Kokias emocijas jums sukelia anime

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Izzo
    one vs all, DIE AZ!



    • 2007 02 25
    • 1530

    #31
    ziurint koks animas pvz fma kai zejau tj negalejau sutot nezet kito epo nes lb itrauke siuzetas, Death note tj lb jaudina,ziauriai idomu kas bus toliau + islaiko puikia itampa ir sugeba nustebint kad kai ir L pastipo.neitikejau kad taip greit pvz petr naruto tj daugiausia zvengiu zodziu jausmai ivairus :d priklauso nuo anime
    SCREW YOU, PEOPLE!

    Comment

    • Boygaara

      #32
      Ziuriu , nes noriu...Patinka...Ko dar truksta???

      Comment

      • N-26
        No Giving Up NOW !!!
        • 2006 09 09
        • 45

        #33
        Mes wisi gi anime ziurim del to kad ji mus kazkuo trauke ir mum patinka ja ziureti
        "No mercy for the weak, No pity for the dying , No tears for the slain..."
        sigpic

        Comment

        • Kuronii
          Boom, like that

          • 2007 04 01
          • 144

          #34
          Ziuriu nes padeda atsipalaiduoti, nes nuteikia gerai dienai ( paziurekit koki Girls Bravo pries sunku kontra^^) ir seip patinka...^^
          http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

          Comment

          • Blooded
            デビル メイ クライ

            • 2007 04 28
            • 48

            #35
            Na jei labai isijauti ziuredamas anime ir kai mirsta tavo megstamas veikejas, apima pyktis, jei anime juokingas, tai ima juokas, jei kas numirsta pasidaro liudna. Jei anime yra labai idomus tai atrodo gali ziureti visa diena, nes vis norisi suzinot kas toliau bus ir tiesiog negali atsiplesti nuo jo. Anime tikrai sukelia daug emociju, priklauso nuo siuzeto.
            The Path of Excess leads to the Tower of Wisdom

            Comment

            • 4heaven
              Naujokas
              • 2007 06 11
              • 10

              #36
              Man asmeniskai anime yra - hobis,laiko praleidimas.O del emociju ir mastimo ,tai stengiuosi nemastyti , o pasinerti ir atsipalaiduoti ziurint isgalvota istorija

              Comment

              • ~~JuRgA~~

                #37
                kartais buna tjaip kad visiskai neneori atsikelt nuo pc nes yra tjaip kad tarsi susilieji sju anime pasauliu

                Comment

                • ramzas
                  Rimtas forumo narys
                  • 2007 06 10
                  • 114

                  #38
                  as anime vertinu kaip auksciausia animacijos rusy.. toliau mane anime pradzioje visada domina piesimo lygis. nemegstu standartisko piesimo. todel labai patinka samurai champloo stilius. jis laisvas, daznai iskreiptos proporcijos taciau detalumo riba niekada skustis negalima. toliau zinoma siuzetas. megstu rimtus anime. ziuredamas gantz patyriau jausma kury pavadinciau nusivilimu pasaulio ir jo ziaurumu kuris visada atsistoja priesais zmogu. ziuredamas samurai champloo tiesiog atsipalaidavau ir zavejausi viskuom kas ten yra:repo bytai, jumoras, piesimo lygis, kovos ... apibendrinus galiu sakyti kad kiekvieno anime zanras mane nuteikia emocijoms. jei paziurejus pirmaja serija jauti kably ir nori y playery isimesti antraja vadinasi anime geras ir gali sulaukti amocingo ziurejimo :]]
                  Paskutinis pakeitimas nuo ramzas; 2007-09-02, 19:25. Priežastis: buvau parases kad japu kalba mane nervina nezinau kas man sove tada y galva
                  sigpic

                  Comment

                  • Keitaro
                    としのり
                    • 2007 06 29
                    • 62

                    #39
                    Autorius ~~JuRgA~~
                    kartais buna tjaip kad visiskai neneori atsikelt nuo pc nes yra tjaip kad tarsi susilieji sju anime pasauliu

                    Pilnai sutinku Jaigu anime įdomus, jis įtraukia žiūrovą i vidų, lidžia pasijausti vinu iš herojų

                    O dar kokios emocijos, keista, bet jai tai romantika, kaip mažas vaikas pradedu verkti, tesingiau negaliu atplėšti akių ir pradeda riedėti ašaros... Būent todėl anime man tapo daugiau nei šiaip laisvalaikio praleidimo būdas
                    sigpic

