Pamirštų anime ieškojimas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • simax
    Naujokas
    • 2012 04 07
    • 12

    Pamirštų anime ieškojimas

    Sveiki, pagalvojau sita tema sukursiu del zmoniu kurie uzmirse savo megstamiausiu arba nebaigtu ziureti anime pavadinimus ir noretu juos dar karta perziureti arba pabaikti ziureti. taigi taip jeigu nori prisiminti uzmirsto anime pavadinima kad galetum dar karta ji perziureti tu turetum ikelti jo aprasyma. PVZ as pradesiu: taigi tame anime kovesi judantys miestai kurie pradejo judeti del to kad ant zemes buvo blogos salygos gyventi lygtais del to kad tamsoje gyveno monstrai, o to anime pagr veikejas buvo atvazeves is kaimo kur ten jo tevus uzmuse tie monstrai ir jis nebeturejo kur gyventi tai atsikeli i viena is tu judanciu miestu. o tuosia miestuosia svygdavo tokios kovos. kai miestai susitikdavo is to miesto po viena komanda susitikdavo ir jie lyktais turejo pavogti kito mieto veleva.
    is karto aciu: tikiuosi sita tema jums padejo
    PS tas pagr veikejas istojo i ta viena komanda ir tureja kazkokia iskirtine jega
  • Augis24
    AZ rėmėjas




    • 2009 03 29
    • 767

    #2
    Nesupratau gijos esmes :? juk klausimu gija yra jau...

    O jei nori suzinoti kas per anime, tai butu Chrome Shelled Regios

    Comment

    • alucard
      Narys
      • 2011 05 10
      • 70

      #3
      Gal reikėjo pavadinti gija pamirštų anime priminimas ar (kažkas tai tokio)?
      First it control your mind
      Then it destroy your body

      Comment

      • valtiel
        Narys


        • 2012 04 12
        • 82

        #4
        Viename forume jau rašiau, bet negavau atsakymo. Taigi, aš irgi ieškau anime. Manau, kad apie jį išvis nieko nežinau, ir kad man padėt - beviltiška. Bet bandysiu papasakot viską, ką apie jį prisimenu, nes mačiau jį labai labai seniai, ir tai tik truputį... Taigi, nežinau nieko, nei istorijos, nei siužeto, nei veikėjų vardų, tiesą sakant, žinau tik tiek, kad anime yra labai tamsus, labai atmosferiškas, lėtas, ir kad jame yra veikėjas su kardu, kuris berods turi trumpus šviesius plaukus (geltonus). Kiek prisimenu anime, jo veiksmas vyko arba ant aukštų dangoraižių, arba uždarose, tamsiose patalpose, koridoriuose (daugiau nepamenu aplinkų). Žiūrėjau kažkada seniai per teliką, berods per TV1000 kanalą rodė vakarais. Laukiu atsakymų. Tikiuosi, nėra visiškai beviltiškas mano rebusas.

        Comment

        • Red_Elf
          pandų karai :D


          • 2009 05 07
          • 1112

          #5
          Autorius valtiel
          Viename forume jau rašiau, bet negavau atsakymo. Taigi, aš irgi ieškau anime. Manau, kad apie jį išvis nieko nežinau, ir kad man padėt - beviltiška. Bet bandysiu papasakot viską, ką apie jį prisimenu, nes mačiau jį labai labai seniai, ir tai tik truputį... Taigi, nežinau nieko, nei istorijos, nei siužeto, nei veikėjų vardų, tiesą sakant, žinau tik tiek, kad anime yra labai tamsus, labai atmosferiškas, lėtas, ir kad jame yra veikėjas su kardu, kuris berods turi trumpus šviesius plaukus (geltonus). Kiek prisimenu anime, jo veiksmas vyko arba ant aukštų dangoraižių, arba uždarose, tamsiose patalpose, koridoriuose (daugiau nepamenu aplinkų). Žiūrėjau kažkada seniai per teliką, berods per TV1000 kanalą rodė vakarais. Laukiu atsakymų. Tikiuosi, nėra visiškai beviltiškas mano rebusas.
          geriausia ką sugalvojau kažkiek žaidžiant su plaukų spalva ir kardu bei kas galėjo pasilakstyt pastatų stogais ir pan.:

          1. Cloud Strife is Final Fantasy VII
          2. Archer ir Gilgamesh is Fate/Stay Night
          3. Ichigo Kurosaki is Bleach
          4. Vicious is Cowboy Bebop
          5. Dante is Devil May Cry
          6. Saber is Fate/Stay Night
          7. Clare is Claymore

