesureiksminu anime kaip kiti,tai tiesiog vienas is daugelio mano pomegiu.As sakau taip- kol ne per daug,tol yra labai gerai.

              Comment

              • Eisas Kuperis
                Simintis Sun


                • 2006 01 25
                • 355

                #22
                M, atrodo visgi daug anime žiurėtoju prie meno linkę. Na bet tiekto, tema ne apie tai. Ir visai ji nebloga. Lyginat su ta, kaip ji ten. Kaip kas miega. Va. Kaip patyręs moderatorius galiu pasakyti čia dar ne floodas. Na toks kaip kažkada egzistavusioje temoje apie heroju karus.
                Na dėl piešimo tai... Kai ieškausi anime, tai man svarbu. Na kažkaip visad linkęs ieškoti kuo detalesnio, ispudingesnio, gražesnio, labiau spindinčio ar spec. efektų prikrauto piešimo. Todėl kartais atkrenta kai kurie seni, tačiau man rodos gana įdomūs anime. Neretai sužavi anime istorija ir piešimas lieka ne toks svarbus. Tiesa sakant žiurint anime to man gražaus piešimo nelabai pastabiu, kažkaip neatkreipiu daug dėmesio, gi jei piešimas kažkuo neitinka, žiurėjimo nuotaika jau neta. Bet šiaip ar taip anime piešimas man ne pirmoje vietoje renkantis ką žiurėti.
                Kokias sukelia emocijas? Na sukelia, tik priklausomai nuo anime, kiek skirtingas. Visgi sukelia ir daugiausia pasibaigus anime.
                Ta anime kuria žiuriu nepakeitė mano pasaulėžiuros, tik dar labiau susitiprino prieš tai buvusia. Gal dėl to ir pradėjau žiurėti? Tiksliai nežinau dėl ko, žinau nuo ko pradėjau, kas patraukė. Ne koks DB, DBZ, nors ir žiurėtas, bet su anime nesietas, o Sol bianca, kuri tada man kažkokia nematyta animcija, bet labai ilgai laukta ir ieškota. Kelios anonso akimirkos sudomino. Nors aišku mačiau ir ankčiau anime, tada man ji niekuo nesikyrė nuo bet kurios kitos animcijos. Iki Solbiancos. O štai kodėl žiuriu dabar. Dėl kitokio pasaulio. Galiu ramiai isitaisyti kokį skemadienį, pasiimti kokį 26 serijų anime ir prie jo praleisti visą dieną visiškai dingstant iš šio, nors ir gana idomaus, bent man per dažnai ikirinčio, rialaus pasaulio pasineriant į kurkas idomesnį, greitesni, nors ir trumpą. Per trumpa. Liudniausia būna kad štai pasirodo juodas fonas ir nauja serija jau nebeprasideda. Dar nemačiau tokio anime kuriam pasibaigus nenusiminčiau kad pasibaigė.
                ...bet ar nebuna taip jog ta anime paziurite 2 karta, prisimine koki liudna episoda nuliustate ar siaip garsiai nusijuokiate...
                Panašiai. Dažnokai prisimenu vieną ar kitą (šiaip visus) savo matytą anime, tam nė neprireikia žiurėti antrą kartą, na nebent pasitiklinat ką. Bet dar nespanuoju. Dar iki tokio lygio nesusirgau.
                Anime man svarbiau už darbą. Na čia nesvarbu. Darbas man visados keliauja kažkur į galą
                Chm, niekad nesidomėjau, kas mano mėgiamo anime autorius, kas piešė, kokia studija ar dar kas ten prisdėjo, kad aš tai pamatyčiau. Tai man mažiausiai svarbu. Net visgi pastebiu jog kiti tokius dalykus žino gerai.
                Anime su prasme. Niekad atskirai nesvarčiau yra kokia prasmė, ar ne, kuriame nors anime. Psichologinis, ar šiaip koks. Čia vėlgi renkuosi ne pagal tai. Anime žiuriu ne dėl kažkių prasmių ieškojimo o dėl jo istorijos, pasinėrimo į ją, bet tai jau sakiau.
                Anime turi daug žanrų, o aš nagais isikabinęs į tuos kelis, ir į kitus nežiuriu. Chm, aiškiai domuosi ne visa anime to tik tam tikra jos dalimi. Otaku nebusiu.
                Na užteks. Antra nakties. Jau spėju busiu kanors visai neiškauską prirašęs.

                Man tai kažkodėl mokykla proto neidėjo daugiau, o tiek metų optimistiškai tikėjausi. Nemanau kad nuo to protingėjama. Nebent aš patį žadį "protingėti" kitaip suprantu.
                Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2006-11-05, 01:05.

                Comment

                • Evil_of_Darknesz
                  Suicide is painless...

                  • 2006 04 09
                  • 998

                  #23
                  As tay ziuriu nes labay idomu ir domina mane kaip japonu meno rusis

                  Comment

                  • Augiszz
                    Anime Man
                    • 2006 02 04
                    • 37

                    #24
                    As ziuriu nes noriu ziuret, o kai nenoriu tai ir neziuriu... Jasno???