                    Comment

                    • Kablys
                      Naujokas
                      • 2007 06 28
                      • 9

                      #40
                      Tikiuosi nepadeda pabegt nuo realbes tas susiliejimas, nes per daug nubeges gali nebenoret gryzt realyben :P Kai kurie zmones kaip mano kaimynas ziuri po 8 kokius anime is karto tipo kai buna kad dar nepilnas bet leidzia po serija.Nu bet jis sportuoja taj dar nieko.
                      O sejp tai ivairiausiu jausmu buna, paciu ivairiausiu

                      Comment

                      • maiindeg

                        #41
                        Susilieji su pacio anime istorija isdalies tampi kekvieno veikejo vietoje ir jauti tai ka jie jaucia...Zinau skamba truputeli creepy XDDD bet man patinka ^_^ o emocijos prikaluso nuo pacio anime ^_^

                        Comment

                        • shemica

                          #42
                          Aš visada kai žiūriu kokį anime, filmą ar šiaip bet ką, aš pati to nenorėdama susitapatinu su pagrindiniu herojum. Tai reiškia kai jis džiaugias - aš džiaugiuos, kai jis liūdi - man irgi ašaros rieda. O pats bjauriausias dalykas yra tas, kad kai herojus apsikvailina - man gėda už jį. Dažniausiai aš neištveriu ir persuku tas vietas.
                          Aš turbūt anime žiūriu vien dėl to, kad pabėgčiau nuo nuobodaus gyvenimo, susidvejinus su herojum patirčiau tą patį nuotykį. Tai, ko niekada nepatirčiau tikrame gyvenime. Kartais norisi apsigyvent tam pasauly ir niekada nebegrįžt, gaila, kad tai neįmanoma.
                          Bet tik negalvokit, kad aš taip ir spoksau visa parą į kompiuterio ekraną, tai darau tik tada, kai esu namie, nes namie daugiau be knygų skaitymo ir anime žiūrėjimo nėr ką veikt... O šiaip tai aš dar nedegradavau, stengiuos netrint užpakaliu kėdės ir eit į lauką taip dažnai, kaip tik galiu

                          Comment

                          • Keitaro
                            としのり
                            • 2007 06 29
                            • 62

                            #43
                            Autorius Kablys
                            Tikiuosi nepadeda pabegt nuo realbes tas susiliejimas, nes per daug nubeges gali nebenoret gryzt realyben :P Kai kurie zmones kaip mano kaimynas ziuri po 8 kokius anime is karto tipo kai buna kad dar nepilnas bet leidzia po serija.Nu bet jis sportuoja taj dar nieko.
                            O sejp tai ivairiausiu jausmu buna, paciu ivairiausiu
                            Pabegt... Nera nuo ko begt As turiu daug kitu uzsimimu siuo metu ir negaliu sau leisti kaip tavo draugas po 8 anime per karta o noretusi
                            sigpic

                            Comment

                            • juudiiiss
                              Onna


                              • 2007 06 29
                              • 281

                              #44
                              Siaip Anime visada ziuriu budama viena kitaip jauciu mano seimynele neislaikytu mat kai ziuriu Anime visiskai pasiduodu emocijoms pradedu zvengti kaip nukvakus,klykauti is laimes kazka panasaus i ,,kaip taip galima?'' kelis kartus net apsiblioviau ne nu tikrai biski vieno sulo man truksta

                              Comment

                              • Keitaro
                                としのり
                                • 2007 06 29
                                • 62

                                #45
                                Autorius juudiiiss
                                Siaip Anime visada ziuriu budama viena kitaip jauciu mano seimynele neislaikytu mat kai ziuriu Anime visiskai pasiduodu emocijoms pradedu zvengti kaip nukvakus,klykauti is laimes kazka panasaus i ,,kaip taip galima?'' kelis kartus net apsiblioviau ne nu tikrai biski vieno sulo man truksta
                                Kaip aš tave suprantu!! Aš taip stengiuos žiūrėti tik tada kai niekas iš šeimos narių nemato Jai pergyveni dėl to "vieno sulo" kurio trūksta, tai žinok tu tokia ne viena Aš ne ką blogiau
                                sigpic

                                Comment

                                Working...