          Comment

          • Augis24
            AZ rėmėjas




            • 2009 03 29
            • 767

            #6
            Na ir as bandysiu tada cia atsikapstyti viena anime, kurioje iki pat dabar nepamenu, nors ir praejo apie 6metus..
            Taigi buvau italijoje ir rodydavo per tv uno, jei neklystu nuo 21:00 ar 21:30 kartu su wolfs rain ir inuyasha.
            O anime buvo apie grupe zmoniu, kurie su kazkuo kovojo, buvo lyg ir mechos ar kazkokia kitokia karine technika, aisku labai isvystyta ir as cia nekalbu apie tankus ir pan., kuriuos valde ta pati, mano minetoji grupele zmoniu.
            Ka gerai pamenu, jog jie turejo kazkokia tai specifine apranga, visi nariai - vienoda, ir spalva buvo sviesi ir jie saugojo miesta, kuris buvo taip pat apsaugotas ir kazkokiu sydu / skydu.
            Ka dar gerai pamenu, tai jie turejo savo HQ (baze ) toki dideli nama, ant kalvos, kurio kieme buvo nemazas sodas.
            Tai va, tik tiek tepamenu, tai gal kas koki sufleri duotu, nes bandziau ieskoti visur ir mano paieskos buvo nevykusios, taip pat AZonoje irgi nelabai pavyko sulaukti pagalbos seniau...

            Comment

            • valtiel
              Narys


              • 2012 04 12
              • 82

              #7
              Red_Elf, Dėkingas už tokį gan informatyvų atsakymą, bet kažkaip lyg ir neatrodo, kad bent vienas iš tavo išvardytų anime yra tas, apie kurį aš kalbėjau. Bežiūrėdamas googlėj paveiksliukus susidomėjau Fate/Stay Night, tai tuo pačiu dėkui už rekomendaciją.

              Comment

              • Spectator
                AMV Fanas
                • 2011 10 04
                • 29

                #8
                Augis manau radau tavo anime tai Chrome Shelled Regios.

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Comment

                • valtiel
                  Narys


                  • 2012 04 12
                  • 82

                  #9
                  Na, ne man jis ten rado tą anime, nors irgi neblogas visai atrodo.

                  Comment

                  • Augis24
                    AZ rėmėjas




                    • 2009 03 29
                    • 767

                    #10
                    Spectator, deja ne, ne tas anime. Nei truputi nepanasus. Pamenu, kad piesimas biski grazesnis buvo ir ta miesta gindavo nuo kitu mechu ar kazkokiu pabaisu, bet tai buvo normalus miestas, o ne judantis ar kazkas panasaus.

                    Comment

                    • mattusha
                      Rimtas forumo narys

                      • 2012 01 18
                      • 187

                      #11
                      Gal žinot anime kur kažkur prieš kelis mėnesius žiūrėjau ir pamiršau pavadinimą. Anime kažkoks mindfuck psichologinis viena mergaitė nusižudo ir pradeda rašinėtis per kompiuteri su savo klasioke ,anime piešimas old schoolin's toks.

                      Comment

                      • Red_Elf
                        pandų karai :D


                        • 2009 05 07
                        • 1112

                        #12
                        Autorius mattusha
                        Gal žinot anime kur kažkur prieš kelis mėnesius žiūrėjau ir pamiršau pavadinimą. Anime kažkoks mindfuck psichologinis viena mergaitė nusižudo ir pradeda rašinėtis per kompiuteri su savo klasioke ,anime piešimas old schoolin's toks.
                        gal tai Serial Experiments Lain?

                        Comment

                        • mattusha
                          Rimtas forumo narys

                          • 2012 01 18
                          • 187

                          #13
                          Taip Serial Experiments Lain ačiū už tokį greita atsakymą tikrai nesitikėjau ,kad kas nors taip greit atsakys.

                          Comment

                          • StatQvo

                            #14
                            Šį Anime (O gal ir ne anime tiksliai nepamenu ) rodė per LNK labai senai, man tada buvo apie 6 metai Ten rodė apie žmones kurie turėjo dvasias samurajus ar kažkas pan. jie kovodavo vienas prieš kitą, tada buvo įdomus, o dabar nė pats nežinau, norėčiau pažiūrėt.

                            Comment

                            • Hellsing_lover
                              Purinsesu no Darukuneso




                              • 2007 02 15
                              • 1318

                              #15
                              Autorius StatQvo
                              Šį Anime (O gal ir ne anime tiksliai nepamenu ) rodė per LNK labai senai, man tada buvo apie 6 metai Ten rodė apie žmones kurie turėjo dvasias samurajus ar kažkas pan. jie kovodavo vienas prieš kitą, tada buvo įdomus, o dabar nė pats nežinau, norėčiau pažiūrėt.
                              Shaman King :]

                              Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                              Comment

                              Working...