                    Comment

                    • Surreal
                      Green World

                      • 2006 10 31
                      • 76

                      #25
                      Gali pats patirti veikėjų išgyvenimus. Beveik visuomet labai įsijaučiu. Būna labai liūdna, kai baigi žiūrėt ar skaityt gerą anime ar mangą :sick:

                      Comment

                      • Sasumi
                        AquariusKiss

                        • 2006 08 06
                        • 190

                        #26
                        na man tai...narkotikas,jauciu kaifa kai ziuriu

                        Comment

                        • one-off_fan
                          Anime Otaku

                          • 2006 06 07
                          • 51

                          #27
                          Autorius Jabatan
                          metu neatsiminsiu jau, bet as sakyciau nuo vaikystes (reiktu is kur nors suzinot kelintais metais candy candy rode) ^^ o nenoriu ko izeisti bet vaiku cia tikrai daug

                          a man daugelis anime sukelia geras emocijas, yay..
                          Aha atsiimu savo zodzius, nu sakykim "ne nuo kudikystes" ir beje kadangi man virs 20 tai kalbejau apie save ir tokius kaip as... Dvidesimtmecius. Na, suprantat tuo metu kaip ir nebuvo galimybes paziuret anime... nes nieko TV ir nerode. Na, o kiek prisimenu tai mano pirmasis anime (filmas) buvo Princese Monoke.
                          sigpic
                          Celebrate for ANIME

                          Comment

                          • Youka
                            bishoujo

                            • 2006 01 30
                            • 335

                            #28
                            anime man yra paralele kinui. kadangi pastaruoju metu kino teatruose nieko gero, per telika ziuret ka nors nepavyksta, nes viena karta paziuri serija, tada penkias praleidi del kokiu nors priezasciu, tai anime ziuret daug patogiau. ir vaizdavimas turi daugiau galimybiu animeje.
                            kadangi man patinka sci-fi, kartais ziauriai uzknisa "fuflovi" efektai, uzklijuoti su kompu, animeje tokios bedos neatrasi, nes ten viskas netikra. ^^
                            na ir siaip, prasiverzia idomus azijos kulturos elementai, kuriuos idomu stebet.
                            na tai isvada - idomu ir tiek.

                            Comment

                            • Shizuka992

                              #29
                              Viena kart ziuriu tv, jungineju per visus kanalus staiga ziuriu per vokieciu kanala per zinias apie kazkokia merga kuri piesia anime..as tik pasigarsinau nu ir ziuriu... nu tj ten kaip ji megsta piest ir kaip visur ir visada nesiojas popieriaus lapa ir kaip noretu i japonija nuvaziuot ir t.t. paskui ant galo parode kaip ji mona liza nupiese tiktais anime stilium..nu tj ziauriai fainai jai pavyko, lb graziai moka piest.As taip ir galvoju "nu va as db irgi taip noriu moket piest! reik kaip nors ismokt..bet kur? jei butu kokia anime mokykla kur mokintu piest anime..." nu taip ir svajoju... Tai va kartais taip uzeina kad va as cia db eisiu prie kompo ir mokinsios piest ir bla bla bla ir pan. O paskuj uzsimirsta ar kitu reikalu atsiranda ar pan.

                              ... ... (biski gal ne i tema parasiau..)

                              Comment

                              • kodelciukas01

                                #30
                                man patinka anime todel, kad :
                                1)multikas irsyskina butent tas detales kurios, autoriui atrodo svarbios. pvz akys, drabuziu plazdenimas, judesiai, raumenu issidestymas. to filmas negali padaryti. nes ji valdo fizikos desniai. o anime yra laisve. neturi ribu.
                                2) nepaisant "1)" punkto, svarbu dar ir pats kurejas, tai yra, ar tai i ka jis nukreipia mano demesi man yra aktualu ir idomu. gali buti tobulai nupiesti zmones. bet man pvz nepatiks ju charakteris.tad anime labai priklauso ir nuo kurejo dvasios. ar tai ka jis nori parodyti , man yra aktualu ir idomu.

                                man patiko sitas anime is animatrix "the kids story" http://www.youtube.com/watch?v=YrzqBREP0L8

                                1) atmosfera (kambarys , tamsus , svieciantis ekranas, kompiuteris, klaviaturos barskejimas. mokykla. visi sie dalykai tarsi pagal man uzsakyma. .. atmosfera teisiog super..)
                                2) judesiai (atkreipkit demesi kaip nestabilaii juda zmones tarsi sapnas, ir kai vaziuoja su riedlente, tai tarsi nepertraukiama grandine, kaip muzika tas vaziavimas. atrodo kad plaukia viskas. po to labai fainiai kurejas pavaizduoja kelniu plazdenima kai herojus krenta nuo stogo. taip pat kai atsispindi akyse matomas vaizdas.varnu plasnojimas : atrodo junti ora tarp varnu sparnu.)
                                3) muzika. (muzika man pasirode labai suderinta. patys garsai, tokie kaip greidos besitrinancios i lenta)

                                zodziu svarbiausiai yra visuma ... ziuredamas anime turi ji tarsi pajusti kaip muzika. tu turi tarsi plaukti tame multike. o kai plauki tai niekas neturi kliuti.turi jausti komforta. tuomet anime geras. zodziu viskas suderinta turi buti ) dievinu anime.

                                Comment

                                Working...